Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. rozpiska pinów sub'a: 1 - +12V stałe (gruby czarny kabelek) 2 i 3 wyjście na lewy głośnik śr. i wys. ton (cienki czarny i czerwony kabelek) 4 - masa (gruby czerwony kabelek) 5 - sterowanie zał/wył + 12V (zielony kabelek) 6 - wejście kanał lewy (zielony kabelek) 7 - wejście kanał prawy (żółty kabelek) 8 - masa wejśc (żółty kabelek) 9 i 10 wyjście na prawy głośnik śr. i wys. ton (cienki niebieski i brądzowy)
  2. ja mam troche inne a mainowicie coś takiego: http://allegro.pl/audi-a6-gps-dvd-divx-ipod-dvb-t-i1645978346.html lepiej pasuje gabarytowo do b5. podcinasz dół i montujesz. radio z a4b6 troche mniej pasuje do b5 mam inny kształt panela. co do spraw technicznych radia to za te pieniądze funkcjonalnośc mega. a pomimo ze no name robione na dobrych tratach. procek samsunga. matryca sharpa. co do podłaczenia to nie ma wielkiego problemu. mozna po canach jak masz licznik po lifcie z elektronicznym zegarkiem. jak nie to da si etez pez problemu podłączyć, i bedzie swigac jak orginał , włacza sei po kluczyku, wyąłcza sie po wyjęciu ze stacyjki. jedynie jak podłączysz po bez cana to nie bedzie wyswietłąó informacji na fisie. pisze o tym radiu z a6 c5. myśle ze z tym bedzie tak samo.
  3. jak już w poznaniu.
  4. witam wybiera się ktoś na Red Bull X-Fighters Sobota, 6. Sie 2011, 20:00 STADION MIEJSKI W POZNANIU
  5. podłączałes vaga? jak nie to sprawdz jakie błędy wywali ci navi jak masz otwarty obwód anteny, wtedy bedziesz szukał winy w anteniu lub jej instalacji. masz sharka na dachu? jesli tak to jest tez antena od gpsu.
  6. witam w weekend jestem w suwałkach:)
  7. w zespolonych lampach nie ma przeciwmgłowych jesli to masz na myśli piszac halogen z lampami zespolonych halogeny poszły w zderzak
  8. kodowanie radia: Podpinasz VAG następnie: wybierz Sterownik 56 (Radio/Nawigacja) Kodowanie sterownika -> funkcja 07 00?xx: Liczba głośników pasywnych 0 - brak głośników pasywnych (Bose-Soundsystem) 1 - 1 głośnik paswyny z przodu po lewej stronie (Bose z telefonem) 2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu 5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu 00x?x: System dźwięku 0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem) 1 - Bose-Soundsystem 00xx?: konfiguracja radia +1 - ferngespeiste Antenne +2 - zmieniarka CD +4 - drugi wyświetlacz (Radio/Navigation) a co do wyświetlania rds na fisie to symphony komunikuje sie przez 3 kable: piny w szaraj kostce w liczniku fis 11 Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data a rnsd DX niestety tylko po can i potrzebny jest tuner TMC
  9. OT Ubezpieczenie AUTOSZYBA kosztuje 50PLN chyba mniej więcej na kwotę 2000PLN Jest to niezależne roczne ubezpieczenie za pomocą którego wymieniasz dowolną ilość razy i szyb w tej kwocie w ciągu roku nie tracąc żadnych zniżek Pozdrowienia dla obtrąbionego ... chyba Martineza wczoraj na Omańkowskiej człowiek mądry po szkodzie.
  10. witam :hi: chłopaki wczoraj walneła mi szyba przednia. gdzie tanio i dobrze wymienią mi ją w poznaniu?
  11. przesłony w obu lampach mają być ustawione tak: ______/------- _______/--------
  12. jak kupisz licznik z beny, to wgranie wsadu i zmiana tarcz na on i masz licznik, kwestia ceny, jak masz tanio to bierz. jak nie to szukaj ori ON
  13. to co zapisy otwarte? rezerwacje wpłącać? i zlot będzie?
  14. zapowiadam sie na spocie na 95%
  15. ja tam sie chętnie pisze na takiego spota.. sylwek ja si ewybieram jakos koniec czerwca do suwałk. wiec ustalajcie szybko termin i daj znac, to może uda mi sie dostosowac z przyjazdem.
  16. przyczyną takiego przypalenia ,może byc słaby kontakt elektryczny, a co do odbłyśników to prawy jest taki sam jak lewy.
  17. z terminami średnio, ale da sie coś wymyślić. przerobienie wychodzi około 100zł + odsyłka gotowego tunelu.
  18. jak kotlet już ciepły . to jak mam bixy zrobione usa z orginlanych valeo
  19. Ja jestem mega zadowolony. Z navi również ciesze się [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 13:27_________________________________________________uruchomiłem dzis kamerkę cowania. fajny bajer:)
  20. chłopaki żałuje ale mnie nie będzie:( [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 19:37_________________________________________________jak tam spocik? udany
  21. na name [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________ tunel mam ori 2 din. ale w zrób to sam masz wątek jak przerobić 1 DIN na 2DIN paru osobom robiłem taki zabieg.
  22. z tej aukcji brałem: http://allegro.pl/kamera-cofania-ford-mitsubishi-volvo-peugeot-audi-i1656171497.html
  23. własnie siedzisz w aucie w korku, albo czekasz na kobite bo ta na zakupach i wtedy jest co robić.
  24. narazie mam naklejoną folię na wyświetlaczu , bo jak wkałdam wyjmuję, zeby nie porysować, ale bez foli jak sprawdzałem jest naprawde ok. ogladałem transformeersów z napisami:)
  25. mając możliwość szkoda nie skorzystać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.