Treść opublikowana przez Gwerty
-
[ALL B5] Niedziałający subwofer
rozpiska pinów sub'a: 1 - +12V stałe (gruby czarny kabelek) 2 i 3 wyjście na lewy głośnik śr. i wys. ton (cienki czarny i czerwony kabelek) 4 - masa (gruby czerwony kabelek) 5 - sterowanie zał/wył + 12V (zielony kabelek) 6 - wejście kanał lewy (zielony kabelek) 7 - wejście kanał prawy (żółty kabelek) 8 - masa wejśc (żółty kabelek) 9 i 10 wyjście na prawy głośnik śr. i wys. ton (cienki niebieski i brądzowy)
-
DYNAVIN DVN-A4 vs RNS-E
ja mam troche inne a mainowicie coś takiego: http://allegro.pl/audi-a6-gps-dvd-divx-ipod-dvb-t-i1645978346.html lepiej pasuje gabarytowo do b5. podcinasz dół i montujesz. radio z a4b6 troche mniej pasuje do b5 mam inny kształt panela. co do spraw technicznych radia to za te pieniądze funkcjonalnośc mega. a pomimo ze no name robione na dobrych tratach. procek samsunga. matryca sharpa. co do podłaczenia to nie ma wielkiego problemu. mozna po canach jak masz licznik po lifcie z elektronicznym zegarkiem. jak nie to da si etez pez problemu podłączyć, i bedzie swigac jak orginał , włacza sei po kluczyku, wyąłcza sie po wyjęciu ze stacyjki. jedynie jak podłączysz po bez cana to nie bedzie wyswietłąó informacji na fisie. pisze o tym radiu z a6 c5. myśle ze z tym bedzie tak samo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak już w poznaniu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wybiera się ktoś na Red Bull X-Fighters Sobota, 6. Sie 2011, 20:00 STADION MIEJSKI W POZNANIU
-
[ALL] RNS-d nie może odnaleźć pozycji
podłączałes vaga? jak nie to sprawdz jakie błędy wywali ci navi jak masz otwarty obwód anteny, wtedy bedziesz szukał winy w anteniu lub jej instalacji. masz sharka na dachu? jesli tak to jest tez antena od gpsu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam w weekend jestem w suwałkach:)
-
[B5 ADR] Białe quattro
w zespolonych lampach nie ma przeciwmgłowych jesli to masz na myśli piszac halogen z lampami zespolonych halogeny poszły w zderzak
-
[ALL B5] RDS na fisie
kodowanie radia: Podpinasz VAG następnie: wybierz Sterownik 56 (Radio/Nawigacja) Kodowanie sterownika -> funkcja 07 00?xx: Liczba głośników pasywnych 0 - brak głośników pasywnych (Bose-Soundsystem) 1 - 1 głośnik paswyny z przodu po lewej stronie (Bose z telefonem) 2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu 5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu 00x?x: System dźwięku 0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem) 1 - Bose-Soundsystem 00xx?: konfiguracja radia +1 - ferngespeiste Antenne +2 - zmieniarka CD +4 - drugi wyświetlacz (Radio/Navigation) a co do wyświetlania rds na fisie to symphony komunikuje sie przez 3 kable: piny w szaraj kostce w liczniku fis 11 Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data a rnsd DX niestety tylko po can i potrzebny jest tuner TMC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OT Ubezpieczenie AUTOSZYBA kosztuje 50PLN chyba mniej więcej na kwotę 2000PLN Jest to niezależne roczne ubezpieczenie za pomocą którego wymieniasz dowolną ilość razy i szyb w tej kwocie w ciągu roku nie tracąc żadnych zniżek Pozdrowienia dla obtrąbionego ... chyba Martineza wczoraj na Omańkowskiej człowiek mądry po szkodzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam :hi: chłopaki wczoraj walneła mi szyba przednia. gdzie tanio i dobrze wymienią mi ją w poznaniu?
-
[ALL B5] Regeneracja odbłyśnika xenon VALEO po II lifcie
przesłony w obu lampach mają być ustawione tak: ______/------- _______/--------
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
jak kupisz licznik z beny, to wgranie wsadu i zmiana tarcz na on i masz licznik, kwestia ceny, jak masz tanio to bierz. jak nie to szukaj ori ON
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
to co zapisy otwarte? rezerwacje wpłącać? i zlot będzie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapowiadam sie na spocie na 95%
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja tam sie chętnie pisze na takiego spota.. sylwek ja si ewybieram jakos koniec czerwca do suwałk. wiec ustalajcie szybko termin i daj znac, to może uda mi sie dostosowac z przyjazdem.
-
[ALL] Słabo świecący ksenon
przyczyną takiego przypalenia ,może byc słaby kontakt elektryczny, a co do odbłyśników to prawy jest taki sam jak lewy.
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
z terminami średnio, ale da sie coś wymyślić. przerobienie wychodzi około 100zł + odsyłka gotowego tunelu.
-
[ALL B5] Kto ma w a4 b5 przednie lampki USA?
jak kotlet już ciepły . to jak mam bixy zrobione usa z orginlanych valeo
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ja jestem mega zadowolony. Z navi również ciesze się [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 13:27_________________________________________________uruchomiłem dzis kamerkę cowania. fajny bajer:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chłopaki żałuje ale mnie nie będzie:( [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 19:37_________________________________________________jak tam spocik? udany
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
na name [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________ tunel mam ori 2 din. ale w zrób to sam masz wątek jak przerobić 1 DIN na 2DIN paru osobom robiłem taki zabieg.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
z tej aukcji brałem: http://allegro.pl/kamera-cofania-ford-mitsubishi-volvo-peugeot-audi-i1656171497.html
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
własnie siedzisz w aucie w korku, albo czekasz na kobite bo ta na zakupach i wtedy jest co robić.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
narazie mam naklejoną folię na wyświetlaczu , bo jak wkałdam wyjmuję, zeby nie porysować, ale bez foli jak sprawdzałem jest naprawde ok. ogladałem transformeersów z napisami:)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
mając możliwość szkoda nie skorzystać