Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty
  2. niestety juz mieszkam na ogrodach:) wie4c do rataj kawałeek , ale to mniejszy problem. bo raczej za dnai to w robocie jestem na dąbrowskiego i trzaskam albo lampy albo szyby od rana do nocy:)
  3. chetnie bym podleciał . tylko ciezko z czasem jak narazie:(
  4. u mnie lakier tez tragiczny. vario obadasz jakos na spocie czy da sie coś z tym zrobić jeszcze?
  5. czemu nie wyciołęs kapturka z zarówki kierunku? bez tego z obrysówką usa dozo lepiej wyglada.
  6. wielkie gratulacje młodego daniel_sen4
  7. witam. w q7 siedzi tez 4.2tdi trafiłem?
  8. pozdrowienia z suwałk:) ale tu zimno:grin:
  9. witam panowie moze ja zle rozumiem. ale co to jest rezerwacja. opisze sytację.. wystawiłem swoje fotele, kanapę i boczki za 100zł , koles z klubu napisał ze wezmie ale za parę dni. poprosiłem o rezerwację wysokości 100zł na konto, wpłacił i dzis domaga sie zwrotu rezerwacji bo nie sprzedał swoich foteli i nie ma pieniędzy na kupno moich. moim zdaniem i tak robie ukłon, czkajac z rezerwacja do poniedziałku. a jak nie wezmie, a uda mi sie je mega szybko sprzeda za 1000zł to napisałem ze oddam rezerwację. ale i tak domaga sie natychmiast zwrotu pieniędzy. rece mi opadły, jak mozna cos kupowac nie mając za co.
  10. witam panowie moze ja zle rozumiem. ale co to jest rezerwacja. opisze sytację.. wystawiłem swoje fotele, kanapę i boczki za 100zł , koles z klubu napisał ze wezmie ale za parę dni. poprosiłem o rezerwację wysokości 100zł na konto, wpłacił i dzis domaga sie zwrotu rezerwacji bo nie sprzedał swoich foteli i nie ma pieniędzy na kupno moich. moim zdaniem i tak robie ukłon, czkajac z rezerwacja do poniedziałku. a jak nie wezmie, a uda mi sie je mega szybko sprzeda za 1000zł to napisałem ze oddam rerwacje. ale i tak domaga sie natychmiast zwrotu rezrwacji. rece mi opadły, jak mozna cos kupowac nie mając za co.
  11. to proponuje piątk wieczorki. lub sobota wieczorkiem o ile nie macie innych planów na sobotni wieczór.
  12. jestm na weekend w BS. co prawda rozbranym autm. bo całe wnetrze czeka na wymianę.
  13. Gwerty odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    służe na przyszłość.
  14. jak mi sie uda przy zmianie. postram sie czynkąc parę fotek z opisem.
  15. to co robimy spota?
  16. tylko nie sylikon tojst najgorsze co moz być. jak już czyms uszczelniać. to proponuję kupić masę poliurtanową.
  17. to potrzebujesz silniczków. albo uchwytów zamaist silniczków zeby unieruchomić odbłysnik góra fól. wtedy dopiero będziesz mogł je ustawić.
  18. panowie lampa ma być szczelnam nie mylić z hermetyczna. ma być szczelna zeby woda sie nie wlewałą np. od jazdy w deszczu. lub przy myciu auta. po co są odpowietrzniki. nawet najszczelniejsza lampa moze parować. wynika to z róznicy tempratur jaka panuje wewnątrz a na zewnatrz lampy. nawet w najcieplejszy dzien. nie ma tak ze w powietrzu nie ma wilgogności. odpowietrzniki są tak skonstruowane zeby przez nie woda sie nie dostawala do wnętrza. a powietrze mogło smiało cyrkulować. w b5 zespolonych jak dobrze pamieram są 3 odpowietrzniki. jeden od dołu przy kierunku pod okrągłym palstikiem i dwa z tyłu lampy pod szarymi prostokątnymi plastikami. wszystkie muszą być drozne. jest wiele powodów parujących lamp. czasem nawet szczelne lampy i z droznymi odpowietrznikami paruja. wtedy czesto pomaga wyjecie lampy z auta. zdjecie dekielków i porządle suszenie lampy
  19. panowie . ma problem z dokładka do zderzaka od rs6, nie podoba mi sie za bardzo jest za niska. znalazłem coś takigo: tyko czy nie będzie za wysoka z koleji: DOKŁADKA ZDERZAKA MERCEDES CLC KLASE W203 od 2007 (2482175093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie moze ktoś spotkał coś podobnego od jakiegoś auta w dobrych pieniądzach.
  20. moje lampiszony poszły z drugiej ręki. niech nadal dobrze służą
  21. wpadły na szpilki: :grin::grin::grin: a na powaznie od poniedziałku auto rozbieram wewnątrz:)
  22. tak. co prawda w turku. ale ile czgo i na kiedy potrzeba.
  23. widze Cię tylko na forum jak masz problm:) byś poudzielał sie trochę
  24. sa odpowiednie srodnki do zabezpieczenia przed zułknieciem, np filtr uv. ale klosz jest dalej miekki i matwo sie matowi jesli prze polrc zostałą naruszona lub usunięte utwardzona powierzchnia. jak ktoś chce miec znowu nałorzoną twardą warstwe po polcam płynne szkło. jest mega:) sam uzywam przy polerce kloszy
  25. co z jutrzejszym spotem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.