Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. a czy da sie zamontować ramiona aero do b5 2000r. . chodzi mi o to czy wielokliny są takie same
  2. w 4 pinowej kostce: pin nr 3 -masa. pin nr 4 +12v
  3. trzeba było myslec to od razu bix usa byśmy zrobili
  4. witam panowie jakis spot w niedziele. a moze ma ktoś jakis odpryskna szybie to zabrał bym walizke do naprawy . tak auto reklama:)
  5. te klosze nie miały polerki:) są po prostu w nie najgorszym stanie mam teraz na warsztacie lampy kolegi jamroz88 są malowane w taki sam sposób i do tego polerka. ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- tu jest fotka lampy po polerce. co prawda klosz jest troche tłusty od paluchów przy klejeniu lampy bix po polerce.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  6. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    niestety nie. i nie poprawił tez konstrukcji soczewek które w ori bixie b6 dość słabo świecą.
  7. jak dobrze rozumiem wyskoczyła ci z zatrzsków? niestety nie da się bez rozklejania lampy. bo soczewkii tak nei wyjmiesz:facepalm: ale taki są teraz konstrukcje lamp. im nowsze auto tym gorzej cokolwiek zrobić przy lampie.
  8. Gwerty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi?Ani tak ani tak. Ale w dół idzie.Bartek pomożesz w temacie przetwornica :confused4:Niestety nie znam się na przetwornikach - zagadaj do Gwerty albo HiRide.Co do podnośnika - może silniczek padł padł albo wiązka do niego? Jakieś błędy w MK?Błędów brak.Takie przetwornice znalazłem na allegro tylko kurde AUDI A3 A4 PRZETWORNICA XENONU LAMPA XENON (2631369529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy będą pasować?? Przetwornice na pewno mają 2 różne wtyczki:whistling: na 4piny i na 6(chyba:decayed:) I ty pewnie masz na 6 tak?? Bo u mnie d2s są na 4:wink: przetwornice d1s i d2s to dwie rozne konstrukcje d1s wspołpracuje z palnikiem z zapłonnikiem a d2s sam palnik ilośc pinów wtyczki to pikuć w kazdym wyadku i tak tylko dwa są wykorzystane nowa przetwornice d1s stosowana w bixie NOWA Przetwornica Valeo bi XENON AUDI A4 VW PASSAT (2642203852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale moze byc smiało stosowana do ksenonu
  9. ? a miałes już coś kupione po a4?
  10. witam. padł mi telefon a z nim wszystkie kontakty. dorwałem jakis stary aparat. ale jakbyście mogli powysyłac na pw swoje nr telefonów. pozdrawiam
  11. witam. padł mi telefon a z nim wszystkie kontakty. dorwałem jakis stary aparat. ale jakbyście mogli powysyłac na pw swoje nr telefonów. pozdrawiam
  12. mam tezzrobione adaptery z ori mocowania soczewek w b8. ale musze zobaczyć czy to sprawdzi sie na dłuższa metę. czy wytrzyma ten plastik. wtedy soczewki z b8 beda prawie p&p. wykrecasz starą soczewkę , wkrecasz adapter i soczewke z b8.
  13. odległosc soczewki od blendy to około 1mm. zostawiam tak zeby soczewką nie opierała sie o blende.
  14. obiecane fotki jak ja montuje soczewki b8 w ori bixach z b6 tą operacje mozna zrobić bez problemu bez rozklejania lamp. pokazałem na rozklejonej ,zeby było dokładniej widac co i jak.
  15. To trzeba zaczac produkcje i sprzedawac:naughty: ta. tylko koszt takich lamp nie jest mały. i graty ciezkie do zdobycia.
  16. moimi rękami:)
  17. witam jestem za 16 wrzesnia
  18. spoko jak coś to 8,9 wrzesnia zrobi sie kolejnego spota:)
  19. proponuje 8lub 9. 10 jestem jeszcze w suwałkach bo mam pare spraw do ogarniecia. ale około południa już ruszam na poznan.
  20. tak trzymaj a lampy to przeszczep : ledy rs6, bixy z b8 i tak dalej konkretniej soczewki b8, przetwornice koiti d4s, z rs6 to zostały jedeynie wnetrza z mocowaniem ledów ale poprzerabiane pod kierunki i drl ledy kupine z allegro i wpasowywane.
  21. filip weź ogarnij jakoś nagłowek bo wieś
  22. jest dobra firma w gdansku. biora około 100zł i dają gwarancje na rok. kilka razy korzystałem z ich usług.
  23. dzieki . za spota.
  24. SebolA4 zrob miejsce w skrzynce bo nie mozna wysłac pw
  25. w koncu po wielu problemach z kupnem czarnej podsufitki . zamontowana.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.