Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
jak ze przy aucie nic nie ruszone od dawien dawna licze ze niebawem wpadną nowe graty na pokład.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za:)
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
w ori lampach siedzą diody 1W kazda i tez na takie zmeinilismy. na diodach od dziennych błąd by nie wyskoczył. ale na diodach co palą sie ze swiatłami mijania już tak.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
powodem padania diod w a6c6 badz rs6c6 jst ich słabe oddawanie ciepła. przez co sie przegrzew złacze połprzwodikowe. diody zmienilismy bo ori diody z rs6 były lutowane przez kogoś inngo i już czesc była walnięta, własnie przez za małe radiatory dwa miały podawane rozne napięcia ograniczone rezystorami przez przekaznik przełączny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip szkoda ze nie sedan:( a bysmy lecieli po nią. od jakiegos czasu rozgladam sie za sedanemi narazie nic. mogłem brac ta od kasku. ale jeszcze nie byłem zdecydowany i teraz mocno załuje bo poszłą na cześci:( Grzesiek a czemu nie chcesz avanta? Jednego sedana już masz. Ja chwilowo nie dysponuję wolną gotówką na S4. A może Kamil/Kasjan - wspominał coś o zmianie auta? nie przepadam za avantami:) pozatym jak miałbym s to te wrociło by do serii i oddał bym ojcu. i kupił do jazdy na codzien i do firmy lampowej passka b4:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip szkoda ze nie sedan:( a bysmy lecieli po nią. od jakiegos czasu rozgladam sie za sedanemi narazie nic. mogłem brac ta od kasku. ale jeszcze nie byłem zdecydowany i teraz mocno załuje bo poszłą na cześci:(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
doberek :hi:kolejny upalny dzień
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czołem chłopaki dawno mnie nie było musiałem troche podziałac w sprawie działalnosci i teraz robie polerkę nawet z powierzchniowym utwardzaniem płynnym szkłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam po długiej przerwie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a witam widziałem Cie dzis przy stacjci BP na W. Dymka około 14:00 pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
po umówieniu sie zrobili mi chyba w 3 godziny. za 5 szyb (passat b4 kombi) płąciłęm coś koło 300-350zł
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
suwałki skrzyzowanie utrata/mereckiego tam robiłem z 4 auta dla ojca. nie było problemów z folią. w następnym tez tam będą robione:)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
witam panowie. mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C24065916.html bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu. jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.
-
Spoty wrocławskie
nie zaczynam kombinować. tylko potrzebuje auta które dużo pomieci i nie bedzie mi go szkoda na firme
-
Spoty wrocławskie
witam panowie. mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa http://otomoto.pl/volkswagen-passat-full-opcja-C24065916.html bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu. jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na felgi polowałem długo , mozna powiedziec cała zimę, bo w koncu kupowałem na sztuki. i nie załuje zamaist około 2,5k, wyszło mi 1,5k. opony kupiłem nowe mysle ze dobre. z4estaw wyszedł mnie pos około 3,5k mam nadzieje ze posłuza 3-4 sezony. jestem zadowolony z zakupu. zgadzam sie co jak co ale opony mają byc dobre i na nich nie warto oszczedzac.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam znajomego w Niemczech, który czymś takim się porusza do pracy, na koniec pytał mnie czy nie chce kupić, ale nie byłem zainteresowany, zapytać co i jak? jak mozesz zapytaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam poszukuję passat b4 kombi w dizlu ( najlepiej 1z) jak bedziecie mieli jakiś namiar bede wdzieczny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam pany. poszukuję passat b4 kombi w dizlu( najlepiej 1z) jak bedziecie mieli jakiś namiar bede wdzieczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
proponuję przeniesc. bo pada.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
rozklejenie depo to nei problem i wtedy łatwo porzadnie ogarnąc trzesącą sie soczewkę. mozna tez to zrobic bez rozklejania lamp, tylko tzreba troche sie natrudzić do dostęp jest kiepski do przegubów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam w sobote odpadam, jestem na motorshow ale w pracy. w niedziele chętnie wpadne na spota.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
opłaca sie . jak ominiesz cło. sam mam mariana co ciagnie z usa. co prawda siedzimy z nim w modelach zdalniesterowanych i czeciach do nich. moge podpowiedziec pare patentów jak ominac cło. wysyłka wychodzi cos około 40zł za kazdyzaczety kilgram miałem kiedys pare modeli na spocie. i
-
Rezanie bixenonu
jak cos to mam soczewki z a6c5, c6, z q5, q7 dosclatwo wpasowac do lamp. mam tez soczewki z a4b8 swieca mega tylko trzeba pokombinowac zeby elektromagnes sie zmieacił z przetwornica pod lampą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak nie opchniesz ich. ta jak bede w suwałkach,to przymierze