Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. są rózne zboczenia.
  2. mnie za tydzien na 90% nie ma w poznaniu. jade do suwałk po auto
  3. fakt. teraz dopiero spojrzałem na tel. co zauwazyłem to dosc łatwo sie brudzi, ale mozliwe ze to przez jasny kolor zobaczymy jak bedzie z myciem. mozesz podesłąc mi link do ral-ownika. zebym mogł wybrac kolor felg na zimę. Emilka stwiedziła ze wyglada całkiem niezle, tylko ze jest nie miłe w dotyku. ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Cycu wyszło super ale... jak tam mój towar? tydzien miałem zawalony. i w weekend biore sie za lampy. jak bedziemy wstawiac to licze ze ogarniesz mi centralny:)
  4. no i wkoncu w chacie po robocia. i banana milk shakes odebrana.
  5. O k**wa Sorry ale inaczej nie umiałem tego określić Grzegorz a powiedz mi jak się sprawuje ta kamerka? Mógłbyś chociażby kalkulatorem zrobić jakiś "zrzut ekranu" jakie pole jest w jej zasięgu? jak odbiore auto to zrobie zdjecie jak to wyglada po wrzuceniu wstecznego.
  6. dach w połysku swiecił by sie za mocno i nie było by do niczego nawiązania. bo wszystkie czarne elemeny tez sa w macie.
  7. chetnie bym go odebrał już. byłem przygotowany w tamtym tygodniu. a ten mam zawalonyi nie mam kiedy nawet sie urwac. postaram sie być w piątek bedziemy jeszcze w kontakcie telefonicznym
  8. A ja niestety nie dam rady wlecieć jutro, odwołali mi zajęcia bo coś tam. Ale można by się z Gwertym jakoś indziej umówić na sesyjkę chetnie. tylko nie wczesniej jak sobota. ewentualnie w niedziele spota mozna zrobić.
  9. pytaj vario:) ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- własnie mi sie to nie do konca podoba.
  10. odtłuscić. ale warto porobić wszelkie wgniotki, ubytki w lakierze. bo potem jak auto w macie to wszystko widac.
  11. bo wolałem miec bardziej łagodne przejscia miedzy progiem a błotnikami.
  12. zgadza sie w pzredliftach slizgi zderzaka tył a4 i s4 były takie same w polifcie a4 miała inne zlizgi niz poliftowa s4. najnowsze zdjecia prawie skonczonego dipowania https://www.facebook.com/media/set/?set=a.469377736460282.112938.440689412662448&type=1
  13. witam. projekt zbliza sie do konca . zostało parę detali ale juz conieco widać: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.469377736460282.112938.440689412662448&type=1
  14. witam. po długiej przerwie
  15. u mnie dzis mała impreska urodzinowa sie szykuje. zimna wódeczka jak kto woli vodka , kiszone ogórki, smalec, grzybki marynowane, wędliny, a wszystko własnego wyrobu:)
  16. długo potem jeszcze siedziałeś przy aucie?
  17. szaleństwo to będzie wiosną na letnich kołach w czarnym macie. teraz trzeba będzie się przekulać do wiosny
  18. dzis w Vario wkleiliśmy progi + maskownice. do zderzaka tył potrzebne slizgi:) już mam wyczajone dzieki Bart-s za szybką i konkretną odpowiedz. finalny efekt mysle ze koło srody:)
  19. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    obserwuje. dowiedziałem sie, ze te co masz teraz w lampach montowane są tez w lampach a6c7 soczewkowych bixenonowych:)
  20. potrzebuje informacji. czy slizgi zderzaka tył s4 przedliftem są takie same jak w zwykłej a4 pzredliftem. chodzi o zderzak tył do sedana.
  21. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    odbłysnik soczewki tez jest trochę inny w górnej czesci jest prążkowany.
  22. wiam dopiero wstałem po pracujacym wczorajszym dniu i nocy:) sam jestem ciekaw jak bedzie wygladało auto. bo jeszcze nie widziałem:)
  23. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    jakby sie dalo to zrob dokladne zdjecie przeslony Mnie korcą nowe bi xenony z hondy albo renault koleos po lifcie- nie wiem co tam siedzi ale swieci lepiej niz projektor z b8.Jesli jest tam valeo czy hella to kapelusz z glowy o tak :hi: renault koleos to chodzi ci o ten lift w 2012 roku? i o jaką hondę. moze trafią mi sie lampy to porównam projektory
  24. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    wczoraj udało mi sie w dobrych pieniądzach dostac lampy z b8"po lifcie" soczewki zewnetzrenie wygladają bardzo podobnie. mocowania takie same. roznia sie kilkoma detalami na odbłysnikui mają troszke inną soczewkę. na dniach postaram sie zrobić porównanie obu projektorów. ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- wczoraj udało mi się w dobrych pieniądzach dostać lampy z b8"po lifcie" soczewki wyglądają bardzo podobnie. mocowania takie same. różnią się kilkoma detalami na odbłyśniku i troszkę inną soczewkę. na dniach postaram się zrobić porównanie obu projektorów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.