Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
są rózne zboczenia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie za tydzien na 90% nie ma w poznaniu. jade do suwałk po auto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fakt. teraz dopiero spojrzałem na tel. co zauwazyłem to dosc łatwo sie brudzi, ale mozliwe ze to przez jasny kolor zobaczymy jak bedzie z myciem. mozesz podesłąc mi link do ral-ownika. zebym mogł wybrac kolor felg na zimę. Emilka stwiedziła ze wyglada całkiem niezle, tylko ze jest nie miłe w dotyku. ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Cycu wyszło super ale... jak tam mój towar? tydzien miałem zawalony. i w weekend biore sie za lampy. jak bedziemy wstawiac to licze ze ogarniesz mi centralny:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i wkoncu w chacie po robocia. i banana milk shakes odebrana.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
O k**wa Sorry ale inaczej nie umiałem tego określić Grzegorz a powiedz mi jak się sprawuje ta kamerka? Mógłbyś chociażby kalkulatorem zrobić jakiś "zrzut ekranu" jakie pole jest w jej zasięgu? jak odbiore auto to zrobie zdjecie jak to wyglada po wrzuceniu wstecznego.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dach w połysku swiecił by sie za mocno i nie było by do niczego nawiązania. bo wszystkie czarne elemeny tez sa w macie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chetnie bym go odebrał już. byłem przygotowany w tamtym tygodniu. a ten mam zawalonyi nie mam kiedy nawet sie urwac. postaram sie być w piątek bedziemy jeszcze w kontakcie telefonicznym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja niestety nie dam rady wlecieć jutro, odwołali mi zajęcia bo coś tam. Ale można by się z Gwertym jakoś indziej umówić na sesyjkę chetnie. tylko nie wczesniej jak sobota. ewentualnie w niedziele spota mozna zrobić.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
pytaj vario:) ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- własnie mi sie to nie do konca podoba.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
odtłuscić. ale warto porobić wszelkie wgniotki, ubytki w lakierze. bo potem jak auto w macie to wszystko widac.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
bo wolałem miec bardziej łagodne przejscia miedzy progiem a błotnikami.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
zgadza sie w pzredliftach slizgi zderzaka tył a4 i s4 były takie same w polifcie a4 miała inne zlizgi niz poliftowa s4. najnowsze zdjecia prawie skonczonego dipowania https://www.facebook.com/media/set/?set=a.469377736460282.112938.440689412662448&type=1
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. projekt zbliza sie do konca . zostało parę detali ale juz conieco widać: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.469377736460282.112938.440689412662448&type=1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. po długiej przerwie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie dzis mała impreska urodzinowa sie szykuje. zimna wódeczka jak kto woli vodka , kiszone ogórki, smalec, grzybki marynowane, wędliny, a wszystko własnego wyrobu:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
długo potem jeszcze siedziałeś przy aucie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szaleństwo to będzie wiosną na letnich kołach w czarnym macie. teraz trzeba będzie się przekulać do wiosny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzis w Vario wkleiliśmy progi + maskownice. do zderzaka tył potrzebne slizgi:) już mam wyczajone dzieki Bart-s za szybką i konkretną odpowiedz. finalny efekt mysle ze koło srody:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:
-
Bixenon Xenon od A do Z
obserwuje. dowiedziałem sie, ze te co masz teraz w lampach montowane są tez w lampach a6c7 soczewkowych bixenonowych:)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
potrzebuje informacji. czy slizgi zderzaka tył s4 przedliftem są takie same jak w zwykłej a4 pzredliftem. chodzi o zderzak tył do sedana.
-
Bixenon Xenon od A do Z
odbłysnik soczewki tez jest trochę inny w górnej czesci jest prążkowany.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiam dopiero wstałem po pracujacym wczorajszym dniu i nocy:) sam jestem ciekaw jak bedzie wygladało auto. bo jeszcze nie widziałem:)
-
Bixenon Xenon od A do Z
jakby sie dalo to zrob dokladne zdjecie przeslony Mnie korcą nowe bi xenony z hondy albo renault koleos po lifcie- nie wiem co tam siedzi ale swieci lepiej niz projektor z b8.Jesli jest tam valeo czy hella to kapelusz z glowy o tak :hi: renault koleos to chodzi ci o ten lift w 2012 roku? i o jaką hondę. moze trafią mi sie lampy to porównam projektory
-
Bixenon Xenon od A do Z
wczoraj udało mi sie w dobrych pieniądzach dostac lampy z b8"po lifcie" soczewki zewnetzrenie wygladają bardzo podobnie. mocowania takie same. roznia sie kilkoma detalami na odbłysnikui mają troszke inną soczewkę. na dniach postaram sie zrobić porównanie obu projektorów. ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- wczoraj udało mi się w dobrych pieniądzach dostać lampy z b8"po lifcie" soczewki wyglądają bardzo podobnie. mocowania takie same. różnią się kilkoma detalami na odbłyśniku i troszkę inną soczewkę. na dniach postaram się zrobić porównanie obu projektorów.