Treść opublikowana przez Gwerty
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
będę w czwartek i mam dla Ciebie przesyłkę ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli pasuje Ci podróż w wyjazd w środę i powrót w niedzielę to no problem
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w Bukowinie będę już w środę dam znać jakie warunki.
-
Bukowina Tatrzańska
dam znać jaka pogoda i warunki. bo Bukowinie będę od środy
-
Gasnący ksenon podczas skręcania/przyśpieszania
niekoniecznie. przetwornica też potrzebuje czasu na rozruch. jak chcesz mogę podesłać na pw sprawdzony zakład co ogarnia przetwornice.
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
będę w Suwałkach. to może i ja się wybiorę.
-
Rezanie bixenonu
np. nowy tiguan i trzeba uważać bo są dwie wersje zwykła i skrętna. skrętna się nie nadaje
-
Gasnący ksenon podczas skręcania/przyśpieszania
przetwornice. zdarza sie ze valeo d1s, powodują różne problemy z migotaniem przygasaniem itp. wyślij je na diagnostykę wychodzi około 40zł szt. i jeśli okaże sie ze są uszkodzone to naprawa z gwarancja wyjdzie około 100zł szt.
-
Rezanie bixenonu
jest coś lepszego np hella intemo:wink:
-
Rezanie bixenonu
jak hid to d2s. h7 nie nadaje się. bo nie ogniskuje. nie spodziewaj się szału na tych projektorach.
-
Rezanie bixenonu
d1s, d2s, d3s, d4s. wszystko zależy jakie masz przetwornice tak na marginesie ten projektor nie jest wyjęty z lampy a6c6. ewentualnie c5. pare modeli merca, bmw itp w a6c6 miały już inne mocowanie palnika ,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do usłyszenia w poniedziałek:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a kto cię w srode do bukowiny zawiezie? do do spotu moze byc 18;30-19:00 mi pasuje miejsce tesco?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to po bukowinie zaraz musimy się zgadać. noc, dzień nie ma problemu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jestem zwolennikiem mega gleby, naciągów itp. ale b5 na 18 na zwykłym zawieszeniu wygląda średnio, bo będziesz miał puste nadkola:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo jak tam poszukiwania felg na lato masz już?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie ok rant felgi będzie lekko schowany. u siebie mam 18x8 et 35 opona 225 tył nigdy nie przyciera. przód bardzo rzadko nadkola mam ori nie rolowane
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to co spot w sobotę?
-
Xenony lamp przednich
błąd spalonej żarówki powoduje przetwornica, nie ma czegoś takiego jak żarnik canbus
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
nocleg ze sniadaniem?? zależy od tego czy doba z wyżywieniem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sadach jest man bus którego niedawno przeją vw. w sadach montują autobusy podmiejskie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a i jak będziesz sprawdzał. to auto od ściany około 7-10m. wtedy będzie dobrze widać jak się układa wiązka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zeza próbuj korygować regulacją przy grilu, żeby nie robić dużej szczeliny przy błotniku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdecydowanie zez do środka. i lewa niżej od prawej.