Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo o której ci pasuje spot?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w b6 podgrzewana kiera była włączana razem z grzaniem fotela kierowcy, nie ma osobnego włącznika. najlepiej sprawdzić w kodach wyposażenia.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
tanio jedziesz. miałeś maliny pofarbowałeś na srebrne. auto ma być indywidualne, rozpoznawalne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skubi jak zmiana odbłyśników aktualna daj znać, bo muszę przygotować parę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakiś spot jutro?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
i po miesiącu turbo do czyszczenia.
-
XENON mruga zarnik ?
wpadnij na spota w poznaniu kiedyś i podrzucę ci używkę.
-
XENON mruga zarnik ?
odradzam te gniazdo. jest kiepskiej jakości. wielokrotnie zdarzyło mi się ze jeszcze przed odpaleniem rozlatywały się, albo po paru godzinach użytkowania były już stopione. lepiej szukać padniętej przetwornicy d2s, d4s z niewypalonym gniazdem i podmienić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Czy jest jakiś tańszy sposób na upgrade naszych świateł H7?
nie ma znaczenia zmiana xenon czy bixenon przeróbki takie same. więć poza zmianą żarówek h7 na jakieś lepsze niewiele zrobisz,nawet niech ci nie przychodzi do głowy wstawienie do nich hidów h7.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario: liczę ,że jutro dojdą diody 5 mm białe ciepłe na postojówki i będę mógł działać dalej.- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
to nie dziwie się ze dwa dni wcześniej ruszasz:decayed:- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
A co jest w czwartek? Zlot jest od piątku i to wieczorem Po prostu mamdaleko do BT wiec przyjezdzam wczesniej zeby na piatek byc w pelni sil czym się przykulasz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:ale pusto:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tyłu w ośce mam założone skf w 2011r. i dają rade.- Demontaż lamp z przodu jaki klucz ?
do demontażu lamp potrzebny jest t 27 mogę polecić coś takiego teleskopowy zarówno do bitów jak i nasadek kluczy 1/4" - (Nr WIMA: ) - Neo, Stanley, Graphite, Yato - sklep i hurtownia narzędzi Wima bez problemu sobie radzi z dojściem do odkręcenia bixów b6.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak o 17 w kc- źle pokazuje stan paliwa
1.zacznij od testu licznika, sprawdź czy wskazówki ustawiają się poprawnie. 3. rozbierz licznik, możliwe ze masz zimne luty 3. padnięty wskaźnik, szukaj uszkodzonego licznika np z wypalonym fisem. musisz wiedzieć tylko jaki masz licznik vdo, jaeger,magneti marelli i wymiana, ewentualnie cały licznik.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest dzis jakis mini spot?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to to większość instalacji masz. jak nie masz pinu immo trzeba będzie go wyciągnąć z licznika, jak masz pin to tylko kodowanie kluczyków. co do instalacji wypadało by rozdzielić drzwi i jak nie masz to przekaźnik od spalonych żarówek czujnik płynu spryskiwaczy itp. można dołożyć . niestety mogę pomóc tylko tylko merytorycznie z braku czasu:kwasny:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cienko u mnie z czasem? jaki masz teraz licznik pół fis? i jakie auto, silnik ajm?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dlamnie mozemy zrobić mini spota i wszystko poogarniąć przy okazji. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- ok.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin lampa sklejona.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zima to tylko kalendarzowa,nawet w suwałkach. ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 08:10 ---------- zapowiada się ze 21-23 marca będe w suwałkach. kręcimy spota?- wymiana żarówki d1s (światła mijania i drogowe )
W B7 nie jest tak różowo:) żeby wyjąć lampy musisz odkręcić zderzak pisze o b7 da się to zrobić bez odkręcania zderzaka i wyjmowania lamp, trzeba się trochę pomęczyć ale do ogarnięcia. - Czy jest jakiś tańszy sposób na upgrade naszych świateł H7?