Treść opublikowana przez puzzel1
-
[ALL] Co to za wtyczki?
a no przeciez ze mam taka koncowke pod podlokietnikiem od tego ipoda. A myslalem ze to jakis zestaw glosonomowiący Dzieki panowie za pomoc
-
[ALL] Co to za wtyczki?
kliknij a sie powiekszy tez mi sie tak wydaje ze czarny moze byc od zmieniarki. A niebieski ?
-
[ALL] Co to za wtyczki?
Panowie co to za wtyki? Ta czarna nie jest czasem od suba/wzmacniacza? Bo w bagazniku mam podobną.
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Pany podlaczylem kratki tak jak wszyscy, do pinu 6 i 8 = zero odzewu, zadna nie swieci. Dotykalem kazdego pinu w tej kostce od radia (gdy masa byla podlaczona) i nic... Mozliwe ze sie wszystkie diody spalily na raz w tych kratkach? ;( Bo ewidentnie nie ma zasilania
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
No no, ladny pocisk
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
Skoro jest to ''kierownica z s4 zamontowana nie w s4'', to dlaczego nie ma napisu s4 na znaczku tylko samo, puste s-line ? A np. w a80? Przeciez tam oryginalną kierownicą z s2 była trójramienna z nabą bez poduchy. Czyzby to tez była kiera z s4 zamontowana w a80? :decayed:
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
No to wytłumacz mi, jak nazwać tą trójramienną kierę, zamontowaną nie w s4?
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
jak nie było jak były za dopłatą, podobnie jak inne elementy wyposarzenia Nie było. Nie chodzi mi o kiere z typowego s4/b5 czy s6/c4, tylko o s-line. Przeciez chociażby 80-tki (ostatnie wypusty + cabrio) wyjeżdzały z tymi kierami z fabryki... Ale no tak, przeciez to nie były s4 wiec kiera nie jest s-line.. Zgadza się, tylko nie mówimy tu o pakiecie stylistycznym, a o kierownicy
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
jak nie było jak były za dopłatą, podobnie jak inne elementy wyposarzenia
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
Nie kupuj tych kierownic z 8L - to sa najbrzydsze kiery jakie wypuscilo Audi Dołóż lepiej 150-200zł i kup s-line na duzym wieloklinie + przejściówkę, bo na malym wieloklinie kosztuje dobre 400pln. Krycha miał po taniości te s-lajny.
-
[ALL B5] Lampy valeo -wymiana na oryginał bosch
nie pasują Troche mnie Piotrek tą wypowiedzą zmyliłeś :> ale jakby nie bylo moja wina nie popatrzylem na rocznik podany w aukcji Tez sobie je zamówie
-
[ALL B5] Lampy valeo -wymiana na oryginał bosch
To kolego haumic, Ty masz poliftowego zdesia ? czy jak planujesz wrzucic do siebie te kratki z haluxami?
-
[ALL B5] Lampy valeo -wymiana na oryginał bosch
te kratki z halo z polifta pasują do zderzaka przedliftowego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, nazywam się Michał, dziś nabyłem audi a4 afn Quattro z 1998 roku.. pozdrawiam