Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puzzel1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzzel1

  1. a no przeciez ze mam taka koncowke pod podlokietnikiem od tego ipoda. A myslalem ze to jakis zestaw glosonomowiący Dzieki panowie za pomoc
  2. kliknij a sie powiekszy tez mi sie tak wydaje ze czarny moze byc od zmieniarki. A niebieski ?
  3. Panowie co to za wtyki? Ta czarna nie jest czasem od suba/wzmacniacza? Bo w bagazniku mam podobną.
  4. Pany podlaczylem kratki tak jak wszyscy, do pinu 6 i 8 = zero odzewu, zadna nie swieci. Dotykalem kazdego pinu w tej kostce od radia (gdy masa byla podlaczona) i nic... Mozliwe ze sie wszystkie diody spalily na raz w tych kratkach? ;( Bo ewidentnie nie ma zasilania
  5. No no, ladny pocisk
  6. Skoro jest to ''kierownica z s4 zamontowana nie w s4'', to dlaczego nie ma napisu s4 na znaczku tylko samo, puste s-line ? A np. w a80? Przeciez tam oryginalną kierownicą z s2 była trójramienna z nabą bez poduchy. Czyzby to tez była kiera z s4 zamontowana w a80? :decayed:
  7. No to wytłumacz mi, jak nazwać tą trójramienną kierę, zamontowaną nie w s4?
  8. jak nie było jak były za dopłatą, podobnie jak inne elementy wyposarzenia Nie było. Nie chodzi mi o kiere z typowego s4/b5 czy s6/c4, tylko o s-line. Przeciez chociażby 80-tki (ostatnie wypusty + cabrio) wyjeżdzały z tymi kierami z fabryki... Ale no tak, przeciez to nie były s4 wiec kiera nie jest s-line.. Zgadza się, tylko nie mówimy tu o pakiecie stylistycznym, a o kierownicy
  9. jak nie było jak były za dopłatą, podobnie jak inne elementy wyposarzenia
  10. Nie kupuj tych kierownic z 8L - to sa najbrzydsze kiery jakie wypuscilo Audi Dołóż lepiej 150-200zł i kup s-line na duzym wieloklinie + przejściówkę, bo na malym wieloklinie kosztuje dobre 400pln. Krycha miał po taniości te s-lajny.
  11. nie pasują Troche mnie Piotrek tą wypowiedzą zmyliłeś :> ale jakby nie bylo moja wina nie popatrzylem na rocznik podany w aukcji Tez sobie je zamówie
  12. To kolego haumic, Ty masz poliftowego zdesia ? czy jak planujesz wrzucic do siebie te kratki z haluxami?
  13. te kratki z halo z polifta pasują do zderzaka przedliftowego?
  14. Witam, nazywam się Michał, dziś nabyłem audi a4 afn Quattro z 1998 roku.. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.