Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puzzel1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzzel1

  1. podejdzie, jest taka sama
  2. Racja dzieki, u takich jednych z Lubartowa obszyta
  3. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120126/PRZEMYSL/933838571&sectioncat=photostory3 ''komorowski matole, skad bedziesz sciagal pornole''... ci co glosowali na PO to teraz mają to co chcieli...
  4. Dokladnie, pakuj kiere s4 i nie baw sie w te z r8/tts... One pasują w ostateczności do b6, ale nie do b5
  5. ten filtr cząstek stałych jest drogi fpiz*u, nie wiem jak dla audi, ale brat za taki filtr do mazdy 6 zaplacil ponad 600 funtów
  6. czyli taśma zostaje moja i wszytko będzie pasowało ? dzięki o to mi chodziło pozdro tak, odkrecasz stara i przykrecasz nowa, latwizna
  7. . Oby coś to dało . oby, choć ciężko w to wierzyc
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122382.0;highlight=wymiana+kierownicy
  9. Tak naprawde to internet teraz straci 90% na wartości, skoro nic nie będzie można ściągnąć czy obejrzeć ciekawego, a do tego płacić za wstawianie fotek np. na allegro... ehh :wallbash: Większość dostawców internetu dostanie ladnie po dupieee, ale co poradzic
  10. kiera polift do przedlifta = problem
  11. tu sie nie zgodze, bo jest bardzo duzo poliftów w bdb stanie, ja kupilem igly kompletne za 400 z wysylka. Najlepiej polować na lampy z anglika, bo z anglikow w 90% są igły no i o wiele tańsze, a wystarczy tylko przełożyć ten haczyk na dół i gra wszystko A jeśli chodzi o zespolone Depo/Tyc, to nawet sie nie wypowiadam na temat ruszajacych sie soczewek itp.
  12. Dokladnie, o ile koleś nie wykreci taśmy, bo tak czasem robią, ale nawet jeśli by wykrecil to przekladasz ze swojej kiery i tez wszystko pasi z tym piwem to bym sie klocil, bo na poczatku wprowadzilem Cie w blad, ale bylem pewien ze masz polift kiere, bo kolega ma b5 sedana z sierpnia 97roku i ma właśnie poliftową, czyli Ty musisz mieć wypust z przed sierpnia 97 roku
  13. - potrzebujesz redukcje, obudowe kierownicy poliftową i taśmę polift - jest tak napisane, bo koles tak napisal ale pasuje tylko do 97 roku bo to maly wieloklin, taki jak u Ciebie
  14. z jakiego miesiaca ma kolega b5? w takim razie ta kiera z linku powyzej bedzie pasowac
  15. pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi Wieloklin byl zmieniony po 1 lifcie, czyli od 97 roku. Ty masz maly wieloklin bo 96rocznik, a lampy musial poprzedni wlasciciel zmienic. Z tego co widziałem to w 97r były jeszcze te stare 4 ramienne plastiki, ale spierał się nie będę. Zgadza sie, bo I lift mialy wypusty od 1 sierpnia 97r, wiec modele wyprodukowane przed 1 sierpniem zjeżdżały jeszcze z przedliftowej taśmy produkcyjnej
  16. pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi Wieloklin byl zmieniony po 1 lifcie, czyli od 97 roku. Ty masz maly wieloklin bo 96rocznik, a lampy musial poprzedni wlasciciel zmienic.
  17. pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp.
  18. tylne lampy po 1 lifcie?
  19. Może kolega ma juz I polift, wtedy podejdzie :>
  20. jak dla mnie git Kowi ma racje, ze niepotrzebnie je zadymili. Twoj zderzaczek to s4?
  21. Gdzie fotyy :?:
  22. Ładniutki polift, kolor super tylko czemu grill z przedlifta?? 153ps - niezly wynik jak na samych 216
  23. Ostatnio wyciągałem fotele do prania i wypadły mi ślizgi, w efekcie czego po ponownym montażu foteli strasznie nimi bujało na zakrętach, co było nie do zniesienia na szczescie znalazlem slizgi, wsadzilem i jest git Tutaj macie po 3,50 za sztukę: http://motoallegro.pl/slizg-fotela-vw-golf-1-2-3-passat-b3-b4-audi-seat-i2029589835.html co prawda aukcja zakonczona, ale mozna napisac do kolesia to jeszcze raz wystawi
  24. Zobaczymy jak Adrian założy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.