Treść opublikowana przez puzzel1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie a ja mam taki dylemat, że spalanie na fisie zaczeło dzisiaj wariować - na początku było cały czas powyżej 50l/100km, potem spadło do 40, teraz niby sie unormowało, ale jest strasznie opóźniony sygnał, wartość zmienia się dopiero po 5 sekundach trzymania gazu, a na wciśniętym sprzęgle zamiast 0 pokazuje dodatnie wartośći. Natomiast przy każdorazowym włączeniu zapłonu pokazuje chwilowe spalanie to 10l, choć przed wyłączeniem zapłonu zapisana jest inna wartość. Myślałem że to kabelek od spalanie się wypiął, ale jest ok. Wszystko zaczelo się to po tym, jak sprawdzałem bezpieczniki kolo ECU - wyciągnąłem 2 małe by zobaczyć czy są ok i włożyłem z powrotem. O co chodzi? Odpiąłem aku na 5minut, ale nic to nie dało. Dodam, że sterownik był nagrzany, jak teraz sprawdzałem kabelek od spalania, nie wiem czy taki powinien być.
-
Czym najskuteczniej umyć roletę bagażnika
dokladnie, u mnie była zasyfiona na maxa, jedna warstwa plaka i jak nowa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bylo cos grzebane, bo auto odpala bez licznika, a rok 98
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie mam problem z adaptacja kluczyka w nowym liczniku poliftowym z bialym podswietleniem. Wchodze w vagu w licznik i w polu EXTRA są takie kreski ``````````` jak widac na foto nizej. Co tam powinno byc? nr nadwozia? nastepnie wpisuje pin nowego licznika, wchodze w adaptacje, wpisuje nowa liczbe kluczy i wyskakuje error: a bledy są takie ( wiekszosc przez brak czujników): po wyczyszczeniu bledow zostaje tylko ten o braku komunikacji z ECU, ale po wylaczeniu i wlaczeniu zaplonu bledy wracaja. co mam zrobic w takiej sytuacji?? prosze o szybka odpowiedz ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- heh, okazalo sie ze nie mam immo w liczniku i nawet bez licznika silnik odpala dlatego nie moglem zakodowac tych kluczyków. eh ja durny, zamiast od razu sprobowac odpalic to bylem przekonany, ze odpali i zgaśnie pozostalo mi zakleić kontrolke immo. Mam tylko jeden problem - kable wszystkich modułów kontrli (spalone żarówki itp.) zmasowałem, i po zapłonie wyskakuje elegancko napis ok. Ale gdy silnik odpalam, to zaczynają wyskakiwać wszystkie ikony po kolei. Miał tak ktos? ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- heh, okazalo sie ze nie mam immo w liczniku i nawet bez licznika silnik odpala dlatego nie moglem zakodowac tych kluczyków. eh ja durny, zamiast od razu sprobowac odpalic to bylem przekonany, ze odpali i zgaśnie pozostalo mi zakleić kontrolke immo. Mam tylko jeden problem - kable wszystkich modułów kontrli (spalone żarówki itp.) zmasowałem, i po zapłonie wyskakuje elegancko napis ok. Ale gdy silnik odpalam, to zaczynają wyskakiwać wszystkie ikony po kolei. Miał tak ktos?
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
Napięcie jest, bo przyciski się podświetlają, tylko coś słabo
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
no wlasnie w ten pin wsadzilem czerwono/czarny kabelek, ktory zasilał ten biały silniczek wyciągający powietrze z kabiny w starym klimatroniku. 400pln dałem, jest z s4 limo
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
Licznik bedzie jak mi zczytasz z niego ten pin jutro mi dojdzie do w środę go wyślę. z tymi przyciskami to troche nie mam ochoty sie bawić, no ale działać muszą kiedyś tez takie chce fajnie wygladaja chromy ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- MaxsteRR, u Ciebie widze klimatronik świeci ładnie, mocno, a u mnie coś ledwo ledwo, tak jakby było ściemnione podświetlenie, a na potencjometr wogóle nie reaguje, jak ściemniam/rozjaśniam stary klimatronik reagował, jak to u Ciebie z tym jest?
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
wsio w 1 poście pany jak ktoś chce coś z konsoli przedlifta to wbijać http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=21626918
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
Jak z Utrechtu, to prawdopodobne poprawilem te foty, juz sie normalnie otwierają. Ta, chcialbym. Twoja ma wszystko co bym widzial u siebie - body s4, licznik & navi, lustra s4 ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2012 at 18:25 ---------- up, bo sie dzieje w temacie..
-
Nie działają spryski wycieraczek i halogeny
problem z masa jest wlasnie tylko przy pompce spryskiwaczy, coś ją wcięło jakich niebiesko-zielonych sladow?
-
Nie działają spryski wycieraczek i halogeny
Pany mam problemy z elektryka. Prawdopodobnie tylnia postojówka zrobila mi zwarcie i wytopiło bezpiecznik 22 z gniazdem. Wymieniłem żarówkę tylnią, bo była podejrzana, zmostkowalem ten bezpiecznik z 23-jką i wszystko gra. Niestety potem odkrylem ze nie dzialaja mi spryskiwacze wycieraczek przod + tył (zniknela masa w popmce) oraz halogeny nie świecą (zniknął prąd z kabla zasilającego halo, tego zielono-białego). Sprawdzalem bezpiecznik od wycieraczek 377 i od halogenów 204 i są dobre. I teraz pytanie, czy zwarcie tej zarowki moglo spowodowac potopienie jakichś przewodów, czy to jakiś przekaźnik robi mnie w h*ja?? Wszystkie bezpieczniki są ok, a pod półką pod kierą nie znalazlem zadnego ufajczonego przewodu. Z gory dzieki za podpowiedzi
-
jakieś tam a6 do robienia km
za***ista jest
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
sliczna b5, kolor za***isty mody trafione w 10, ino pozazdrościc Panie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja taki sam z fisem jak nówka wyrwałem za 50zl [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:52_________________________________________________ aa to wszystko jasne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolego Tommy Gun tak z ciekawości to jak Ty podlaczyles takiego przedlifta do Twojego polifta 99'? normalnie? kostki zmieniales? co do kontrolki swiatel mijania, to jeśli świeciła Ci w poprzednim liczniku, to w tym też ma świecic po przełożeniu żarówki. Kontrlolka CAT to kontrolka od katalizatora.
-
[B5 ADR] Rezanie FIS
Niebieska kostka: 1 i 23 pin pod + 7 i 9 pod -
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
a skad ten wlasnie pin wytrzasnac? bo czesto jest razem z licznikiem, tylko nie wiem skad sprzedajacy go biora :?:
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
a jak ma sie sprawa z immo?
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
motor zwyczajnie wpada w tryb awaryjny i odcina turbawę. Powiedz czy po uruchomieniu silnika już przy samym starcie jest taki muł czy dopiero przy wyższych prędkościach odcina turbo?
-
[ALL B5] Grill RS4
ładny grill, ładny
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Jedyny pozytyw obecnych temperatur to to, że auta sie nie brudzą. Ja tydzień temu umyłem i do dziś się świeci
-
[ALL B5] Jak podpiąć licznik a4 lift na stole ??
zamiast 23 napisalem 24, moj blad ma byc tak: 1,23 pod + 7 i 9 pod - ja bezposrednio pod aku podlaczam
-
[ALL B5] Zamiana kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienną s-line
Ta jest po I lifcie, po 97 roku na duży klin - 26mm A ta z przed 97 roku na mały klin - 17mm
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
Ragguś, podeślij mi też kosztorys takiej przeróbki na PW
-
Tłumiki końcowe z A4 B7 2.7TDI/3.0TDI do A4 B6 1.9TDI
również jestem ciekaw, czy taki tłumik by podpasował, tylko że do b5 :?: montował ktoś :?: