Treść opublikowana przez puzzel1
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
w heble na razie inwestował nie będę, na pierwszy ogień pójdą amorki bo gleba musi zawitać pewnego pięknego dnia
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
i jak tam, dojszły lampki?
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
bo jest jak dla mnie o wiele ladniejsza dzieki chlopaki za komentarze :>
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
nie wiem po ilu, ale są prawie jak z kartonu wyjęte, więc gdzieś przed sprzedażą
-
[B5 ATJ] Powrót do czterech pierścieni :)
wow, ślicznie się świeci piękny polift, 1.9 + quattro =
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
aa sory, fakt, poje*alo mi sie
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
No dokładnie. Na poczatku różnica była kolosalna, ale teraz to coraz wolniejsza mi sie wydaje wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia devastation, a co jest odpowiedzialne za blokade kół :?: jak sprawdzalismy na podnośniku, które łożysko lekko huczy, to nie dała się rozbujać wiecej niż na dwójce, bo kola sie blokowaly
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
Wiem ze gleba i wieksze kolo obowiazkowo, ale do tego dochodzi wymiana amorków, bo juz nie są pierwszej młodości, a kasiury coraz mniej.. Poza tym szkoda mi było nowych oponek Conti, dlatego kupilem 16" felgi. No brelok ladny, to fakt
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
Przedstawiam Wam swoją padakę: Wyposażenie fabryczne: kod lakieru = LZ5K santorinblau perleffect <quattro> ori felgi 16’ immobiliser centralka z pilota 4x Airabg el. Szyby przód Klimatronic Kiera s4 Fotele Recaro ”dla ubogich” Tempomat EDS/ABS Szyberdach Chromowane obwódki szyb Dołożone/zmienione przeze mnie: Nowy, kompletny rozrząd + uszczelka miski Nowe tarcze i klocki na przód DELPHI Nowy akumulator Bosch S4 80Ah Chip Nowe zimowki Diplomat 205/55 r16 Elektryka szyb tył Ringi na zegary Skórzany ręczny Podświetlane kratki nawiewów Podświetlane lusterka w słonecznikach Dekory w błyszczącym drewnie Lampy przód polift nowe ori Valeo Grill s4 Lampy tył polift radio Alpine CDE-9882Ri Wzmak Mac Audio 1800W Subwoofer PB S-12 w zamknietej skrzyni Lusterka s4 Wydech s4 Turbo awx & wtryski 216 Oryginalne nowe gumowe dywaniki Foty: Zaraz po zakupie: Wrzesień 2011: Lampy polift ori Valeo Poducha z TT-tki Październik 2011: Nówka radyjko Alpine CDE-9882Ri obszycie kiery przez chłopaków z B.M. Customs podświetlane kratki nawiewów Aluski s-line 16” lampy tył polift dekory w świecącym drewnie Grill używka polift Ręczny z passka w skórze Grudzień 2011: Nówka grill fl Elektryka szyb na tył Nówki zimowki Diplomat 205/55 r16 Mały gadżet – scyzoryk 4gb :mrgreen: No i obecny wygląd auta: Luty 2012: poliftowa osłona na silnik zawias s4 i pare fotek: Marzec 2012: Podszybie polift Zderzak polift Kwiecień 2012: polerka kominów nowe obicie podsufitki relingi chrom fele AEZ 17" z oponkami Michelin 225/45 (caly czas koza, bo nie mam kiedy zawiechy z s4 wlozyc ) kompletny środek skóra, fotele grzane z el. reg. lędźwi (jeszcze bez tunelu pod 1DIN) Konsola 1din do kompletu (na razie tylko klimatronic i awaryjne działają ) Car Audio: sub PB S12 w skrzynce + wzmak Mac Audio fearless 2200 D Grill s4 Licznik polift z nówka sztuka fisem i nowe lampki valeo dorwane ostatnio, 2009 rok Lusterka s4 Wydech s4 Turbo awx & wtryski 216 Wskazówki s4 Oryginalne nowe gumowe dywaniki i mala zimowa sesja, czekam na wiosne i zalozenie zawiechy 1BE oraz moich 17" maźniętych na biało
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
faktycznie cena spoora, wole sobie kupic dobrego suba i wzmaka za taki hajs na razie muszą wystarczyć polifty Ale jakby nie było, lampki są naprawdę ładne, ciekawe jak z jakością
-
[ALL B5] Wymiana przedniej szyby
ja wycinalem szybe zyłką do wycinania szyb (w motoryzacyjnym za 2zl kupilem ze 2m), slupki zdemontowalem zeby nie uszkodzic, troszke zahaczyłem podsufitkę, ale tego nie widac oczywiscie samemu nie da sie wyciac, jedna osoba musi ciągnąć od środka, druga na zewnatrz, 5 minut i szyba wycieta. A za ori szybe dalem 260pln
-
Jak szybko piszesz na klawiaturze?
Visit the Typing Test and try!
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Ja staram się myć co tydzien audika, ale z taką pogodą to trzeba myć codziennie
-
Polecane opony zimowe
Ja zakupiłem na tę zimę Diplomaty (produkowane przez Dębicę) 205/55 r16, troszkę huczą, ale jak to zimówki - muszą huczeć. Guma jest bardzo miękka, ladnie odprowadzają wodę, na śniegu z quattro dają radę. Dałem 320zł/sztuka, z montażem gratis, ale jak dla mnie to warto było. Polecam.
- [ALL B5] Gałka polifotwa
-
[B5 AFN] Demontaż pasa
dokladnie, klucz nasadowy 17 i pas odkrecony
-
[ALL B5] Przeróbka reflektorów
Przedliftowych lamp nie przerobisz, tylko zespolone Valeo. Trzeba przesunąć w dół taki haczyk, zobaczysz go po zdjęciu środkowego dekielka z tylu, jest w srodku obok soczewki. Tutaj na 7 stronie masz pokazane: http://www2.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/850000-874999/854434-an-01-de-Scheinwerfer_A4_klares_Upgrade_Set.pdf dzisiaj to robiłem, minuta i zrobione 2 lampy
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Również polecam rameczki od Dido, jak i obszycie kiery u B.M Customs
-
Ulubione piwo!
Żywiec/Warka/Warka Strong. Ostatnio Calsberg z biedronki po 2,20 mi zasmakował
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w doborze lamp
Tylko valeo. Nie kupuj zadnych TYC-ów, ewentualnie Depo, ale to w ostateczności
-
[ALL B5] Piszcząca kierownica
Ktoś musiał demontować ten drugi, czarny stelaz i odwrotnie zalozyl te 'trybiki'. Sprawdź to
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Kostki są jak w kazdej a4, czarna i brązowa, takie jak tu: http://imageshack.us/photo/my-images/808/dsc00938mb.jpg/ wpialem sie pod lampke schowka, a brak sciemniania musze jakos zaakceptowac
-
[ALL B5] Którego Alpine kupić?
Ja kupiłem alpine CDE-9882Ri i polecam gorąco, do tego pilot za 100pln i gra :>
-
[ALL B5] Piszcząca kierownica
Wszystkie śruby mają być przykręcone sztywno, tak, żeby stelaż nie miał prawa się ruszać. Skoro piszesz ze jest opór to zostaw tą śrubę i zobacz czy są dobrze dokręcone te dwie pozostałe śruby trzymające stelaż, które zaznaczyłem na foto:
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Diody swiecą ladnie, jedyny problem to brak zasilania w kostkach od radia. Nie wiem czemu go tam nie ma, ani po pozycjach, ani po zapłonie. Kostki mam oznaczone jako 1 i 2, a nie jak większość A i B, ale mysle ze to nie ma znaczenia. Podepnę się pod lampkę w schowku i tez bedzie ok. Tylko czy bedzie reakcja na potencjometr sciemniania/rozjasniania z licznika?