Treść opublikowana przez puzzel1
-
[ALL B5] Wiek akumulatora
W ori Varcie data produkcji jest pod spodem
-
Noże kuchenne
Również polecam Fiskarsa, co prawda jak na razie tylko siekierę mam, ale sprawuje się
-
[ALL B5] Jak podpiąć licznik a4 lift na stole ??
z niebieskiej koskti: pin 1 i 24 pod +, a pin 7 i 9 pod -
-
[ALL B6] Kiera S4 trójramienna vs zwykła trójramienna
Tego myślałem że już nie muszę dodawać
-
[B5 AFN] Problem z wydechem w A4 B5 1.9 TDI 110 KM
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=40779.465
-
[B5 AFN] Gdzie są świece żarowe w B5 AFN i jak się do nich zabrać?
u mnie wczoraj przy -30 rano, jedno grzanie świec okolo 15 sekund i silnik od strzala pali nowa bateria tez swoje robi
-
[B5 AFN] Problem z wydechem w A4 B5 1.9 TDI 110 KM
Nie ma znaczenia wiosna, lato, jesień czy zima. Zależne jest to od tego ile km pokonujesz - jesli niewiele, to silnik sie nie nagrzewa i jest za malo temperatury od spalin, dlatego woda nie wyparowywuje. Usunięcie kata odetka wydech i bedzie lepszy przepływ spalin, przez co silnik bedzie żwawszy
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
do 18" b6 konieczne gleba, przynajmniej z 4cm.. Kolega zalozyl u siebie do b6 zawieche -70mm, to jest w sam raz przy felgach 18" s-line. Czasem mu przytrze opona o nadkole, ale to przy czterech osobach na stanie, w dwie osoby jak sie jedzie to jest w sam raz. No i wygląda
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
tak jak napisalem, moim zdaniem inaczej by to wygladalo przy czystym nadwoziu co nie zmienia faktu że tak jak piszesz, możesz walnąć ramkę na czarno, albo też obkleić stickerami, żeby kółka z czymś się komponowały..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
gdzie są takie naklejki dostępne? na allegro coś nie widze
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
u mnie trzeszczy jak jest rozciągnięta, jak zwinięta to cisza
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
najlepiej umyj auto i wtedy zrob fotki, bo brud powoduje jeszcze gorszy efekt..
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
nijak ma się to do reszty
-
[ALL B5] Płyn spryskiwaczy zamarzł
Możesz również podgrzać farelką. Ja mam zalany plyn Aura z biedronki i przy obecnych temperaturach jest w stanie ciekłym! 5L=10zl, polecam
-
[B5 AFN] Problem z wydechem w A4 B5 1.9 TDI 110 KM
masz katalizator, masz wodę - para wodna skrapla się przez roznice temperatur. Wytnij kata i problem zniknie
-
[ALL B5] Audi custom FIS
czarny z białymi napisami tylko do poliftowego licznika, z bialym podswietleniem
-
[ALL B5] Grill RS4
nic nie polamiesz, podwazasz z obu stron płaskim i każdy zaczep po kolei wypychasz, a jak zakladasz to grill sam wskakuje na miejsce
-
[ALL B5] Grill RS4
no to fakt.. u mnie w b5 rano termometr -30 pokazywal mi garaż tyle daje ze nie muszę drapać szyb
-
[ALL B5] Grill RS4
Aha no może i tak, nie pamiętam bo pw usunalem w takim razie montuj i pokazuj jak sie rs4 prezenci
-
[ALL B6] Kiera S4 trójramienna vs zwykła trójramienna
grubość jest taka sama, tylko z tego co widziałem to skóra w eSce była pikowana
-
[ALL B5] Grill RS4
no no, ale mi pisales ze za 200 z przesylka wyrwałeś czy cuś takiego
-
[ALL B5] Grill RS4
i 350pln za niego dales? bo cos mi sie nie chce wierzyć...
-
[ALL B5] Grill RS4
I jednak ori? wszystko w porzadku?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
masz kolego łeb ja również bym się pisał na takego fisa
-
[B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
Ja pierwszy raz mam Boscha, dopiero miesiąc, zobaczymy jak długo posłuży, jak na razie wszystko super. Co do Centry, to nigdy wiecej tej firmy - w każdym aucie, w którym miałem baterię Centry, to się wysrała po 6 miesiącach - 1,5 roku. Dwa razy przyjęli mi na gwarancję, trzy razy nie. Ale opinie na temat Centry są różne, niektórzy sobie chwalą, więc pewnie zależy kto trafi na jaki egzemplarz.