Treść opublikowana przez puzzel1
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
sprzedana
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
zwyczajnie nie widzialem takich w allroadzie c5 fl ---------- Post dopisany 01-01-2014 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 17:10 ---------- a4 idzie na handel, temat do zamknięcia
-
Brak światła wstecznego
dokladnie
-
Brak światła wstecznego
dzieki jutro bede szukac ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 21:27 ---------- okazalo sie, ze spalily sie 2 zarowki na raz w ogole nie bralem tej opcji pod uwagę
-
Brak światła wstecznego
no wlasnie jak wroce jutro do domu to sprawdze czy jest prad na bezpieczniku ---------- Post dopisany 20-12-2013 at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 19:55 ---------- prad do bezpiecznikow dochodzi, a do lampy juz nie. Czy to moze byc pająk?
-
Brak światła wstecznego
kurde, jeszcze nie zrobilem wstecznego, a dzis mi zniknely swiatla mijania ;/ czyli gdzies kable lecą po kolei, gdzie jest jakas grubsza wiazka? pod kierownica?
-
Brak światła wstecznego
hm, tylko pytanie gdzie w klapie jest ok, patrzylem
-
Brak światła wstecznego
tzn na tym czujniku w skrzyni?
-
Brak światła wstecznego
Panowie od jakiegoś czasu nie świeci mi światło cofania. Wyeliminowałem czujnik cofania, bo po zmostkowaniu obu pinów nie świeci wsteczny, czyli teoretycznie gdzieś musi być przerwa na kablu, bo do żarówki nie dopływa prąd. Według schematu bezpieczników, za światło cofania odpowiada bezpiecznik nr 31- prąd do niego dopływa, co ciekawe, wystarczy że jest tylko włączony zapłon i prąd dopływa, czyli tak jakby nie był to ten bezpiecznik. O co chodzi? Miał ktoś podobny problem?
-
gaśnie podczas jazdy i po tym ciężko odpala
niby dlaczego?
-
gaśnie podczas jazdy i po tym ciężko odpala
no wlasnie przewaznie leje rope ze wschodu, i duzo osob mi mowi ze to ona moze robic robote. Zmienie jeszcze raz filtr
-
gaśnie podczas jazdy i po tym ciężko odpala
Dzieje się tak przy mocnym przyspieszeniu i wciśnieciu sprzęgła, dajmy na to tak jak wczoraj, jadę na trójce, pokręce do 3500rpm, wrzucam czwórkę, wciskam sprzęgło i za około 4 sekundy po wciśnięciu sprzęgła silnik gaśnie od razu, bez zadnego szarpania itp. Gdy próbóje odpalać, zachowuje się tak, jakby nie było paliwa w zbiorniku - kręcę, kręcę, podpompowuje pedałem gazu i dopiero wtedy zaczyna załapyłwać, jakby paliwo dopiero zaczynało się dostawać do filtra i odpala. Filtr paliwa z pół roku temu zmieniłem na nowy, przed jego wymianą taka sytuacje mialem 2 razy, i wczoraj trzeci raz. Dodam, że przy odpalaniu na zimnym silniku mam czasami to samo. Na vagu 0 błędów. O co chodzi? Kąt wtrysku? Przepływka?
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
napisalem s4 bo szczerze nie widzialem zadnego allroada polift z takimi wskazowkami ale jak allroad s4? przeciez allroady byly w a6 c5?
-
[B5 AFN] Avant lz5k quattro
ok, sprobojemy i tak dzieki za rade ---------- Post dopisany 30-08-2012 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 22:45 ---------- mały updejt z czerwca: Car Audio: sub PB S12 w skrzynce + wzmak Mac Audio fearless 2200 D Grill s4 Licznik polift z nówka sztuka fisem i nowe lampki valeo dorwane ostatnio, 2009 rok ---------- Post dopisany 12-01-2013 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 22:14 ---------- Lusterka s4 Wydech s4 Turbo awx & wtryski 216 Wskazówki s4 Oryginalne nowe gumowe dywaniki i mala zimowa sesja, czekam na wiosne i zalozenie zawiechy 1BE oraz moich 17" maźniętych na biało
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
nieaktualne
-
Czy tłumik końcowy z Audi A4 B5 2.6 quattro pasuje do A4 B5 1.9TDI AFN quattro?
ok dzieki
-
Czy tłumik końcowy z Audi A4 B5 2.6 quattro pasuje do A4 B5 1.9TDI AFN quattro?
Panowie czy tlumik koncowy z 2.6 Q pasuje do afn-a Q ?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
no wlasnie ze ja zadnych nie przekladalem, jedynie dolozylem +12 po swiatlach i swieci ten klimatronik niemrawo, na pół gwizdka. Tak samo swieci jak podlacze prąd z tego silniczka zasilajacego powietrze.. U mnie ciulato swiecilo wlasnie po tym kablu z silniczka, dodatkowo auto nie gasnie na swiatlach pociagnalem z awaryjek i dziala gites i sweci w pelni. ale z awaryjnych jest tylko po zaplonie, czy po swiatlach tez? pamietasz moze kolor przewodu z ktorego podciagnales prad? tez probowalem z tej wtyczki od awaryjnych, byl prad po zaplonie na 2 kabelkach, podlaczylem na probe kazdy z nich, ale podswietlenie klimatronika nie swiecilo wcale
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
dzieki za odpowiedz. szczerze to juz nie mam sil ściągać tunelu xx raz, jak bede mial chwile to sciagne i porownam piny. Albo ogarne klimatronik na podmianke
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
ja mam 98 rok, I lift, wiec stary panel mialem już ten na ledach. klimatronik jest na 100% sprawny, bo jak załącze ogrzewanie tylnej szyby, to wtedy podświetla się on prawidlowo, tak jak ma swiecic, a jak wylacze ogrzewanie szyby to powraca do niemrawego świecenia. To jest najwidoczniej jakos powiazane z tym kabelkiem niebiesko-szarym, ktory jest w jednym z dwóch pinow wtyczki od grzania szyby (pierwszy pin to gruby żółto biały, a drugi gruby biały + ten niebiesko-szary), bo dzisiaj jak go przeciąłem, to po wlaczeniu grzania szyby klimatronik świeci dalej tak samo słabo, nie załącza sie normalne podswietlanie. aha, kojarzy ktoś moze jaki kabelek powinien byc na 4 pinie kostki czarnej od klimatronika? bo ja tam zadnego nie mam
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
no wlasnie ze ja zadnych nie przekladalem, jedynie dolozylem +12 po swiatlach i swieci ten klimatronik niemrawo, na pół gwizdka. Tak samo swieci jak podlacze prąd z tego silniczka zasilajacego powietrze..
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
i świeci Ci normalnie, tak jak powinno?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
ja kolego pociagnalem podswietlenie z kostki starego przycisku przeciwmgielnych z kabelka niebiesko-bialego i klimatronic swieci niemrawo. Natomiast gdy wlaczam przycisk grzania tylnej szyby, panel świeci idealnie, tak jak ma świecic. Tez nie mam pomyslu o co chodzi. a mase dobrze ze zostawiles, ja sie glowilem czemu mi wywalalo bezpiecznik po zalaczeniu przycisku grzania szyby, i sie okazalo ze tej masy nie ma tam byc
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
mam problem z przelacznikiem ogrzewania tylnej szyby, zrobilem tak jak opisales wyzej i po nacisineciu przycisku ogrzewania tylnej szyby wywala mi bezpiecznik. o co chodzi? UP: wywalalo mi bezpiecznik, bo podlaczylem pod drugi pin wszystkie kabelki, a ma byc gruby i niebiesko-biały, BEZ MASY
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no wlasnie ze kurde nigdzie nie dotyka, jutro go podmienie dla pewności