Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

StrusQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez StrusQ

  1. Audi A4 B5 1997 1.9tdi OC-377 Ubezpieczenie Aviva Max zniżki
  2. Dalej mam ten sam problem że auto grzeje się do 110 stopni , podczas normalnej jazdy jak np. jadę pod górę . Ostatnio nawet temperaturę miałem więcej niż 110 stopni i wywaliło przez zbiorniczek para . Termostat nowy oryginał z ASO . Nowa pompa wody Ruville . Czujnik cieczy chłodzącej nowy z ASO . Błędów na vcds nie pokazuję żadnych . Kolor w zbiorniczku cieczy jest normalny , nic nie bulgocze . Przypomnę że jak temperatura np. dojdzie do 110 stopni i szybko otworze maskę to wentylator się normalnie kręci , tak jak przy pierwszym odpaleniem silnika na zimno , a wiem że wentylator ma biegi i powinien szybciej się kręcić jak schładza silnik . Na postoju temperatura nie rośnie , a jak auto np. z jazdy miało 110 stopni i się zatrzymam to na wolnych obrotach temperatura bardzo powoli spada pod warunkiem jak dam nawiew gorący . Czy wisko ma czujnik jakiś ?? Czyżby uszczelka do wymiany pod głowicą czy może coś nie tak z wisko ?? P.S. temperaturę odczytuję z na paneli klimatronika 49 oraz z programu vcds Jakby uszczelka to by ogrzewania nie było,wywala płyn przy90stopniach,weze twardsze i zapach spalin z zbiorniczna.Ja bym sprawdził wisco.Przez rekawice sprobowac je zatrzymac,tylko ostrożnie.
  3. Ja bym stawiał na czujnik temperatury.Cos takiego:CZUJNIK TEMPERATURY WODY AUDI A3 A4 A6 A8 ORYGINAŁ (3752742731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. U mnie też i rok na pompie sie zgadzał z rocznikiem auta.
  5. Witam.Ostatnio zmieniałem rozrząd w swoim afn i pompa wody była oryginalna-przebieg auta 280tys.-chyba;-)I teraz moje pytanie:ile taka pompa może wytrzymac?(jaki przebieg).Może ktoś zmieniał i może się pochwalić swoimi przebiegami.
  6. Ładny afnik:-)Bezawaryjności i powodzenia w modach życzę.
  7. StrusQ odpowiedział(a) na Ozi19 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ciekawie wygląda kombi bez relingów:)Ladna sztuka.Powodzenia w modzeniu.
  8. Ale ja mówie o feldze stalowej 15" na hamulce 256 z s4b5 ,z tyłu.
  9. 288 z przodu to ok,chociaz....Ale z tyłu?Dzis sprawdzałem i załozylem 15".Tak na szybkiego,bylo z milimetr moze 2 przerwy,nie wiem jak by to bylo podczas jazdy i hamowania czy by gdzies zacisk nie tarł.
  10. 16"alusy mam i wchodza bez probemu tylko na zime mam 15":-( jutro chyba sprawdze.
  11. Małe pytanko:czy na hamulce z s4 wejdzie felga 15"?
  12. Ładne autko.Środek super,szkoda,że nie recaruski.
  13. Autko super.Mody na wielki+ Pozdro dla DKL.
  14. Właśnie też myślałem żeby zrobić taki mały remoncik głowicy i później mieć spokój na lata. :>Tylko z tym sprawdzeniem szczelności mam mały problem bo mieszkam koło kłodzka a ponoć tutaj w pobliżu nikt nie sprawdza szczelności :embarrassed:najbliżej to wrocław :(a auto dzień w dzień potrzebne :)Może ktoś ma namiary na zakład gdzie sprawdzają szczelność wmiare blisko moich terenów :>Byłbym wdzięczny.
  15. Witam .Mam do wymiany uszczelke pod glowica ;( i w zwiazku z tym kilka pytan: 1.Jakiej firmy uszczelke wybrac ??Czy uszczelka firmy reinz bedzie dobrym wyborem ?? 2.Czy planowac(zabielac)powierzchnie glowicy ?? 3.Jaki jest koszt orginalnej uszczelki,bo u mnie w sklepie kosztuje ona 240zl
  16. Witam.Właśnie zaczynam przygodę z audi :)Mam nadzieje że będzie udana :>Moje autko to A4 B5 QUATTRO 97r. AFN110 :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.