Treść opublikowana przez StrusQ
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
Audi A4 B5 1997 1.9tdi OC-377 Ubezpieczenie Aviva Max zniżki
-
pod obciążeniem silnik przekracza 90 stopni
Dalej mam ten sam problem że auto grzeje się do 110 stopni , podczas normalnej jazdy jak np. jadę pod górę . Ostatnio nawet temperaturę miałem więcej niż 110 stopni i wywaliło przez zbiorniczek para . Termostat nowy oryginał z ASO . Nowa pompa wody Ruville . Czujnik cieczy chłodzącej nowy z ASO . Błędów na vcds nie pokazuję żadnych . Kolor w zbiorniczku cieczy jest normalny , nic nie bulgocze . Przypomnę że jak temperatura np. dojdzie do 110 stopni i szybko otworze maskę to wentylator się normalnie kręci , tak jak przy pierwszym odpaleniem silnika na zimno , a wiem że wentylator ma biegi i powinien szybciej się kręcić jak schładza silnik . Na postoju temperatura nie rośnie , a jak auto np. z jazdy miało 110 stopni i się zatrzymam to na wolnych obrotach temperatura bardzo powoli spada pod warunkiem jak dam nawiew gorący . Czy wisko ma czujnik jakiś ?? Czyżby uszczelka do wymiany pod głowicą czy może coś nie tak z wisko ?? P.S. temperaturę odczytuję z na paneli klimatronika 49 oraz z programu vcds Jakby uszczelka to by ogrzewania nie było,wywala płyn przy90stopniach,weze twardsze i zapach spalin z zbiorniczna.Ja bym sprawdził wisco.Przez rekawice sprobowac je zatrzymac,tylko ostrożnie.
-
Temperatura a4 b5 1.9tdi ajm
Ja bym stawiał na czujnik temperatury.Cos takiego:CZUJNIK TEMPERATURY WODY AUDI A3 A4 A6 A8 ORYGINAŁ (3752742731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Pompa wody(cieczy chlodzącej) a przebieg auta
U mnie też i rok na pompie sie zgadzał z rocznikiem auta.
-
Pompa wody(cieczy chlodzącej) a przebieg auta
Witam.Ostatnio zmieniałem rozrząd w swoim afn i pompa wody była oryginalna-przebieg auta 280tys.-chyba;-)I teraz moje pytanie:ile taka pompa może wytrzymac?(jaki przebieg).Może ktoś zmieniał i może się pochwalić swoimi przebiegami.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ładny afnik:-)Bezawaryjności i powodzenia w modach życzę.
-
Audyna 1.9tdi ;p
Ciekawie wygląda kombi bez relingów:)Ladna sztuka.Powodzenia w modzeniu.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Ale ja mówie o feldze stalowej 15" na hamulce 256 z s4b5 ,z tyłu.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
288 z przodu to ok,chociaz....Ale z tyłu?Dzis sprawdzałem i załozylem 15".Tak na szybkiego,bylo z milimetr moze 2 przerwy,nie wiem jak by to bylo podczas jazdy i hamowania czy by gdzies zacisk nie tarł.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
16"alusy mam i wchodza bez probemu tylko na zime mam 15":-( jutro chyba sprawdze.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Małe pytanko:czy na hamulce z s4 wejdzie felga 15"?
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Ładne autko.Środek super,szkoda,że nie recaruski.
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Autko super.Mody na wielki+ Pozdro dla DKL.
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą
Właśnie też myślałem żeby zrobić taki mały remoncik głowicy i później mieć spokój na lata. :>Tylko z tym sprawdzeniem szczelności mam mały problem bo mieszkam koło kłodzka a ponoć tutaj w pobliżu nikt nie sprawdza szczelności :embarrassed:najbliżej to wrocław :(a auto dzień w dzień potrzebne :)Może ktoś ma namiary na zakład gdzie sprawdzają szczelność wmiare blisko moich terenów :>Byłbym wdzięczny.
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą
Witam .Mam do wymiany uszczelke pod glowica ;( i w zwiazku z tym kilka pytan: 1.Jakiej firmy uszczelke wybrac ??Czy uszczelka firmy reinz bedzie dobrym wyborem ?? 2.Czy planowac(zabielac)powierzchnie glowicy ?? 3.Jaki jest koszt orginalnej uszczelki,bo u mnie w sklepie kosztuje ona 240zl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.Właśnie zaczynam przygodę z audi :)Mam nadzieje że będzie udana :>Moje autko to A4 B5 QUATTRO 97r. AFN110 :>