Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no ja sie domyslam ze RS4 to ma ale ja tez chce cos takiego tez mieć tylko czy sie da
  2. no zebary chyba sie za bardzo nie różnią ja znalazłem przypadkiem na yputube filmik i zobaczyłem ze w ostatniej lini jest cos takeigo wiec moze warto sie zainteresowac i moze sie uda cos takiego zrobic w B6 no mi sie wydaje równiez ze chyba sygnał idzie do zegarów jak w golfie MK III jak miał MFA to mozna było odczytac temperature oleju wiec moze u nas tez jest podałczony kabel warto chyba sie tym zainteresowac[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 11:56 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=IK1UWWABEKE tu tez jest RS4 i tez to ma
  3. 70 zł jak dasz po ci na spota we wtorek przywioze
  4. http://images30.fotosik.pl/76/193d15ed920e441e.jpg fajna reklama
  5. zobaczcie znalazłem cos takiego to jest AUDI RS4 B7 ale moze da sie to zakodowac to jakos zaznaczone żóltym kwadratem
  6. Ja sprzedałem wczoraj manetke FIS do sedana Jak chcesz to mam do tempomatu manetke wiec jak cos odezwij si ena PW [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 08:29 _________________________________________________poprawiona instrukcja Pre_pl wrzuc to do pierwszego postu
  7. http://www.allegro.pl/item295303256_vantage_dragstar_atv_quad_diabelska_maszyna_150cc.html moze cos takiego wygląda fajnie [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 10:04 _________________________________________________http://www.piraci-drogowi.pl/ moze ktos siebie znajdzie
  8. no dokładnie na USB nie działa ja mam ustawione na COM4 wchodze do VAGa robie test i jak jest OK to dobrze a jak nie to poprzestawiaj COMy i powinno byc OK
  9. zdecydowanie malować :th: :th: :thumbup:
  10. boberek odpowiedział(a) na 12RAEL temat w Audi A4 B6/B7
    ferrodo premium
  11. pre_pl mozesz napisać jak aktywowac tempomat[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________[select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!] czy sie myle ??
  12. no to teraz potrzebuje pomomocy udało mi sie zakodowac tej pier... moduł troche sie namęczyłem bo instrukcja jest delikatnie nie tak napisana w jednym miejscu powinnio byc LOGIN a nie RECODE :bicz2: udało mi sie jakos do tego dojsc tylko teraz jak uaktywnic ten tempomat :bicz2:
  13. dobra a teraz jasno i wyraźnie poszukuje spręzyn 1BE i teraz tak jak to rozpoznać bo jakos sie nie doczytałem chyba ze ktos z was ma do sprzedania 1BE chetnie kupie za rozsądna cene
  14. tylko ze to jest od B5 i kupie skóre i na 16 calach bede jezdził ehh ide grać w totka kupie i to i to i zawias
  15. no wiem kup sobie sportsitze ale jak tego nie ma nawet na allegro jednego kompletu nie było i do tego w takim kolorze a z tymi felgami to jakos przeżyje a moze sie springi trafia od sline bo ja i tak amorki na wiosne zmieniam wiec przy okazji zmienie sprezyny a jak nie to tak bede jezdził a te fotel emi sie podobaja tym bardziej ze do skóra [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 14:23 _________________________________________________ale faktycznie wyglada straszni ena tych 17
  16. no o to mi chodziło od stacyjninawet nie chciało by mi sie szukać kabelka po sasiedzku mam zapalniczke i jeszcze cos sie znajdzie no nic okaże sie bo sam nie wiem co mam wybrac Koła z oponami czy komplet skóry bije sie z myslami W tym miejscu robisz OT, kasuję zbędne odpowiedzi. [spedyt]
  17. ja podgrzewanie mam teraz wiec uwazam ze w tych tez jest kupiłes komplet skóry od Slina bo B6 za 1600 zł az mi si ewierzyc nie chce ale zacznijmy od tego ze w tym kolorze to nie za specjalnie znajde od sline
  18. a no to chyba ze tak czyli to takie łopatologiczne + po stacyjce i do tego minus i powinno działać wiesz siedzenie zazwyczaj ustawia sie raz i tak jezdze a samochdem jezdze tylko ja nikt inny
  19. hmm to pozostaje zostawic reczną regulacje i przełozyć skóre hmm to chyba sobie odpuszcze
  20. boberek odpowiedział(a) na MAJKI temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    śliczne auto praweie takie jak ONIACZA tylko dziwi mnie to ze w takich samochodach montuja jeszcze radia na kasete jak ja juz nie pamietam jak wyglada kaseta
  21. możecie to jakos lepiej opisać bo nie za bardzo rozumiem zółta wytyczka to AIR BAG i idzie od modułu za kieronicą od poduszku potem aby działała kieronica multi to trzeba miec ten moduł w kierownicy i do niego trzeba podpiąć to co wychodzi z poduszki czyli wiazke 17 pinowa ?? a z tego modułu w kierwonicy tez gdzies musi isc wiązka zeby to sterowało i działało czyli tez idzie tam jakas wiązka pytam sie bo kupiłem prawie poduszke z multi która steruje tylko radiem i o taka mi chodzi tylko mam pewne wątpliwosci i jak ktos z was moze mi to wyjasnić
  22. a nie wiecie czy są gotowe wiązki w ASO ?? czy trzeba to samemu rezac albo dac jakiemus elektrykowi ??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 08:30 _________________________________________________ no znajdz mi czarną heheh w dobrej cenie 2,5 Tys to była by dobra cena a bywały takowe na allegro no bo czarne jak sa to sie sprzedaja nie ma z tym problemu a taka szara (SWING) to jest ja cięzko sprzedać niestety dogadałem sie z gosciem za 3 tys z jego przesyka ale nie wiem czy to brać bo boje sie ze bedzie kupa roboty [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 08:32 _________________________________________________a mi chodziło ze jest wiecej czarnych środków w samochodach a nie ze jest wiecej czarnych skór na allegro
  23. wiesz wszytko fajnie ale jak mam dokupowac jeszcze kupe innych gadzeetów to mnie to nie bawi chce to poprostu włozyć i chce zeby działało a nie dokupowac sterowniki itp rzeczy od Slina to minimum 5 tys a dostań od sline w takim kolorze ja sie zastanawiam dlatego ze ja mam kolor wnętrza swing i wiem ze temu kolesiowi bedzie to ciezko sprzedac bo wiecej jest czarnych niż szarych wiec cene uzgodniłem sobie znim dobrą wiec dlatego sie pytam jak jest z tym podłaczeniem siedzeń elektrycznych bo te siedzenia juz sa na allegro od listopada i gadam z nim z enikt nie dzwoni bo nie typowy kolor dwa komplety czarnego posżły mu w 3 tyg a ten kwitnie
  24. witam pytanko moje jest takie mam upatrzony komplet skórzanych siedzeń, tylko teraz tak te siedzenia które chce kupić maja pełną elektryczną regulacje i teraz tak czy nie wiecie jak to jest z podłaczeniem tego ?? czy trzeba cos zakodować czy trzeba jakas wiązke ciagnąc do modułu komfortu ?? czy cos trzeba dokupowac itp moze ktos robił cos takiego i wie jak sie do tego zabrać ?? czy poporstu bedzi ełatwiej przełozyć samą skóre i zostawić ręczna regulacje aha i czy uwazacie ze ta skóra jest warta tej ceny ?? http://www.allegro.pl/item294623423_skory_siedzenia_skorzana_tapicerka_kpl_audi_a4.html wszytsko w stanie idealnym z poduszkami boczkami itp jest to cały komplet
  25. no wygląda sympatycznie wiem gdzie stoi te czarne audi ze zdjacia wiec podjade przy okazji zobaczyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.