Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
no ja sie domyslam ze RS4 to ma ale ja tez chce cos takiego tez mieć tylko czy sie da
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
no zebary chyba sie za bardzo nie różnią ja znalazłem przypadkiem na yputube filmik i zobaczyłem ze w ostatniej lini jest cos takeigo wiec moze warto sie zainteresowac i moze sie uda cos takiego zrobic w B6 no mi sie wydaje równiez ze chyba sygnał idzie do zegarów jak w golfie MK III jak miał MFA to mozna było odczytac temperature oleju wiec moze u nas tez jest podałczony kabel warto chyba sie tym zainteresowac[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 11:56 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=IK1UWWABEKE tu tez jest RS4 i tez to ma
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
70 zł jak dasz po ci na spota we wtorek przywioze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://images30.fotosik.pl/76/193d15ed920e441e.jpg fajna reklama
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
zobaczcie znalazłem cos takiego to jest AUDI RS4 B7 ale moze da sie to zakodowac to jakos zaznaczone żóltym kwadratem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja sprzedałem wczoraj manetke FIS do sedana Jak chcesz to mam do tempomatu manetke wiec jak cos odezwij si ena PW [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 08:29 _________________________________________________poprawiona instrukcja Pre_pl wrzuc to do pierwszego postu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.allegro.pl/item295303256_vantage_dragstar_atv_quad_diabelska_maszyna_150cc.html moze cos takiego wygląda fajnie [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 10:04 _________________________________________________http://www.piraci-drogowi.pl/ moze ktos siebie znajdzie
-
[B6 AWX] Problem z interfejsem
no dokładnie na USB nie działa ja mam ustawione na COM4 wchodze do VAGa robie test i jak jest OK to dobrze a jak nie to poprzestawiaj COMy i powinno byc OK
-
[B6 AVF] Malowac listwy boczne i cały tylni zderzak od S4 ?
zdecydowanie malować :th: :th: :thumbup:
-
[B6 AVF] Jakie klocki ?
ferrodo premium
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
pre_pl mozesz napisać jak aktywowac tempomat[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________[select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!] czy sie myle ??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no to teraz potrzebuje pomomocy udało mi sie zakodowac tej pier... moduł troche sie namęczyłem bo instrukcja jest delikatnie nie tak napisana w jednym miejscu powinnio byc LOGIN a nie RECODE :bicz2: udało mi sie jakos do tego dojsc tylko teraz jak uaktywnic ten tempomat :bicz2:
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
dobra a teraz jasno i wyraźnie poszukuje spręzyn 1BE i teraz tak jak to rozpoznać bo jakos sie nie doczytałem chyba ze ktos z was ma do sprzedania 1BE chetnie kupie za rozsądna cene
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
tylko ze to jest od B5 i kupie skóre i na 16 calach bede jezdził ehh ide grać w totka kupie i to i to i zawias
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
no wiem kup sobie sportsitze ale jak tego nie ma nawet na allegro jednego kompletu nie było i do tego w takim kolorze a z tymi felgami to jakos przeżyje a moze sie springi trafia od sline bo ja i tak amorki na wiosne zmieniam wiec przy okazji zmienie sprezyny a jak nie to tak bede jezdził a te fotel emi sie podobaja tym bardziej ze do skóra [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 14:23 _________________________________________________ale faktycznie wyglada straszni ena tych 17
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
no o to mi chodziło od stacyjninawet nie chciało by mi sie szukać kabelka po sasiedzku mam zapalniczke i jeszcze cos sie znajdzie no nic okaże sie bo sam nie wiem co mam wybrac Koła z oponami czy komplet skóry bije sie z myslami W tym miejscu robisz OT, kasuję zbędne odpowiedzi. [spedyt]
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
ja podgrzewanie mam teraz wiec uwazam ze w tych tez jest kupiłes komplet skóry od Slina bo B6 za 1600 zł az mi si ewierzyc nie chce ale zacznijmy od tego ze w tym kolorze to nie za specjalnie znajde od sline
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
a no to chyba ze tak czyli to takie łopatologiczne + po stacyjce i do tego minus i powinno działać wiesz siedzenie zazwyczaj ustawia sie raz i tak jezdze a samochdem jezdze tylko ja nikt inny
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
hmm to pozostaje zostawic reczną regulacje i przełozyć skóre hmm to chyba sobie odpuszcze
-
B7 2.0 tdi BLB
śliczne auto praweie takie jak ONIACZA tylko dziwi mnie to ze w takich samochodach montuja jeszcze radia na kasete jak ja juz nie pamietam jak wyglada kaseta
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
możecie to jakos lepiej opisać bo nie za bardzo rozumiem zółta wytyczka to AIR BAG i idzie od modułu za kieronicą od poduszku potem aby działała kieronica multi to trzeba miec ten moduł w kierownicy i do niego trzeba podpiąć to co wychodzi z poduszki czyli wiazke 17 pinowa ?? a z tego modułu w kierwonicy tez gdzies musi isc wiązka zeby to sterowało i działało czyli tez idzie tam jakas wiązka pytam sie bo kupiłem prawie poduszke z multi która steruje tylko radiem i o taka mi chodzi tylko mam pewne wątpliwosci i jak ktos z was moze mi to wyjasnić
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
a nie wiecie czy są gotowe wiązki w ASO ?? czy trzeba to samemu rezac albo dac jakiemus elektrykowi ??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 08:30 _________________________________________________ no znajdz mi czarną heheh w dobrej cenie 2,5 Tys to była by dobra cena a bywały takowe na allegro no bo czarne jak sa to sie sprzedaja nie ma z tym problemu a taka szara (SWING) to jest ja cięzko sprzedać niestety dogadałem sie z gosciem za 3 tys z jego przesyka ale nie wiem czy to brać bo boje sie ze bedzie kupa roboty [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 08:32 _________________________________________________a mi chodziło ze jest wiecej czarnych środków w samochodach a nie ze jest wiecej czarnych skór na allegro
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
wiesz wszytko fajnie ale jak mam dokupowac jeszcze kupe innych gadzeetów to mnie to nie bawi chce to poprostu włozyć i chce zeby działało a nie dokupowac sterowniki itp rzeczy od Slina to minimum 5 tys a dostań od sline w takim kolorze ja sie zastanawiam dlatego ze ja mam kolor wnętrza swing i wiem ze temu kolesiowi bedzie to ciezko sprzedac bo wiecej jest czarnych niż szarych wiec cene uzgodniłem sobie znim dobrą wiec dlatego sie pytam jak jest z tym podłaczeniem siedzeń elektrycznych bo te siedzenia juz sa na allegro od listopada i gadam z nim z enikt nie dzwoni bo nie typowy kolor dwa komplety czarnego posżły mu w 3 tyg a ten kwitnie
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
witam pytanko moje jest takie mam upatrzony komplet skórzanych siedzeń, tylko teraz tak te siedzenia które chce kupić maja pełną elektryczną regulacje i teraz tak czy nie wiecie jak to jest z podłaczeniem tego ?? czy trzeba cos zakodować czy trzeba jakas wiązke ciagnąc do modułu komfortu ?? czy cos trzeba dokupowac itp moze ktos robił cos takiego i wie jak sie do tego zabrać ?? czy poporstu bedzi ełatwiej przełozyć samą skóre i zostawić ręczna regulacje aha i czy uwazacie ze ta skóra jest warta tej ceny ?? http://www.allegro.pl/item294623423_skory_siedzenia_skorzana_tapicerka_kpl_audi_a4.html wszytsko w stanie idealnym z poduszkami boczkami itp jest to cały komplet
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no wygląda sympatycznie wiem gdzie stoi te czarne audi ze zdjacia wiec podjade przy okazji zobaczyc