Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

loop

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez loop

  1. ok,pomyśle.Dzięki Turdzi
  2. dzięki za info:good:
  3. właśnie zamówiłem felgi do swojej A4. 8x19 cali ET 35. Mam pytanko,czy nie będą obcierać o nadkola? czy jest różnica,że to Avant? Na stronie producenta felg wyczytałem ,że przy tym ET możliwa jest modyfikacja w aucie ... błąd jakiś czy co ? I drugie pytanko,czy lepiej wybrać opony 225/40 ,czy 235/35 ? dzięki za info
  4. Myślałem nad Bridgestone S001,ewentualnie starszym modelu re050a... tyle,że fakt,kosztują prawie dwa razy drożej dodatkowo 225/40 są droższe od 235/35.
  5. O.Z. Versilia - mam nadzieje,że będą pasować. Były też z ET 48,ale pomyślałem,że 35 będą się lepiej prezentować...Oby nie obcierało A tak przy okazji oponki lepiej 225/40 ,czy 235/35 ?
  6. Zamówiłem jednak O.Z. 8x19 ET 35. Przed chwilą doczytałem w necie na stronce producenta ,że przy tym ET modyfikacje mogą być konieczne Oryginalne 17 mam 7,5 cala i ET 48 ,wiec dużej różnicy nie będzie ...mam nadzieje ,że będzie git
  7. Dzięki raz jeszcze za pomoc Chyba skuszę się na któreś z tej oferty http://tomason.pl/ Nie wiem jeszcze tylko które ...
  8. dzięki chopulki za info przy ET 32 chyba już lekko wystają ,czy się mylę ...
  9. Żeby za bardzo nie wystawało poza obrys
  10. Mam pytanko,z jakim ET kupić felgi ,żeby było optymalnie ? Miałem trochę wydatków i jeszcze nie zakupiłem-dopiero teraz się za to zabieram. W grę wchodzą 19 lub 18 tak jak pisałem wcześniej. Będę wdzięczny za info.
  11. To w takim razie nie wiedziałem ,sorki A skrzynie s-tronic też można zamówić do 1.8 T ?
  12. Ale niestety 1.8 TFSi nie robią w Q ... przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo ...
  13. U mnie próbowałem to się dało wyłączyć ESP,ale szczerze powiem ,że za dużo się nie poślizgałem i nie wiem czy przy wyższych prędkościach się nie włącza. Felgi 19 cali oryginalne w Audi kosztują między 2000-3000 zł za sztukę co nawet uwzględniając rabat 20 % jaki udało mi się wywalczyć to i tak bardzo dużo. Cały czas czegoś szukam,te Tomasony mi po głowie chodzą albo ewentualnie BBS lub OZ.
  14. Będę parę lat ten samochód użytkował,dlatego mogę wydać parę grosza na ładny felunek. Zastanawiam się cały czas między 18,a 19 cali. Myślę ,że przy tych wielkościach kół to już nie ma większego znaczenia w komforcie jazdy,dlatego pewnie zostanie przy 19" Tomason nawet fajne,wszedłem sobie na stronkę. Myślałem też,żeby kupić jakieś oryginalne felgi Audi.
  15. Odgrzeje temat. Mam prośbę,mógłby mi ktoś doradzić jakie kupić felgi do mojej A4 Szukam 18 " lub 19 " i nie wiem jaki wybrać wzór. Za dużo tego na rynku ... Będę bardzo wdzięczny za jakieś sugestie
  16. Niestety nie robią do A4 ledowych tylnych kierunków Szkoda,szkoda...
  17. Gratuluje pięknej B8 Możesz napisać jaki to kolor ?
  18. Również się przyłączam do gratulacji,ładny kolorek.Felgi wstawisz większe i będzie gitara
  19. Ja mam w dowodzie masę własną równą 1605 kg. Nie wiem,czemu u Ciebie Turdzi wychodzi 1680 kg Nie zauważyłem wcześniej ,że aż tyle BMW 335i waży 1435 kg. Wiem,że to inny samochód,ale tak tylko dla porównania piszę...
  20. Gratuluje ładnej B8
  21. loop odpowiedział(a) na von1 temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Gratuluje ładnej B8 Czekamy na zdjęcia ze środka...
  22. Jakbym to przy kupnie zauważył to na pewno bym zwrócił uwagę,przecież nie sposób wszystko wypatrzeć. Starałem się przy odbiorze z salonu cały samochód sprawdzić z każdej strony (między innymi miernikiem obleciałem też),ale jakoś tego nie zauważyłem. Tragedii z tym nie ma,ale jak się już będę czepiał o olej (to w sumie najważniejsza rzecz z tych które napisałem) , to zwrócę też uwagę na ramkę...no i na te lampy ,które czasami lekko parują. Płaci się za nowy samochód to trzeba ich teraz gnębić Generalnie jestem bardzo zadowolony z samochodu i nie narzekam. Tak jak napisałeś w każdym samochodzie,nawet tym, z najwyższej półki są jakieś niedoróbki i nie ma co zaraz panikować. Jedyna rzecz ,która mnie martwi to branie oleju , bo z czymś takim w nowym samochodzie spotykam się po raz pierwszy. Dzięki Andrew za ocenę BMW,jak chcesz to Ci ją przytrzymam
  23. Wystarczy VAGiem to ustawić Szukam więc kogoś kto ma Vaga i pojęcie jak to się robi
  24. Piękne Audi,moje gratulacje Filmik również pierwsza klasa. Chciałbym też ,żeby mi zegary robiły pełen obrót podczas uruchamiania tak jak u Ciebie. W serwisie powiedzieli,że taka rzecz jest u nich niewykonalna...A ty tak masz od początku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.