Treść opublikowana przez Polko_V
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No więc tak, całą zawiechę mam LMO wymienioną w 02.2011 roku (przebieg nie pamiętam dokładnie, ale coś około 214tkm) i w 04.2014 padł mi wahacz lewy górny krzywy, ale tylko dlatego,że jakiś cudem guma pękła na gałce...założyłem na próbę ruville, tylko ten co padł i myślałem, że drugi LMO pójdzie "papa", ale nie padł... ruville wystukał się przebieg 4tkm, potem na próbę założyłem bodajże w 10.2014 MS i jakiś czas temu (koniec grudnia) zaczęło coś pukać i ściągam koło i co...MS padł a LMO dalej trzymie Auto przypomnę A4 B5 na gwincie rzędu -90...i zara bd odzewy..."co ja myślałem, że padł ruville czy MS przy takiej glebie!!" ...i właśnie tamte padły, mimo że były nowe a LMO nie padło...a wymieniałem specjalnie po jednym, aby przetestować te Wasze ruville i MS'y. I jeśli te padł,y to te wynalazki typu kamoka, rts czy inne chińskie "coś" też padnie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
y.yy Uszko do Cia nie było żadnym aluzji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakbyś w to inwestnął jak w 2.5 to byś miał "177kw " a tak serio 3mam kciuki aby 2.5 znów jechało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aa...no chyba że tak...Ty się zastanów czy z niej nie zrobić swapa do Twego
-
Spoty Katowice i okolice
Rysiek a jeśłi chcesz wejść do ostatniego Twojego postu przeczytanego, to klikasz czerwoną gwiazdkę po lewej stronie koło tematu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i znowu cała reszta ma za was płacić, a żaden z was nie zastanawia się dlaczego POLSKI węgiel jest najdroższy na świecie nawet z Chin import bardziej się opłaca ale to nie jest miejsce na takie dywagacje gó*no wiesz i gó*no widziałeś... a takie proste pytanie...w tej chwili nie umie znależć artykułu, ale przez ostatnie lata z górnicztwa/kopalń zostały odprowadzone podatki rzędu... ...114 lub 140 mld zł a w górnictwo zainwestowano chyba 14 mld zł, to ja się pytam gdzie reszta?? Poprawię cyferki jak znajdę artykuł w bądź razie gdzieś się "podziało" ponad 100 mld ?? Pucek...święta racja Grześ bez obrazy ale też jestem tego samego zdania "święte krowy" i tyle quwa bo im się należy uja się należy,my wszyscy ebiemy na wasze długi,wszystkie nie rentowne gruby powinni zamknąć i uj!!! Ale z drugiej strony całą wiejską powinni w uj wyebac!!!!!!!!!!!!! nie Grześ nie obrażam się broń Boże i tez jestem w pewnej części, aby coś zrobili z tymi nie rentownymi kopalniami (może nie koniecznie zamknąć...jakiś plan SENSOWNY), bo My jak i Wy płacicie za to...My, że się NAs czepiacie "święte krowy" np. mamy duże zyski wewnątrz kopalniane, które musimy dzielić z innymi i Wy, że uważacie że całe górnictwo powinni zamknąć, bo jest nie rentowne, bo to nie jest prawda. Np. powiem Ci, że "Chwałowice" w 2012 już bodajże w kwietniu/maju już miało swoją normę wyrobioną i co z tego mieliśmy...musieliśmy się dorzucić, bo "inni" nie podołali . i takich kopalni jest dość parę co se dają radę...Jankowice, Marcel, Rudułtowy-Anna i jeszcze by się coś znalazło . A "Wiejska" swoją drogą...i poseł co Mario wkleił linka...takich potrzeba co mówią!! co myślą !! a nie uciszają- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jechałem jakiś temu octavka z 2011r...przejemne auto nie powiem ...Artur...zrób mu chipa i jak oddasz, to właściciel bd zadowolony...a jak bd się pytał czemu tak dobrze jedzie?! To powiesz mu, że przepaliłeś drania- Wulkanizator - Gliwice, Zabrze, okolice
Bracik też u Niego...zakładał jak miał swoje 20" to wziął mu 50 zeta bynajmniej mi tak mówił...zresztą sądząc po cenie moich "czterech 8nastek"- Wulkanizator - Gliwice, Zabrze, okolice
w Marklowicach...może trochę nie podrodze, ale jest jeden warsztat/koleś, który mi wziął...w zeszłym roku za założenie oponek 215/40/18 XL czyli wzmacniane wraz z wyważeniem i to czarnymi ciężarkimi, bo wnętrza mam czarne...40 Polskich Złotych- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mario właśnie chciałem wkleić ten link o wypowiedzi posła Wiplera- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i znowu cała reszta ma za was płacić, a żaden z was nie zastanawia się dlaczego POLSKI węgiel jest najdroższy na świecie nawet z Chin import bardziej się opłaca ale to nie jest miejsce na takie dywagacje gó*no wiesz i gó*no widziałeś... a takie proste pytanie...w tej chwili nie umie znależć artykułu, ale przez ostatnie lata z górnicztwa/kopalń zostały odprowadzone podatki rzędu... ...114 lub 140 mld zł a w górnictwo zainwestowano chyba 14 mld zł, to ja się pytam gdzie reszta?? Poprawię cyferki jak znajdę artykuł w bądź razie gdzieś się "podziało" ponad 100 mld ?? Pucek...święta racja- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja yhyym...mamy szyldy powywieszne "akcja protestacyjna" a poza tym ... :niszczy zdrowie, skraca życie, pier**lone wydobycie" kierownik mnie wy*upczy z tą kartką "urlop planowany" ...ale oczywiście BĘDZIEMY- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81