Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ee...no...nie mówimy o krańcach świata... :decayed: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- A mówiłem mu :decayed: ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Fuszera majster ekhemm...proponowałem aby poprawić a Ty ...pie_rdol to:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
f*ck:facepalm:...wiedziałem, że nie przejdzie:polew: spoko...nie ma sprawy:wink: ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- ehh...idę po kolejnego browca
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
gdzie Ci grzmi...??!! :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yyy...a co tu tak cicho ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dopiero Ci prąd podłaczyli po wtorkowej nawałnicy?? :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dopiero Ci prąd podłaczyli po wtorkowej nawałnicy?? :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no...i takie koło macieju:decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś ... a ja wiem i tyle tylko zrobię ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk......no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed: On ich wszystkich zna , to jedna wielka rodzina czyli jednym słowem popaprańcy:facepalm:a wiesz, że z rodziną się najlepiej na zdjęciu wychodzi:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...do gliwic??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś ... a ja wiem i tyle tylko zrobię ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk......no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed:
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
kurde, takie rzeczy tez mozna naprawic? to się nazywa mieć curvnego małego głoda:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty::naughty::naughty:a tak w ogóle
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dobrze niech Ci będzie..., no i oczywiście szacun musi być ja tam znam tylko dwa kolory biały i czarny:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
krzysiek, ale to raczej nie jest nagaro blue:whistling:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to ja też se dziś daję spokój, bo mam jeszcze jedną robótkę do zrobienia. ...pozbijam te je_bane muchy, bo zaczynają mnie wQ_rwiać a ponadto mam polo do roboty, więc se dziś to zacznę ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- no jaa...tera mi jeszcze mi moja Ż, siatkę co mam na oknie przeciw owadom, zrobiła taką depną dziurę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też mi się tak zdawało, że to jasny... jest bynajmniej na awatarze:whistling: a już myślałem, że na oczy mi zalatuje:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aa...no to zonk...a Ty będziesz??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yy...Daniel chyba też będzie:mysli: kiedyś coś też napisał- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja będę...do 20 z groszami, a później do roboty:kwasny:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
m3rvin ... dostałeś PW ??- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noo...ja studiuję ...jak rozebrać takie paście jak nokia c6:facepalm: dzięki:wink:zaro napisza Ci priVa...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- a przydałoby się, ją je_bnąć... ale za wysoka data jest:facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noo...ja studiuję ...jak rozebrać takie paście jak nokia c6:facepalm: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście