Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :hi:po kościółku i przy
  2. jutro jazda próbna moim rowerkiem:kox:
  3. Hammer ma rację w okolicy najlepsze ZOO to Ostrava szkoda paliwka na wyjazd do Opola. W Ostravie zaplanuj sobie cały dzień bo jest mnóstwo do oglądania i dupny teren do zwiedzenia. Wiem, bo do Ostravy mam 5min ciekawe przy jakiej prędkości:decayed: ??
  4. Jedziesz na fuchę? Słoniom uszy czyścić :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- Jestem kretynem :facepalm: jak wymieniałem springi to nie dokręciłem dostatecznie koła i się luzowało na dziurach :facepalm: :facepalm: ciekawe co by się działo przy 200+
  5. Arturoo...i tu się mylisz, nie było żadnego szz...sz..szzz...d*p:decayed: Tomek...jak Art powiedział, nie stresuj się
  6. aaa...
  7. ja mam mozille...wiync jak pisza po ślunku, to mom yno some szerwone szlaczki:decayed:
  8. ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- a właśnie...Kuna...stałeś dziś w lasku co się na kwk "Borynia" jedzie, koło 8.45, bo nawet rzekłbym, że to Twoje autko:wink: b6 sedan, 17" i czarne szyby i ten dziwny kolor:whistling:
  9. o chyba tak...CAPS LOCK Ci się zaciął
  10. przecież przeglądarka automatycznie podkreśla błędy a może i dobrze, że ich przeglądarki nie mają tej opcji. Bo jakby im zaczęło podkreślać, to nie dość, że mieli by problem ze znalezieniem błędu:decayed: a co się wiąże z tym...nie popisali by se na forum:polew:---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- a tak wogóle
  11. ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ---------- Czas taki bo pewnie tankowałeś się po drodze ale jakby nie tank sztela to całkiem całkiem by była czasówka niee...prze gliwice prawie przepisowo i starając się omijać studzienki, więc się dużo straciło:kwasny:
  12. ja też...piwko obalone, tradycja podtrzymana i ze spokojnym sumieniem się kładę spać... dobranoc:hi:
  13. a to nie wiedziałem:embarrassed:nie domyśliłem się
  14. i udało mi się...mam szybkie audi:kox:
  15. jakby Żona dzwoniła to bych jechoł duuuuużo wolni:whistling: ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- poprostu staralem się wyprzedzić Jej myśli:naughty:
  16. Arturoo...mam to, ale tego kogoś nie było:whistling:
  17. ja również dziękuję za spota...tzn grilla, kebaba i muzyczkę ...21 min od kebaba do domu:whistling: ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- ja chyba kiedyś korbą w pysk dostanę
  18. nie du_pej bo wiym od kogo ona je i znom tego właściciela:whistling:
  19. Kur, co za porównanie. No tak w żorach nie kupują nowych tylko piorą http://zosia2.samosia.pl/sam39/45b6e07f00029d884b130d66 ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- A właśnie, jak siedzieliśmy to nie trąbił ktoś jak przejeżdżał? Podobno kumpel Audikiem leciał i widział nas i trąbił, ale nic takiego sobie nie przypominam taakk...jak My siedzieli, to trąbił ktoś
  20. ano jo tyż byda:decayed: yno podejcie mi sam jakiś adres:whistling: Pucuś...może by my sie zaś umówiyli na tym knurowskim parkingu??
  21. nmzc ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- dobranoc:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.