Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. i dziękujemy za spota:decayed: miło było i nawet turbo się przeczyściło:naughty:
  2. ja tam zawsze ćwiartkami wymieniam:tongue:, nie chce mi się dłubać A te co są jeszcze dobre zostawiam na czarną godzinę a tak wogóle to:hi:
  3. dobre tera już napewno ida, bo o 4.45 musza wstować dobranoc:hi:
  4. no chyba troszku, ale Tomuś...staro sie chopak:decayed: pomału sie uczy:naughty:
  5. co do tego bielynio pokoja...pomijane sam trocha mosz na tych ścianach:decayed:
  6. a powiydz mi jeszcze jedno po co Ci bryle, żebyś widzioł tyn napis Made in China aaa... już wiym...zawsze Ci sie podobały azjatki:decayed:
  7. Kuna... a potem się nie żal że mosz jakoś alergia, tera już wiysz, że to alergia na chińsko guma:whistling:
  8. ni no...musza pomału sie zbyrac do wyra:facepalm: dobranoc:hi: i do zobaczenia na spocie...tym co bydom:wink:
  9. a nie du_pej fleków...czorny loen na białych alusach:slina:
  10. Kuna...mówiłem Ci że to nie jest zapchany katalizator:wink: :decayed:
  11. Ruchałbym cisłbyś w tyn wygar, ja...??!!
  12. no ładna, ładna...ale od razu bym zderzak zmienił na poliftowy, bo na moich "kozowatych" ustawieniach, już bym stracił go na wyjeździe z placu:facepalm:
  13. a prezes tego wątku je na L4 ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- ee...tam nie godej, tako maluśko beszułka sie sam robi:decayed:
  14. Jak to na prezesa przystało yno nie prezesuj mi sam żech je zwykły szary, yy..."niebieski" użytkownik:wink:
  15. jo zawsze twierdza, że lepi mieć beczka piwa niż 6pak:whistling:
  16. pytom sie czy z roboty żeś prziszoł
  17. z roboty??
  18. ja też pakuje... ...piwsko do basa
  19. ale sam je duchota:heat: nie do strzimanio:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.