Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Nie przypominam sobie żeby coś mi zastukało, teraz też silnik kręci i nic nie blokuje, oby nic nie pokrzywiło :gwizdanie: o ja piiirdolę mnie jak pasek ulecial, fakt faktem w starym polo, to głowica kaput i też silnik kręcił [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:19_________________________________________________ Oni są jako świadkowie a nie wyrocznia, sąd decyduje. Eee tam żarty, ale nie boi się twardziel ja tam nie wierzę w polskie sądy...przekonałem się na własnej skórze
  2. w tym wypadku i ja będę nawet , ale tylko do pierwszej setki [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:32_________________________________________________bo potem, każdy kto rozpocznie kolejną setkę, to bierze ją "na klatę"[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:33_________________________________________________normalnie wQrvia mnie ten laptop...pierdzielone aktualizacje [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:35_________________________________________________dobra...narazie idę w stronę "wyjścia ewakuacyjnego" ...po paczki na gruba trza jechać (ponoć w paczce ze związków je flaszka )
  3. pozwiedzane
  4. wszystkim uu...Hammer cóż to była za przyczyna, że Ty mu gaz a on Ci zgasł??
  5. miałeś iść spać...czyż nie :?: :!: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________dobranoc ja też się zaraz kładę, bo już dostałem opierdol od Mojej Żonki
  6. no nie mów, że to takie łatwe [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________fuck...no rzeczywiście...działa
  7. o to chodzi nic zdaje sie ze trzeba legac, niektorzy do roboty jutro musza isc hasasasasss... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________a od nowego roku już będę miał 31 dni urlopu...jak to mówią..."nowy rok, to nowe życie" [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:22_________________________________________________a mam jeszcze jedno zapytanie...zrobiłem se print screena czy jakoś takoś się to zwie...gdzie tego mam szukać ??
  8. no tak...ale do litra jeszcze daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________zresztą oblookamy jak się "impresska" rozkręci
  9. myślę, żeee... na pewno do 22 będziemy jak nie dłużej :gwizdanie:
  10. f*ck...do której pisałeś ile silna wola da radę [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:08_________________________________________________a bo... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:09_________________________________________________...ja jestem zakręcony chłopak :decayed:
  11. ja się już opisałem 20.40 reszta zapewne "prawie" na czas [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:07_________________________________________________ dobranoc
  12. Cały misterny plan psu w d.pe a może świni
  13. Daniel...czy o Tobie teraz mowa...
  14. To proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0/ chłopie...ja już jestem spłukany...żona barbórkę skonfiskowała i zostało mi 2.47 w kieszeni i nawet mi to na dwie gorące czekolady nie wystarczy z automatu ;( :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:01_________________________________________________ no a jeszcze jak na złość pewnie wszyscy wtedy z kierowcami przyjadą :naughty:
  15. :jerk: no ja a co by innego :gwizdanie:
  16. Daniel...chyba będziesz musiał a4 sprzedać
  17. z drugiej strony...laki83 masz rację...sam bym się ciął żyletką wzdłuż żył, jakbym miał napoić tyle "pysków" :decayed:
  18. ykhyym...zaś będzie wojna :gwizdanie: i biczowanie ale z tą colą i paluszkami...jednak Artur miał rację, to działa
  19. na sraczke Arturoo wczesniej podal sposob w takim razie dopisuje ykhymm...a Ty czytasz na bieżąco, bo pisałem Ci że NA PEWNO będę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________ten kto otworzy pierwszą setkę :gwizdanie: rzecz jasna Ewcia bedzie? ahaaa...wiesz to ja może odłożę te piffko na 90% tak...będzie
  20. na sraczke Arturoo wczesniej podal sposob w takim razie dopisuje ykhymm...a Ty czytasz na bieżąco, bo pisałem Ci że NA PEWNO będę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________ten kto otworzy pierwszą setkę :gwizdanie: rzecz jasna
  21. a ja się Ciebie robert. pytałem jak dupsko...wraca do formy :gwizdanie: :decayed:
  22. Robercie ale tu przeciez nie chodzi o to, czy podobalo czy nie, jak juz kilkakrotnie pisalem nie ma w tym zadnej przeciez konkurencji, zrobilismy u nas spot w czwartek, wiec i do Was w nd czy sb mozemy zawitac, nikt nikomu w droge nie wchodzi. dobrze prawi, a jestem pewien, że np ja do Was też wpadnę na spota, bo u Was był "mój pierwszy raz" [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:46_________________________________________________ OK [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________ Ja nie jestem żadna lorza tak mój sztygar mówi :gwizdanie: coś a'la spoko loko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.