Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. o no to ładnie wytłumaczyłeś...postaram się trafić
  2. będę pierwszy raz na spocie w takim wielkim mieście :decayed:
  3. i jak robert. dupsko już nabrało swoich naturalnych kolorów
  4. Kontakt Centrum Handlowe FORUM ul. Lipowa 1 44-100 Gliwice - tu masz adres spotów Gliwickich dziękuję
  5. spam nadrobiony :gwizdanie: ale się gadka rozwinęła a co do mnie i "moim gliwickim" spocie...wogóle o spotach... w czwartek na żorskim będę na pewno a w piątek...spóźnię się, bo za dużo chętnych na jeb_any piątek ma wolne, ale przyjadę...tylko ..poproszę dokładny adres...
  6. Marek ja kończę ok 20 więc 20.30 bym tam był najpóźniej...zresztą zadzwoniłbym do kogoś i się spytał czy jeszcze tam jest ktoś [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________ja niestety się zbieram do roboty na 12. do zaś...czyli za 9h
  7. normalnie ta miejscówka "szałas" to pępek świata [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:40_________________________________________________i oczywiście zapraszamy
  8. wczoraj napisałem 5000 będzie jak drut
  9. mają napisane...teraz sprawdzałem, że na 18...no to lipa bo o 20.30 na pewno już nikogo tam nie będzie[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:25_________________________________________________ you take to me :?:
  10. też tak myślałem... Qrde...do łuskania orzechów moja mnie wzięła
  11. chwila a gliwice na którą to mają ??
  12. a wtedy...to ja liczyłem palce u nóg czy jeszcze są
  13. bo ja bym nawet mógł dojechać do tych gliwic jakby jeszcze ktoś tam był koło...20.30 a nawet prędzej...A1 bym dojechał, ale potem ktoś by musiał gdiześ na mnie poczekać i zaprowadzić
  14. Artur...a Ty jedziesz do tych gliwic w piątek :?:
  15. bo wszyscy byli zafascynowani otwarciem...nowego wątku :decayed:
  16. niestety ja w piątek odpadam [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:04_________________________________________________chyba, że to będą mieć na 20.00+ok. 30 min dojazdu :gwizdanie:
  17. są są...na dwóch "portalach"
  18. masz rację...żadnych "imion" no i ładnie dyszka już pykła
  19. 16 by poszło...i jeszcze byśmy posłali zapewne od Ewki brata (ten co siedział z Nami) po jeszcze [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 01:03_________________________________________________no teraz to się zbieram spać... ...dobranoc :hi:
  20. ja mam diesla...co mało chlapie i wątrobę co dużo potrafi chlapnąć...więc równowaga w przyrodzie jest zachowana [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:58_________________________________________________ a o co Ci chodzi, o te pare puszek co jest u mnie w piwnicy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.