Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
moja se odpocznie...jak ją robaki będą wpierlalać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ani kropelki...nic a nic :?: chory jesteś
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
za co?? dziękujesz [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:46_________________________________________________dopijam jeszcze piffko więc chwilkę jeszcze poklikam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
od Niego to wiem i w 90% przypadkach musi drobne wyszukiwać po kapsach [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:41_________________________________________________no nic...powoli kończę...kładę się spać dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tata zawsze w nocy z niedzieli na poniedziałek nie umie zapłacić kartą za paliwo ze stacji...rozwozi dziennik zachodni :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:39_________________________________________________to co Ty wysyłasz :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to Ty nie wiesz, żeing ma zawsze w niedzielę w nocy przerwę :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
trzeba będzie pomyśleć nad stroną tytułową...tzn. jakieś foto coś w tym stylu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba spać by trzabyło iść :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:27_________________________________________________dobranoc seves [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:27_________________________________________________ to jak on się tam dostał
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak daleko się nie zagłębiam..jak będzie trzeba było to się poszuka na ten temat [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________ taki z radiowozu załatw 2 [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tamte przekłamuja na niekorzysc kierowcy "...ależ Panie Władzo ja od kilku dni nie miałem alkoholu w ręce" :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
http://allegro.pl/alkomaty-alkomat-alkosafe-dual-kalibracja-ustniki-i1992380021.html taki w zupełności wystarczy...testy "w prasie" opinie...mówią, że jest bardzo wiarygodny bardzo dobry stosunek jakości do ceny [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________oczywiście kalibrować też trzeba
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mój organizm baaaardzzooo szybki wchłania i przetwarza na siłę roboczą alkohol [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:09_________________________________________________ ale taki porządniejszy i naprawdę warto bo jak go mam w domu i się takmierzę po impressskach, to zdaję sobie sprawę ile wcześniej razy jechałem na bani
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a już jedna jest postawiona :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:07_________________________________________________ sie ciesz ze alkotest nic nie wykazal rano było już tylko 0.1
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a najbardziej dziś się śmieje pod nosem z tej kontroli drogowej...trzeźwość była okej, dokumenty też tylko auto upierlolone jak hhh... i tylko na to mi zwrócili uwagę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________"...ale auto by mógł sobie już Pan umyć..." :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:58_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: no co ...to mi to i nie tylko zawsze było "ciemno i zimno" [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:00_________________________________________________po prostu jestem wszędzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Daniel...dokładnie nie będzie "ciemno i zimno" [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:57_________________________________________________poprostu Tomku...indywidualny
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale jeździ Artur...jeździ i to ważne
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
będzie fajnie, będzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
co racja to racja
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to tak względnie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________ Vulkanschwarz Mettalic wystarczy napisac ze pognieciony jak puszka i wszystko jasne można i tak
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czarny (zmatowiały, porysowany ) popierdalacz grafitowy (czy hO_oj wi jaki to kolor) popierdalacz piżdzący niebieski popierdalacz ...popierdalacz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak profesjonalnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie: no myślę, że nie jesteś
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zastanawiam się...jak będzie frekwencja [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:40_________________________________________________ A w dodatku to kosmetyk męski :polew:aby i on miał co używać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ano zeszło, zeszło