Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. moja se odpocznie...jak ją robaki będą wpierlalać
  2. ani kropelki...nic a nic :?: chory jesteś
  3. za co?? dziękujesz [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:46_________________________________________________dopijam jeszcze piffko więc chwilkę jeszcze poklikam
  4. od Niego to wiem i w 90% przypadkach musi drobne wyszukiwać po kapsach [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:41_________________________________________________no nic...powoli kończę...kładę się spać dobranoc
  5. tata zawsze w nocy z niedzieli na poniedziałek nie umie zapłacić kartą za paliwo ze stacji...rozwozi dziennik zachodni :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:39_________________________________________________to co Ty wysyłasz :?:
  6. to Ty nie wiesz, żeing ma zawsze w niedzielę w nocy przerwę :?:
  7. trzeba będzie pomyśleć nad stroną tytułową...tzn. jakieś foto coś w tym stylu
  8. chyba spać by trzabyło iść :gwizdanie:
  9. no właśnie [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:27_________________________________________________dobranoc seves [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:27_________________________________________________ to jak on się tam dostał
  10. tak daleko się nie zagłębiam..jak będzie trzeba było to się poszuka na ten temat [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________ taki z radiowozu załatw 2 [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tamte przekłamuja na niekorzysc kierowcy "...ależ Panie Władzo ja od kilku dni nie miałem alkoholu w ręce" :decayed:
  11. http://allegro.pl/alkomaty-alkomat-alkosafe-dual-kalibracja-ustniki-i1992380021.html taki w zupełności wystarczy...testy "w prasie" opinie...mówią, że jest bardzo wiarygodny bardzo dobry stosunek jakości do ceny [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________oczywiście kalibrować też trzeba
  12. mój organizm baaaardzzooo szybki wchłania i przetwarza na siłę roboczą alkohol [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:09_________________________________________________ ale taki porządniejszy i naprawdę warto bo jak go mam w domu i się takmierzę po impressskach, to zdaję sobie sprawę ile wcześniej razy jechałem na bani
  13. a już jedna jest postawiona :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:07_________________________________________________ sie ciesz ze alkotest nic nie wykazal rano było już tylko 0.1
  14. a najbardziej dziś się śmieje pod nosem z tej kontroli drogowej...trzeźwość była okej, dokumenty też tylko auto upierlolone jak hhh... i tylko na to mi zwrócili uwagę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________"...ale auto by mógł sobie już Pan umyć..." :polew:
  15. dokładnie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:58_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: no co ...to mi to i nie tylko zawsze było "ciemno i zimno" [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:00_________________________________________________po prostu jestem wszędzie
  16. no Daniel...dokładnie nie będzie "ciemno i zimno" [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:57_________________________________________________poprostu Tomku...indywidualny
  17. ale jeździ Artur...jeździ i to ważne
  18. to tak względnie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________ Vulkanschwarz Mettalic wystarczy napisac ze pognieciony jak puszka i wszystko jasne można i tak
  19. czarny (zmatowiały, porysowany ) popierdalacz grafitowy (czy hO_oj wi jaki to kolor) popierdalacz piżdzący niebieski popierdalacz ...popierdalacz
  20. :gwizdanie: no myślę, że nie jesteś
  21. zastanawiam się...jak będzie frekwencja [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:40_________________________________________________ A w dodatku to kosmetyk męski :polew:aby i on miał co używać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.