Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. nawet nie gadaj - masakra - jak to zrobić żeby wchamać tylko jednegoPs. idę urodzić ...mięczaki
  2. ...no chyba nie gadasz o mnie?! Broń boshe nie wychwalam 1.9, bo ma tyle samo wad jak i zalet ...jak źle trafisz.
  3. A zdroweczko...pięknie się berka po takim kebsie
  4. Czyli taki jak ty masz?A na skrzynkę tez? Hehe Skrzynkę czego?!-narzędzi -tajli -...czy o trumnę chodzi??
  5. A ja piweczko
  6. MY też dziękujemy za spota i mega wypaśnie kebsy...zresztą jak zawsze Majki a ja normalnie się czuje i jeszcze piwkiem teraz popijam
  7. I co sie chwalisz...ja z założenia mam piątek i poniedziałek wolny
  8. I będzie miał astre IV z 1.6??
  9. Myślałem że droższe będą...ja też myślałem Jakbyś płacił jak mój brat do d3 za lampy po lifcie i to jedna pęknięta za 1800 to wtedy jest zaporowa A i pssyt
  10. jaki zadowolony...
  11. "Tym razem się..." czyli po naszymu: ściulosz
  12. największy minus tego auta, to ten silnik...chodzi jakby ktos mu do silnika żyletek nasypał. Szwagier ma ibize z rym silnikiem .Ale za przebieg...szcun
  13. Ode mnie nie chcesz ...to są 13, on na takich małych nie jeździ
  14. ...poszło, ale wiesz jak konkurencja stoi?!
  15. ...ja nigdy nie słyszałem jak moje jedzie na przelocie... muszę Ewce powiedzieć, aby się przejechała
  16. 14 jak coś mamDamian a co masz? Jaki stan? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka ...do a6 nie wejdą hehehe...
  17. Ewa wie jak się zabawiasz w garażu ? Wie...i to było na dworze
  18. Dokładnie tak jest, nawet pytałem diagnostów czy można, można. Wiem, bo taki fachman sie uczepił, ze jest prawie listopad a ja dalej na lecie. A ja mu na to niech pokaże mi przepis, mówiący że nie można. On powiedział, ze nie ma takiego. A ja mu na to...no to nie było tematu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.