Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...ta 4mm od strony bloku silnika (blok, uszczelka, zaślepka)... a ta cieńsza 1.5mm od strony egr'a (tak samo egr, uszczelka, zaślepka). Oczywiście wywalasz tą całą "rurkę" łącząca egr-silnik i dajesz zaślepki. Jeśli uszczelki nie różnią się tzn. są z tego materiału to..."nie ma tematu"
  2. ... po dwudniowym weselichu dziś pełna regeneracja i jutro na chrzciny jako "the Potek"
  3. mnie na pewno nie będzie...
  4. ...czyli przez cały Wodzisław jedzie nogaro blue i słychać "ttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittt..."
  5. ...wszyscy już walą... ...tzn nabierają formy
  6. ...ja już po łomżingu i spadam bo jutro z wielkiej łychy bedę jeść ...i nie zliczone "litry" alkoholu wlewać z siebie
  7. ...ja (My) nie, bo będziemy na drugim dniu wesela
  8. coś Ty to kupił nie widzę żadnego sensu...sorry ale szydera z Maria przechodzi na Ciebie Majkel...GRATY ZARĘCZYN ...a jak czemu masz się mieć lepiej niż My
  9. mirek31071977, nie myślałeś czasem nad zmianą nicku ? na coś krótszego, prostrzego ? ...nick go zdradzi kiedy ma urodziny a co za tym idzie...nie uchroni się od flachy
  10. też się nad tym zastanawiam a co tu do myślenia ? będzie mi robiony ! no fakt psyyt po raz drugi
  11. ...no to ładnie ...ja mam weekend wolny zresztą w tym miesiącu mam 6 soboto-niedziel i 5 przybrań i powiedziałem sobie DOŚĆ
  12. tak idzie zdemontować...jakbyś miał, to podjechałbym np w poniedziałek po robocie (mam na rano ) i bym se to zdemontował. Po prostu "uszczypałem" ją przy zdejmowaniu zwrotnicy Mam koszyk wahaczów ale już teraz Ci tego nie sprawdzę, tylko czy te gumy się jakoś demontuje? Pucek ma koszyk wahaczów, Keżor wiadro przegubów ahh...te tuningi
  13. też się nad tym zastanawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.