Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. co Ci mam powiedzieć...seria :cry: nienawidzę Cię...prześliczny :cry:
  2. nie wlepisz mi bana?? ... pozytywnie poyebany jesteś
  3. Miszka zdrówka małej życzę
  4. Stasiu...dopiero siebie "naprawiłem" powoli...myślę, że od następnego tygodnia bd kompletował graty...
  5. ...nie zapomniany aromat i smak mi Ewka powiedziała tylko...dłużej już nie szło...?! Komuś kawę o tej porze? Byłem blisko ..bym wiedział ,że parzysz tyś jest jak Transporter, brakuje CI tylko ancuga na sobie i w bagażniku Arturku...Majkel mieszka w Stanicy nie Stanowicach...ale spoko...też jechałem raz do Niego przez Stanowice ...a i DZIĘKI PANOWIE ZA SPOTA...było elegancko
  6. co to masz za Mietka...??
  7. U mnie jeszcze gorzej.... Nie chce mi się zdjęcia robić nie no to było na początku po 10-15min...na szczęście po pół godziny przestało
  8. u mnie zer0 pokazuje
  9. a u mnie jest tak...
  10. ...u Nas teraz deszcz napierdyka a jest 15... oł jep...15.15 a teraz śnieżyca, zamieć...koniec świata !!
  11. ale z 6-tka z 1.9 masz niższe...bynajmniej do a3 ASZ
  12. A właśnie Arturku...WIELKIE DZIĘKI ZA WCZORAJ... :notworthy: :notworthy: oczywiście tak mi się zdawało...bo obroty były niższe niż w 6-tkach z 1.9
  13. :grin: ale spokojnie nikt Tobą "nie będzie gardził" pojeździsz nauczysz się :grin: a tak rychtyk to teraz w mieście esemesów nie będziesz pisał, chociaż i to da się zrobić
  14. no i pięknie...jak Ty to piszesz o Q, że to właściwy napęd... ...to ja napiszę, że masz wreście właściwą skrzynię
  15. ...postanowienie na wielki tydzień...nie piję alkoholu...alkohol to zło... ...zostanie więcej po świetach
  16. o...teraz tak
  17. Stachu ten link nie działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.