Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. czytalem gdzies tu na forum jak znajde to podesle linka, ze mozna zabrac z tej klamry metalowej co trzyma ci wykladzine z tylu w bagazniku jest ich 4 sruba jest konkretna i mysle ze powinno byc ok co wy sadzicie?
  2. ok rozumiem wszystko to z kad proponujesz brac mase na wzmacniacz?
  3. no pewnie ze nie chce zeby chodzilo dzien i noc to o wlaczaniu radia i jednoczesnym wlaczeniu sie wzmacniacza to wiem ale nie wiedzialem ze trzeba taki kabel miec rozumiem ze ten kabel to do tej kostki musze wpiac co idzie prad do radia tak? pod jakis konkretny kabelek?
  4. uuu kolejna czarna magia dla mnie haha ale spoko bede pamietal czyli 2x chinche z sygnalem do wzmacniacza + kabel remote ten kabel tez od radia idzie?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 12:26_________________________________________________ok dzieki to sprawa kabla od glosikow z przodu juz jasna
  5. ok jeszcze wazne pytanie kabel z sygnalem puszcze srodkiem prad puszcze lewa strona <kierowcy> i teraz pytanie czy moge puscic obok niego kabel do glosnikow z przodu? a dokladniej do lewych drzwi? czy bedzie to powodowac jakies zaklucenia?
  6. mi sie wydaje ze ma 2 wyjscia te radio co mi pokazales na dodatek fajny bajer z tym kablem usb z tylu puszcze sobie do schowka i bede mial usb ukryte [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:47_________________________________________________o tu mam opis z jednej ze stron prezentujacych radio "4-kanałowe wyjście z przedwzmacniacza(przód + tył/sub) oraz możliwość sterowania poziomem i częstotliwością odcięcia subwoofera (80Hz, 120Hz, 160Hz) to ukłon w kierunku użytkowników rozbudowujących swoje systemy o dodatkowe wzmacniacze i głośniki nisko-tonowe." to znaczy ze bede mogl radiem sobie sterowac wszystkim ? jesli tak to jestem mega zadowolony
  7. noo dzieki Pastaldo radio jak najbardziej mi odpowiada troszke nie ogarniam tych wszystkich jego wyjsc z tyłu jednym kablem pojdzie sygnal do wzmacniacza czy dwoma? tzn osobno sub osobno przod? czy razem jednym kablem a reszte ustawiam na wzmacniaczu jak wczesniej pisaliscie?
  8. czyli w tym moim wzmacniaczu co kupie bede mogl ustawic wszystko i na koncu ten balance i bedzie git tak? a co do radia jakie mam wybrac jak nie te jvc bo widze mieszane opinie ze jakosc muzyki jak radia za 100zl nie chce za duzo dawac na radio max 350zl chcialbym zebymialo wejscie usb bo obecnie mam transmiter ale to jednak tylko transmiter a co do reszty to juz wam zostawiam mi zalezy na usb fajnie byloby miec tez pod kolor <czerwony> ale ogolnie to nie musi byc bo teraz tez nie mam i nie narzekam
  9. ja w swoim mam ta obcje gdy przytrzymuje guzik play kiedys przez przypadek nadusilem i nie wiedzialem dlaczego przeskakuje mi na inne utwory a nie kolejne okazalo sie ze tez mialem ta funkcje
  10. ok a pod tyl moge dac to? http://allegro.pl/hertz-es-250-mega-bass-500w-nowy-subwoofer-od-ss-i1653702708.html lub to http://allegro.pl/skrzynia-basowa-hertz-es-250-glosnik-500w-i1662579418.html choc nie wiem czym sie roznia bo glosnik ten sam pewnie chodzi o rozmiar skrzyni... ktory brac?? wczesniej mi to proponawaliscie [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 18:36_________________________________________________pozniej bede sie was pytac albo w sumie teraz zapytam jak ustawic to wszystko pozniej? bo przodem nie bede mogl sterowac radiem bo jak?? to co ustawie na radiu pojdzie i na tyl i na przod tak? wiec nie potrzebnie bede obciazac basem przod.. chyba ze moge sterowac osobno kanalami na wzmacniaczu to juz jakos to ogarne:P ale jak nie to nie wiem co mnie czeka
  11. wiec HERTZ DSK 165 beda zle bo maja glebokosc montarzu 61mm ? jakie wybrac do 300zl ? chcialbym pod ten wzmacniacz <Crunch GTX4400> i cos na tyl zeby zmostkowac w ten sposob moge miec slabszy tyl bo przod swoje zrobi a tyl tylko to dopelni wiec nie potrzebuje nie wiadomo jak mocnego byleby to ladnie gralo [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 18:26_________________________________________________chociaz widze ze twoje PB L60C maja tez tyle tylko ze bez gumowej oslony magnesu maja 58 czy te HERTZ tez taka maja? jesli tak to spokojnie wejdzie pewnie
  12. powiem tak wezme te 16 jak uwazacie ze daje d*py ale prosze o propozycje jakie nie przesadzajcie z glebokoscia montarzu zeby nie bylo ze pozniej bede sie wkurzac poprosze o 16 z taka glebokoscia ktore beda na 100% pasowac pod panel ktory wytne z tego linku < JPG > powiedzcie czy bede potrzebowac jakies dystanse czy moge je kupic? bo nie wiem jaka glebokosc tych dystansow bedzie potrzebna, taka by w montarzu glosnik nie wadzil o tapicerke hah i powaznie to sorki ze sie tak upieralem przy tych 13 ale jesli mowicie ze warto to w sumie czemu nie
  13. pozdro ciesze sie ze dales rade
  14. ja drzwi wygluszylem juz w 3/4 tak ze od strony glosnika z zewnatrz jeszcze nie aby pozniej miec dostep do przeciagniecia kabli itp. robilem to teraz bo korzystalem ze slonecznej pogody a nie wiem czy zdaze przed wyjazde za granice montowac wszystko.. dlatego zalezalo mi zeby teraz wszystko zgrac, wiedziec co kupic i pozniej skupic sie tylko na montarzu wezme tego Clariona i jakis wzmacniacz pod niego ktory bedzie dobry mase wezme z tego metalowego pierdolku trzymajacego tapicerke w bagazniku bo czytalem ze tak mozna a wzmacniacz zabrac Crunch GTX4400 i zmostkowac?? a w przyszlosci zasilic ten przod ? jesli bede po pewnym czasie chcial wiecej ?
  15. jak zrobic taka komore?? myslalem ze wystarczy zrobic cos takiego http://imageshack.us/photo/my-images/443/dsc00388fb4.jpg/ to z tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10011.0
  16. tak dokladnie nie chce sie babrac z 16tkami bo czytalem ze trzeba je po skosie wlozyc pod odpowidnim katem zeby nie kolidowaly z szyba co do 13.. nie chce ich klasc w ori miejsce tzn przykrecac do tapicerki drzwi tylko zamocowac na plycie MDF po tych wszystkich odpowiedziach dowiedzialem sie ze w przyszlosci musze kupic 4 kanalowke lub teraz...to sie jeszcze okaze i lepiej kupic cos slabszego a lepszego jakosciowo niz mocnego i tylko po to zeby hals robilo a tego Clariona slyszalem dlatego go chcialem ...co prawda na wzmacniaczu ktory okazal sie po spisaniu nazwy itd ze mial okolo 120 RMS dlatego nie mogl pokazac na co stac tego Clariona...
  17. poszło jeszcze 20 głosów i wyprzedzisz rys. 3
  18. a co mowisz o czyms takim wzmacniacz który podałeś a wiec Crunch GTX4400 pod niego Clariona i 2 kanaly ktore zostana wolne dac na przod pod HERTZe?? a w prszyszlosci jakbym wymienil na mocniejsza 4 kanalowke to bedzie miod malina.. bedzie dobrze??
  19. dobra ja lece spac za czas i cierpliwosc dzieki jak cos to jutro jeszcze dopieszcze temat i mysle ze bede mial jutro litste wielkie dzieki
  20. JL 12WX mi sie podoba czyli rozumiem ze moge spac spokojnie jesli kupie zaproponowany przez ciebie zestaw na tyl :gwizdanie: jakie kable do tego?? i rozumiem ze przy takiej skrzyni i wzmacniaczu kondensator mam wyrzucic z glowy
  21. no ok zmostkowany ma 220RMS.. i co dalej? Clarion? czy zamiana na cos innego? Clarion ma niby 350 wiec wykorzystam potencjal glosnika tym wzmacniaczem czy bede meczyc wzmacniacz a glosnik nie pokaze na co go stac?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:45_________________________________________________aaa ok wybacz nie zauwazylem ze cos dopisales
  22. ok skoro tak to dobrze.. decyzji jeszcze nie podejmuje kolego ygrek oraz Kowi87 prosze zaproponowac jakis wzmacniacz 2 kanalowy poniewaz przodu nie bede zasilac nim i jesli uwazacie ze bedzie cos grac lepiej niz Clarion to dawac mi tu propozycje ja naprawde chce konkretnie widziec co brac bo to ze moge wybrac lepiej to wiem ale chce wiedziec co moge miec zamiast gniota zeby uslyszec cos fajnego nawet slabszego
  23. nie wole miec zapas lubie jak gra cos dobrze cicho i jak sie zrobi glosniej to mu nie brakuje.. cos jak w glosikach komputerowych 5.1 logitech Z5500 odbiegam od tematu car audio ale tak wlasnie jest.. grasz cicho gra dobrze robisz glosniej i dzieki temu ze ma zapas nie musisz grac na full a osiaga poziom twojego zadowolenia nie mam zamiaru zylowac slabszego sprzetu jesli moge miec zapas na mocniejszym[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________skupie sie spokojnie nie chodzi o kase jade zarobic co nie co planuje kupic lapka dobrego do tego Z5500 i jakis car audio wiem ze musze wydac troche kasy na kable ale chcialem poswiecic okolo 1000zl na skrzynie i wzmacniacz a tak mam wzmacniacz za okolo 350 = skrzynie tez kolo tego wiec nawet jak wydam 300zl na kable i klemy to bede zadowolony
  24. ok rozumiem.. pytalem poniewaz kumpel ma te infinity co pisalem wczesniej i mu przygasa mimo ze ma kondensator a ze tak zapytam jeszcze czy akumulator nie dostaje bardziej w dupe jesli nie ma kondensatora a bede mial wzmacniacz majacy 500RMS ?
  25. teraz chcialbym wiedziec tylko to jaki kondensator i kable?? i czy brac Clariona czy cos wiekszego jak LANZAR MAX12 MAX 12 jesli bede brac tego CARPOWER HPB-1502?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.