Treść opublikowana przez greg24
-
Spot Leszno
jak wroce do tego czasu to tez bede
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
ja od 15 praca w piątek więc raczej odpadam
-
Spot Leszno
tu macie jak sie pokonuje Warszawskie korki http://www.sadistic.pl/warszawskie-korki-gsx-r-vt108642.htm pozdro
-
Spot Leszno
aleje konstytucji 3 maja zaraz kolo manhatanu mcdonald trasa nr 5 jest za raz obok poznań-wrocław ---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 14:45 ---------- w mapsgoogle wpisz leszno manhatan znajdziesz pozdro
-
Spot Leszno
no wlasnie wlasnie bede tu zaglądać a jak nikt nie potwierdzi więcej to co robimy ? haha
-
Spot Leszno
ok to ja bede pozdro ---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 11:04 ---------- a kolega pesik87 bedzie?
-
Spot Leszno
nie wiem jak wy ale ja pojawie sie kolo 18nastej pod trapezem a jak nikogo nie bedzie to jade do domu pozdro mam nadzieje ze chlopaki z listy sie pojawia ---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 08:56 ---------- max 18.15 bo mama ma urodziny i musze chwile byc xD
-
Spot Leszno
to jak? 18nasta czy nie bo musze zaplanowac dzien
-
Spot Leszno
to co sroda godzina 18nasta? pod trapezem?
-
Spot Leszno
mnie w weekend nie ma pasuje mi po 15tej w dzień wiosny
-
Spot Leszno
-Pesik87 -rafalw80 - cosmos7 - greg24 jezeli spot bedzie po 15tej w pierwszy dzien wiosny
-
Spot Leszno
zobacz o czym pisalismy strone wczesniej
-
Spot Leszno
i wiosenne wydatki sie zaczynaja...
-
Spot Leszno
dzięki bardzo kolego
-
Spot Leszno
wiecie co mam pytanie jak teraz w tym nowym wygladzie strony a4klub wyswietlic watki w ktorych sie uczestniczylo. chodzi mi nie o nowe watki ale o nowe odpowiedzi w watkach gdzie bralo sie udzial nie moge tego znalesc kiedys bylo to pod reka..
-
Spot Leszno
po 15tej bede dostepny wiec bede no chyba ze wyjade za granice
-
Spot Leszno
jak juz bede to postaram sie kumpla zwerbowac zeby tez przyjechal
-
Spot Leszno
jak bede w Polsce to wlece tez
-
Spot Leszno
siemka na galeri maja kamery wiec mysle ze nie za dlugo mozna sie krecic zeby policji ochrona nie wzywala
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
zgadzam sie z kolega ja kupilem +100 pholpsa extreme bo duzo nie jezdze ale jak juz jade to oczekuje ze sie nie zawiode w kazdych warunkach mi tez nie chodzi o barwe choc nie powiem ze chce żółte bo wole lekko bardziej zblizone do bialego ale przeciez z gowna bata nie ukrecisz wiec nie moge oczekiwac od zwyklej h4 xenon efektu
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
kolego ty polerowales szklane klosze? daje to cos? ja tylko mylem w srodku i czyscilem ladnie odblysnik bo jakby zaparowany byl i efekt byl widoczny no i zalozylem do tego extreme +100:P
-
drukarke do 500zł
siemka co myslicie o tej http://www.ceneo.pl/5077365s sorki za odkop ale nie wiem gdzie o to zapytac
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja mam ale h4 na krótkich swiatło jest mniej żółte ale jak właczysz długie to troszke traca na fajnym kolorku ale jesli chodzi o widocznosc to powiem szczerze ze polecam ja ciagle zastanawiam sie czy nie kupic ich do nowych lamp jak zmienie na soczewkowe h7
-
[B5 ADR] Ściąga w lewo przy wjechaniu na lód
tak o ten mi chodziło a jesli chodzi o stuki nie bylo slychac kiedys tylko jak dluuuugo auto stało bylo slychac jakby bylo cos nie nasmarowane