Treść opublikowana przez greg24
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
powiedz mi czy ty kleiles tylko na to co tam odrywasz czy jakos zabespieczales to np przyklejales na to cos zeby bylo uszczelnione? i czy takie cos bedzie ok czy innej firmy brales? Czujnik cofania bez wiercenia w zderzaku EPS-1 (2595193612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
wybaczcie ze odgrzebuje ale jestem pelen watpliwosci jak to sie spisuje na dluzsza mete ? jak po zimie ? czujniki nadal sie trzymaja ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mam pytanie w sprawie trzęsących się soczewek.. czy one występują w każdych lampach depo? czy po prostu czasami się zdarza a jeśli już założę i będę miał taki problem to gdzie znalesc ten wątek w którym jest o nim mowa bo wpisuje w szukaj i już się poddałem bo nie wiem co tam wpisać żeby to odnalesc
-
Spot Leszno
mam namiary na sklep w okolicy leszna i tam sie przejade bo tam kupil za 350 okolo kolega młody wiec mysle ze tylko szukam kabli do tego a silniczki znajde jakos
-
Spot Leszno
na gadu wejdz to pogadamy ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- czekam na jakas odpowiedz pisze ale widze ze cie nie ma spadam z tad wejde za godzinke pozdro
-
Spot Leszno
nie mam pojecia gdzie to dorwales za 8zl ale jesli mozesz zobacz gdzie moge takie dostac bo ja widze na allegro 2 sztuki w tym jedna za 30zl wiec troche odbiegaja cena od twoich ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- kolego wiesz juz co trzeba wiec jesli mozesz zapodaj z linka ja moze kupie wszystko w ciagu 10dni i zakladam tylko pytam czy te lapmy co wrzucilem beda dobre czy cos drozszego lepiej i jakie te kable?... silniczki znalazlem koszt 70zl za 2 sztuki ale najpierw lampy pozniej silniczki zamowie ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- .: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - Zmiana lamp w audi a4 na soczewki...FOTKI tu masz zdjecie dla porownania jak wygladaja niezespolone i powiem ze takie tez sa ladne
-
Spot Leszno
kolego takie beda dobre? REFLEKTOR AUDI A4 1999-2001 - DEPO - KPL/2SZT (2583679641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i jeszcze kwestia okablowania nie wiem z kad je zabrac kupowales cos ori czy bawiles sie w piny i kostki iso czy jakos tak?
-
Spot Leszno
zrobimy jak juz beda lmpki zmienione
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a z głośnikami coś grzebałeś? i pytanko mam co do tych postojowych lampek to jakie? diodowe?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
przeglądam cały wątek niezła robota... ciekawi mnie to, że zostawiłeś fabryczne radio..słuchasz muzy przez transmiter?
-
Spot Leszno
ja nie mam gdzie umyc wiec nie bedziesz sam
-
Spot Leszno
ja lapka wezme
-
Spot Leszno
można tak zrobic a w Osiecznej znaczy gdzie chcecie sie zatrzymać ? rynek? czy jak...
-
Spot Leszno
no to chłopaki zrobimy o 19 a kolega straz11 dojedzie o 20 bo jak zrobimy o 20 to chwila i bedzie ciemno:)
-
Spot Leszno
widziałes widziałes ale nie mielismy okazji sie poznać jeszcze mam nadzieje ze tym razem sie pojawisz pozdro
-
Spot Leszno
mieszkam obok wiec bede jak zawsze
-
Spot Leszno
no ja bede i lapka moge zabrac mam windowsa 7 mam nadzieje ze na nim programik pojdzie pozdro czekam na miejsce i czas
-
Spot Leszno
ok czyli po niedzieli bede zerkal jak sie zgadacie
-
Spot Leszno
osieczna moze byc dajcie znac kiedy tylko ok?
-
Spot Leszno
no to miłego wypoczynku oby pogoda dopisała
-
Spot Leszno
kazdy zyje ale i kazdy milczy
-
Spot Leszno
wakacje kazdy wyjechal nie ma co sie dziwic pewnie kolo wrzesnia znowu ruszymy
-
Spot Leszno
tez mnie to dziwi zagladam co dzien ale nic nowego nie widze
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
na 3 pytanie odpowiem czerwony kabelek z bespiecznikiem to kabelek od + do akumulatora pociagniety od wzmacniacza wchodzi on w komuter bo tamtedy mozna go pozniej puscic kolo kierownicy bespiecznikow i twoim progiem az do bagaznika a drugiego kabla tam nie znajdziesz bo uziemienie czyli - zazwyczaj biora ludzie od sruby ktora trzyma pasy lub cos w tym stylu znaczy sie max 1.5m od wzmaka czyli w okolicach bagaznika wychodzi na to ze byl zwmacniacz kiedys u ciebie gosc nie bawil sie w wyciaganie kabla tylko go upierniczyl i teraz masz to co masz pozdro
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
ja wymienie radio glosniki i dloze suba ale waham sie miedzy 13 a 16 bo jesli dam 16 dam to pod wzmacniacz ale pozniej bo niechce mi sie ciagnac kabli chociaz jak juz cos robic to od razu wiec kurde nie wiem ale jestem pewien ze kolo 2000zl bedzie to kosztowac... kolego ty zamawiales kazdy kabel osobno czy jakis zestaw do podlaczenia wzmacniacza itp i ile metrow kabla do zasilania wzmacniacza ci wyszlo ja chce puscic przez kompa i lewym progiem a kabel rca tak jak ty srodkiem razem z 2 kablami sygnalowymi bo kupuje wzmacniacz 4 kanalowy