Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. powiedz mi czy ty kleiles tylko na to co tam odrywasz czy jakos zabespieczales to np przyklejales na to cos zeby bylo uszczelnione? i czy takie cos bedzie ok czy innej firmy brales? Czujnik cofania bez wiercenia w zderzaku EPS-1 (2595193612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. wybaczcie ze odgrzebuje ale jestem pelen watpliwosci jak to sie spisuje na dluzsza mete ? jak po zimie ? czujniki nadal sie trzymaja ?
  3. mam pytanie w sprawie trzęsących się soczewek.. czy one występują w każdych lampach depo? czy po prostu czasami się zdarza a jeśli już założę i będę miał taki problem to gdzie znalesc ten wątek w którym jest o nim mowa bo wpisuje w szukaj i już się poddałem bo nie wiem co tam wpisać żeby to odnalesc
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mam namiary na sklep w okolicy leszna i tam sie przejade bo tam kupil za 350 okolo kolega młody wiec mysle ze tylko szukam kabli do tego a silniczki znajde jakos
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    na gadu wejdz to pogadamy ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- czekam na jakas odpowiedz pisze ale widze ze cie nie ma spadam z tad wejde za godzinke pozdro
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie mam pojecia gdzie to dorwales za 8zl ale jesli mozesz zobacz gdzie moge takie dostac bo ja widze na allegro 2 sztuki w tym jedna za 30zl wiec troche odbiegaja cena od twoich ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- kolego wiesz juz co trzeba wiec jesli mozesz zapodaj z linka ja moze kupie wszystko w ciagu 10dni i zakladam tylko pytam czy te lapmy co wrzucilem beda dobre czy cos drozszego lepiej i jakie te kable?... silniczki znalazlem koszt 70zl za 2 sztuki ale najpierw lampy pozniej silniczki zamowie ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- .: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - Zmiana lamp w audi a4 na soczewki...FOTKI tu masz zdjecie dla porownania jak wygladaja niezespolone i powiem ze takie tez sa ladne
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    kolego takie beda dobre? REFLEKTOR AUDI A4 1999-2001 - DEPO - KPL/2SZT (2583679641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i jeszcze kwestia okablowania nie wiem z kad je zabrac kupowales cos ori czy bawiles sie w piny i kostki iso czy jakos tak?
  8. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    zrobimy jak juz beda lmpki zmienione
  9. a z głośnikami coś grzebałeś? i pytanko mam co do tych postojowych lampek to jakie? diodowe?
  10. przeglądam cały wątek niezła robota... ciekawi mnie to, że zostawiłeś fabryczne radio..słuchasz muzy przez transmiter?
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja nie mam gdzie umyc wiec nie bedziesz sam
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja lapka wezme
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    można tak zrobic a w Osiecznej znaczy gdzie chcecie sie zatrzymać ? rynek? czy jak...
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to chłopaki zrobimy o 19 a kolega straz11 dojedzie o 20 bo jak zrobimy o 20 to chwila i bedzie ciemno:)
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    widziałes widziałes ale nie mielismy okazji sie poznać jeszcze mam nadzieje ze tym razem sie pojawisz pozdro
  16. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mieszkam obok wiec bede jak zawsze
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no ja bede i lapka moge zabrac mam windowsa 7 mam nadzieje ze na nim programik pojdzie pozdro czekam na miejsce i czas
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ok czyli po niedzieli bede zerkal jak sie zgadacie
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    osieczna moze byc dajcie znac kiedy tylko ok?
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to miłego wypoczynku oby pogoda dopisała
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    kazdy zyje ale i kazdy milczy
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wakacje kazdy wyjechal nie ma co sie dziwic pewnie kolo wrzesnia znowu ruszymy
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tez mnie to dziwi zagladam co dzien ale nic nowego nie widze
  24. na 3 pytanie odpowiem czerwony kabelek z bespiecznikiem to kabelek od + do akumulatora pociagniety od wzmacniacza wchodzi on w komuter bo tamtedy mozna go pozniej puscic kolo kierownicy bespiecznikow i twoim progiem az do bagaznika a drugiego kabla tam nie znajdziesz bo uziemienie czyli - zazwyczaj biora ludzie od sruby ktora trzyma pasy lub cos w tym stylu znaczy sie max 1.5m od wzmaka czyli w okolicach bagaznika wychodzi na to ze byl zwmacniacz kiedys u ciebie gosc nie bawil sie w wyciaganie kabla tylko go upierniczyl i teraz masz to co masz pozdro
  25. ja wymienie radio glosniki i dloze suba ale waham sie miedzy 13 a 16 bo jesli dam 16 dam to pod wzmacniacz ale pozniej bo niechce mi sie ciagnac kabli chociaz jak juz cos robic to od razu wiec kurde nie wiem ale jestem pewien ze kolo 2000zl bedzie to kosztowac... kolego ty zamawiales kazdy kabel osobno czy jakis zestaw do podlaczenia wzmacniacza itp i ile metrow kabla do zasilania wzmacniacza ci wyszlo ja chce puscic przez kompa i lewym progiem a kabel rca tak jak ty srodkiem razem z 2 kablami sygnalowymi bo kupuje wzmacniacz 4 kanalowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.