Treść opublikowana przez greg24
-
Spot Leszno
widzę nowy kolega to się chwali trzeba coś zorganizować i się poznać
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
moze dekielki zle zalozone..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mi lekko drga srodek jak ruszam z 1 a tak to jest spoko
-
Spot Leszno
tylko 2 i troche 1 a reszta smiga
-
Spot Leszno
co ułożyc odpowietrzam tak pompowalem na swiatlach ze bym noga dziure w dachu zrobil tak mi odbilo haha jak ruszalem xD a ogolnie to 2 bieg tak jakby ciezko wchodzil ale moze to kwestia wyczucia bo wkoncu to calkowicie inna skrzynia ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- a olej w starej skrzyni wygladałjak kawa z srebrnym mlekiem a na dnie pływaly synchronizatory hahahah:grin::grin::grin:
-
Spot Leszno
właśnie dojechałem do domu. 2 bieg dziwnie chodzi ale moze sie wyrobi.. ogolnie sprzegło musi sie dobrze odpowietrzyc ale jestem narazie zadowolony koszt calkowity z robocizna olejem i skrzynia to 1100zl:decayed:
-
Spot Leszno
hahahaha :grin::grin: tego co wyleciało z mojej skrzyni biegów nigdy nie widział mechanik haha był pod wrażeniem znaczy skrzynie padła i nawet nie moge jej sprzedac xD niezłe jaja
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tak
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jawo ale d..y dajesz no kurde nie mozesz tego ogarnać?
-
Spot Leszno
ja jestem ciagle na miejscu no chyba ze bede skrzynie robic to przyjde z laczka :grin:
-
Głosowanie na Dominikę proszę o pomoc :)
a to z pośpiechu wybaczcie a fanem nie jestem tylko przyszła rodzina :wink:
-
Spot Leszno
witam wszystkich :hi: proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk za pomoc będę wdzięczny trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink: UWAGA KONKURS!!!! | Facebook pozdrawiam
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
chłopaki wasza mis opolszczyzny potrzebuje pomocy postarajmy sie jej pomóc tu wszystko niżej wyjaśnię witam wszystkich :hi: proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk za pomoc będę wdzięczny trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink: UWAGA KONKURS!!!! | Facebook pozdrawiam
-
Głosowanie na Dominikę proszę o pomoc :)
witam wszystkich :hi: proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk za pomoc będę wdzięczny trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink: UWAGA KONKURS!!!! | Facebook pozdrawiam
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
aco tu pisac:D ? ja bede skrzynie robic jawo ciagle gdzies lata ty musisz fele odwalic kolega z Jerki zapadł sie pod ziemie masakra
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
00.23 pozdro
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
no jestem ciekawy co z tego bedzie bo wyglada to fajnie a jak zapalaja sie mijania to powinny te dzienne zgasnac prawda? bo inaczej beda sie czepiać? bo slyszalem że dziennie nie powinny sie palić z mijania.
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
niezłe do tego jakieś moduły są? i ciekawe czy Policja nie będzie się czepiać bo jak nie to warto pomyśleć jak będzie ksenon
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
a do wzmaka dokładasz suba od bose? czy to nie jest tego warte?
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
ciekawe kto ma u mnie w okolicy bo zamierzam odkładac na b6 i nie wiem czy warto szukac zeby mial bose :whistling: moze gdzies kogos zlapie co ma i sie przekonam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
czyli to jest inna koncowka czy jak? bo jak patrze na filmiki na youtube to wyglada jakby na karcher ale podlaczona jest buteleczka przy koncu. czyli ta pianownica to osobne urządzenie?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jak sie ma karchera to jest taka opcja? zamierzam kupić jakiegoś
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario mam pytanie:whistling: co znajduje sie na autach z twoich zdjec chodzi mi o to jakby piana czy cos takiego ? co to właściwie jest ? np to zdjecie https://plus.google.com/photos/106841398270608020727/albums/5794091220940762897/5794091805533591410?banner=pwa&authkey=CJrHhb_FkPD8lQE
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
chodzi mu o ten bolec z boku lamp od srodkowej strony ktory tylko wchodzi w dziure i trzyma w ten sposob lampe. jak patrzysz na auto z przodu to lewa lapma<prawy dolny róg> prawa lampa<lewy dolny róg>