Treść opublikowana przez greg24
-
Spot Leszno
:banan::banan:
-
Spot Leszno
ja jestem w lesznie caly czas a za tydzien w sobote pewnie bede pracowac chyba ze spotkamy sie w piatek kolo 19 ale jak cos to piszcie propozycje
-
Muzyka w naszych autkach
moze sie spodoba
-
Spot Leszno
moze byc tesco znaczy parking leszno albo parkin kolo trapezu a jak nie terazw weekend to za tydzien bo ma byc cieplej
-
Spot Leszno
mi pasuje w sobote zapraszam ale prosilbym do godziny 15 ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 00:07 ---------- i co nikogo juz nie ma chetnego na spota?? wojtas chcialbym obczaic czy warto softa robic na 170kucy
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
dzieki powiem ze kusi kumpel ma tu w okolicach przerobionego programem wiec zobacze jak to sie buja i bede myslal
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
a jak to ma sie do zywotnosci silnika czy turbo? i o ile skoczylo ci spalanie wiadomo ze lekko podskoczylo bo pewnie wiecej cisniesz ale mniej wiecej pewnie da sie okreslic czy skoczylo duzo czy np 1l srednio wiecej
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
warto robic program na 170 koni? slyszalem ze w Wrocławiu cena okolo 1000zl
-
Moje pierwsze modyfikacje
zapodasz linka do autka? ja juz kupilem zmienilem z b5 na b6 ale podpatruje sobie jakies mody i ten mod swiatel nawet spoko ale nie wiem czy to calkowicie legalne
-
Moje pierwsze modyfikacje
masz bixy ale bez sprysków ?
-
Spot Leszno
chcialbym ciemne ale napewno nie z przodu bo nie chce mi sie gadac z policja
-
Spot Leszno
tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta tak wiem o tym, dlatego tak jak wspomniałem zaprowadzę auto i niech się bawi. te 30 zł mnie nie zbawi a nie chce sam demontować kierownicy tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem. ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Piwo dla Ciebie za gust mam identyczny model dzieki
-
Spot Leszno
robimy spota czy nie ? ja juz mam rejestracje itp wiec moge podjechac a jak nie to JAWOR kiedy bedziesz w lesznie bo chetnie bym przygarnął jedną naklejke a4klub jesli masz na zbyciu ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a tu macie foto autka
-
Spot Leszno
dokladnie tak...dlatego ja kuowalem we francji
-
Spot Leszno
mlody mysle ze mozesz zerknac bo jests blisko i pomozesz koledze
-
Spot Leszno
mlody wyslalem ci zapro na skype
-
Spot Leszno
ja odpadam bo w sobote szwagier ma urodzinki wiec bede balowac
-
Spot Leszno
a masz moze ten guzik od awaryjnych do b5? ten z przed lifta ? ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 14:24 ---------- kiedys jawor tu zagladal a teraz trzeba czekac tydzien na odpowiedz...
-
Spot Leszno
zapraszam kiedy macie ochote bylem w poznaniu i nie bylem dostepny od jutra jestem piszcie kiedy macie czas ja moge podjechac w kazdej chwili a jak ktos ma naklejke zbedna na autko <a4 klub> to chetnie przygarne bo szkoda zeby zamawiac 4 jak mi 1 potrzebna
-
Spot Leszno
jestem w Polsce jak cos chlopaki
-
Spot Leszno
Panowie :Dautko kupione w marcu sie widzimy pozdrawiam
-
Spot Leszno
sam bede szukac od marca i watpie ze za takie normalne pieniadze da sie cos znalesc ale jesli macie cos i wolne miejsce to chetnie od marca zaczne
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
w marcu ok bo teraz bede na 2 tyg i nie bede mial na to czasu
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
mi tez skubany od razu przyciaga wzrok mam nadzieje ze to ogloszenie nie zniknie lub ze znajde podobny
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
w styczniu bedzie jakies na celowniku poki co cos takiego znalazlem ale nie wiem czy do stycznia bedzie stalo