Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    :banan::banan:
  2. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja jestem w lesznie caly czas a za tydzien w sobote pewnie bede pracowac chyba ze spotkamy sie w piatek kolo 19 ale jak cos to piszcie propozycje
  3. moze sie spodoba
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    moze byc tesco znaczy parking leszno albo parkin kolo trapezu a jak nie terazw weekend to za tydzien bo ma byc cieplej
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi pasuje w sobote zapraszam ale prosilbym do godziny 15 ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 00:07 ---------- i co nikogo juz nie ma chetnego na spota?? wojtas chcialbym obczaic czy warto softa robic na 170kucy
  6. dzieki powiem ze kusi kumpel ma tu w okolicach przerobionego programem wiec zobacze jak to sie buja i bede myslal
  7. a jak to ma sie do zywotnosci silnika czy turbo? i o ile skoczylo ci spalanie wiadomo ze lekko podskoczylo bo pewnie wiecej cisniesz ale mniej wiecej pewnie da sie okreslic czy skoczylo duzo czy np 1l srednio wiecej
  8. warto robic program na 170 koni? slyszalem ze w Wrocławiu cena okolo 1000zl
  9. zapodasz linka do autka? ja juz kupilem zmienilem z b5 na b6 ale podpatruje sobie jakies mody i ten mod swiatel nawet spoko ale nie wiem czy to calkowicie legalne
  10. masz bixy ale bez sprysków ?
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    chcialbym ciemne ale napewno nie z przodu bo nie chce mi sie gadac z policja
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta tak wiem o tym, dlatego tak jak wspomniałem zaprowadzę auto i niech się bawi. te 30 zł mnie nie zbawi a nie chce sam demontować kierownicy tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem. ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Piwo dla Ciebie za gust mam identyczny model dzieki
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    robimy spota czy nie ? ja juz mam rejestracje itp wiec moge podjechac a jak nie to JAWOR kiedy bedziesz w lesznie bo chetnie bym przygarnął jedną naklejke a4klub jesli masz na zbyciu ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a tu macie foto autka
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    dokladnie tak...dlatego ja kuowalem we francji
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mlody mysle ze mozesz zerknac bo jests blisko i pomozesz koledze
  16. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mlody wyslalem ci zapro na skype
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja odpadam bo w sobote szwagier ma urodzinki wiec bede balowac
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    a masz moze ten guzik od awaryjnych do b5? ten z przed lifta ? ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 14:24 ---------- kiedys jawor tu zagladal a teraz trzeba czekac tydzien na odpowiedz...
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    zapraszam kiedy macie ochote bylem w poznaniu i nie bylem dostepny od jutra jestem piszcie kiedy macie czas ja moge podjechac w kazdej chwili a jak ktos ma naklejke zbedna na autko <a4 klub> to chetnie przygarne bo szkoda zeby zamawiac 4 jak mi 1 potrzebna
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jestem w Polsce jak cos chlopaki
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Panowie :Dautko kupione w marcu sie widzimy pozdrawiam
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    sam bede szukac od marca i watpie ze za takie normalne pieniadze da sie cos znalesc ale jesli macie cos i wolne miejsce to chetnie od marca zaczne
  23. w marcu ok bo teraz bede na 2 tyg i nie bede mial na to czasu
  24. mi tez skubany od razu przyciaga wzrok mam nadzieje ze to ogloszenie nie zniknie lub ze znajde podobny
  25. w styczniu bedzie jakies na celowniku poki co cos takiego znalazlem ale nie wiem czy do stycznia bedzie stalo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.