Treść opublikowana przez greg24
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
:drunk:brawo
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nawet na tym forum widzialem jak ktos to robil <dorabial ta miejsce> wiec spokojnie dasz rade
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tak tylko na gornych i taki bolec od srodka autka wchodzi <jak patrzysz na lampe od przodu to dolny lewy lub prawy rog>
-
Spot Leszno
bo po pracy kazdy znajdzie chwile a w weekendy zazwyczaj kazdy ma cos zaplanowane gdzies wyjezdza spotyka sie z rodzina czy cos i nigdy nie ma tyle osob co w tygodniu
-
Spot Leszno
jasne mi pasuje pon :0 i osieczna ale w ktorym miejscu? bo ja tylko na rynku parkuje i zbuta ide na plaze zawsze XD
-
Spot Leszno
a k**wa gorąco jak .... i ostatnie egzaminy mam w weekend a pozniej 5 dni wolnego i wyjezdzam do Frabji i wracam na poćzatku sierpnia wiec moze sie spotkajmy jakos kiedys bo pozniej mnie nie bedzie 5 tygodni
-
Spot Leszno
mi wtorek pasuje
-
Spot Leszno
na weekend kazdy cos planuje...wiec nie ma co sie dziwic...a w tygonidu tylko praca i koniec obowiazkow
-
Spot Leszno
no no...... godzinke
-
Spot Leszno
ja zobacze jak bedzie bo mam szkole i egzaminy wiec napisze czy bede jak juz zobacze kiedy planujecie
-
Spot Leszno
jak nas tylko 3 to ja pierdziele wole wyjechac gdzies i sie napic XD
-
Spot Leszno
ja moge byc takze 1.wojthass 2. cosmos7 3.grzesko24 5.
-
Spot Leszno
mam problem z blokującym sie kolem znaczy hmm jakby reczny nie odpuszczal w lewym tylnym kole szlak mnie trafia jak mi trze a nie chce mi sie i nie mam gdzie odkrecac kola i walic motkiem jak myslicie to cos powaznego czy mam pogrzebac i moze sie naprawi ?
-
Spot Leszno
a witamy pisz do młodego bo jest z twoich okolic i zawsze mozecie razem jechac bedzie raźniej pozdrawiamy
-
Spot Leszno
- Spot Leszno
tak jutro 17 tesco oby nas bylo jak najwiecej- Spot Leszno
on ma skleroze- Spot Leszno
no to piąteczek tesco tam gdzie zawsze mniej wiecej a dla tomka objasniam ze jak zjedziesz z ronda na tesco to w lewo i tam gdzies bedziemy bo teraz kolo trapezu problemy sa zeby tu wjechac zawsze cos rozryte a tam bedzie w miare ok pozdro chlopaki wezme aparat jak cos mam nadzieje ze będzie rekordzik w ilości osob- Spot Leszno
to jak trapez czy tesco jak ostatnio??- Spot Leszno
mi piatek pasuje bo na 22 do pracy lece wiec w sam raz ta 17- Spot Leszno
ja jeszcze nie- Spot Leszno
eee k**wa wole byc z kims 4lata bylem wiec bedzie ciezko sie przestawic z reszta moze wroci..czas pokaze- Spot Leszno
no niestety glupieja wiec zostalem sam... nawet mysieauta mnie k**wa nie cieszy ja od jutra zaczynam prace wiec dam znac jak bede znal grafik to sie dogadamy- Spot Leszno
co to za zycie... ja teraz jakas robote chyba znalazlem jutro bede wiedzial co i jak .. problemy z laska...k**wa az sie nie chce nic..- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
lampa powinna bardziej sie schowac. zobacz przy chlodnicy jest taki cypelek przy lampie<dolny prawy rog lewej lampy patrzac od przodu auta> mozna go lekko spilowac zeby dobrze wszedl w dziure i wtedy lampa sie bardziej schowac powinna. - Spot Leszno