Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. ja po tym srodku co niby maja nie parowac szyby mialem akcje zima jak wszedłem do auta było spoko ale jak włączyłem nawiew cała szyba od środka:polew: zamarzała
  2. ja tez blachy nie mam wiec dobrze ze jej nie ma. zobacz na odkreconych srubach do polowy czy da sie nia troche manewrowac, zrob tak zeby bylo dobrze i dokrec powinno byc:thumbup1::thumbup1:
  3. ja zamontuje takie bo tyle co widze w lusterku to widze a jak juz bede za blisko to uslysze raczej po zimie to zrobie wiec bede pozniej potrzebowac odpowiedzi jak zdjac tylni zderzak
  4. a moge zapytac o jakies instrukcje demontarzu tego tylego zderzaka? nigdy tego nie robilem a nie chce nic robic na sile ---------- Post dopisany 02-10-2012 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 15:14 ---------- up
  5. no juz myślałem ze czegos nie ogarniam
  6. to gdzie wtedy jest kierunek ? i na co ta soczewka ?
  7. no tak kurde czasem człowiek za dużo myśli
  8. no to ogarniam dzieki
  9. ja sie zastanawiam co jest pod glosnikiem tzn okresle sie konkretniej.. czy glosnik pod spodem ma wygluszenie ktore zamyka go czy cala warstwa z wierzchu ktora widac i tworzy przestrzen z warstwa 2 ktora jest na od srodka przyklejona a pomiedzy sa flaki? hmm nie wiem czy ktos zrozumie pytanie haha
  10. ja ostatnio miałem taki efekt jak mi umyto szybe przednia na zewnatrz a pozniej w srodku i na to zegary szampon z woskiem i dlatego od srodka szyby byla masakra tak jak i na zegarach
  11. HAHA nie pomyślałem nawet o takiej opcji godna uwagi
  12. nieźle jestem ciekawy jak gra BOSE
  13. skrzynia hmmm czekam ciągle. Musze załatwić sprawę z pracą w Poznaniu jak przejdę badania lekarskie to robię skrzynie i zastanawiam się czy nie kupićtej od kolegi z forum ale kurde troche daleko do Krakowa.. a kiedy wlecę? jak bedę wiedział dam znać tutaj, będziecie poinformowani
  14. witam jestem z Leszna ale bywam w Opolu:D jak będę i byłby spot koło amfiteatru to podlecę
  15. ok ja mam teraz ze skrzynia problem wiec auto stoi i dopiero mysle ze za 2 tygodnie cos sie ruszy
  16. a co z tymi felami co kupiłeś?
  17. masz racje czytałem juz troche tu tematów i widze, że jak trafisz to bedzie OK a jeśli nie to wydam kase na skrzynie i bede ja regenerowac zrobie co musze i odkladam kase na B6
  18. lepiej wyciagnąć o nibo lepiej sie je zakłada
  19. mi szarpie jak w tym programie nauka jazdy co taka blondi jechala haha ale tylko na maksymalnym skreceniu kol w innych przypadkach nie mam problemow i nie wiem czy tak powinno byc czy nie
  20. Jak myślicie opłaca sie naprawiać skrzynie czy lepiej kupic jakas z mniejszym przebiegiem? Jaka skrzynia i w jakim przedziale cenowym bedzie do mojego auta? Siedze i ciagle mysle czy ruszac skrzynie czy szukac nowej i nie wiem ile taka przyjemnosc mniej wiecej kosztuje mam 1.9tdi 90km ahu 96r
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    zobacz jak wesolo masz we wschowie złodzieje A4 elka.pl - Samochd odzyskany, zodzieje zatrzymani
  22. zauwazylem cos... gdy auto stoi wbijam kazdy bieg to slysze jakby 2 pykniecia jedno i pozniej drugie podczas wlaczenia biegu a gdy wbijam 5 slysze jedno.. widocznie cos sie wyrobilo ehh w czwartek sie okaze a to co piszecie to jaki koszt mniej wiecej wymiany? i do tego olej dochodzi co nie?
  23. mam mechanika póki co godnego grzebania w moim aucie ale do niego musze jechac krajówka okolo 35km i nie wiem czy wbijac ten 5 bieg czy jechac na 4? tak jak mowie bieg sie wbija ale nie chce zeby cos peklo i rozje... cala skrzynie no i ciekawe czy oplaca sie naprawiac
  24. opłaca sie naprawiać? czy za chwile siądzie jakis inny bieg?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.