Treść opublikowana przez greg24
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
Witam. Wczoraj wracałem z Opola i za Trzebnica na krajowej 5 wbijam sobie 5 bieg a tu zgrzyt jakby nie wcisniete sprzeglo wiec na siłe nie wbiłem odpuściłem i wbijam po raz drugi i od tego momentu slysze jakby wbijal sie ten bieg na sucho. Każdy inny bieg działa sprawni i cicho gdy stoje wbijam 5 i tez cicho problem jest tylko podczas jazdy. Nie wiem czy to olej bo nigdy go nie wymienialem i w sumie nie wiem gdzie to sprawdzic czy za mało. w czwartek czeka mnie wizyta u mechanika ale może ktoś mi podpowie czy to coś poważnego??
-
Spot Leszno
trzeba samemu sie za takie cos zabrac szkoda bo jakby choc troche ustawil potem mala korekta i spoko a tak kurde masz oslepiac innych i w d*pie to maja ---------- Post dopisany 23-09-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 21:10 ---------- zrobilem lepsze foto a twoja jawor jak wyglada? bo sie nie pochwaliles:D <br /><br />
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no w końcu to teraz sie trzeba w tygodniu spotkac i mi przywies ten bajerek zamowiony i mozna smialo fote zrobic
-
Strefa Śmiechu
[/color]Najlepszy kurier w mieście - video w cda.pl Prze uj z niego hahaha skubany ma farta
-
Strefa Śmiechu
Idzie dwóch pedałów przez las i jednemu nagle zachciało się kupę, więc skoczył za potrzebą w krzaki i krzyczy: - O, k***a!!! O kuuuurwaaaaaa!!! Przybiega drugi pedał: - Co ci się stało? - Poroniłem! Patrz, tu widać rączki i nóżki! - Ja pie**olę nasrałeś na żabę!
-
Spot Leszno
przeglad zaliczony ale facet i tak mnie rozjebal mowiac ze lampy sa dobrze ustawione a specjalnie dzis montowalem silniczki zeby pozniej mi dobrze wyregulowal. Było widac ze lampa od strony kierowcy jest w piz*u wyzej a gosciu patrzy i kiwajac głową mówi "jest dobrze" hahaha
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ten mi sie podoba CHEMICAL GUYS Mikrofibra MAX GRATIS mikrofibra na wiosne trzeba soboe sprawic
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
rozumiem i rowniez chetnie zobacze co proponujesz
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
MEGUIARS WOSK NXT Generation Tech Wax 2.0 + zamówiony ciekawe jaki bedzie efekt jak myślicie z tym reczniczkem byłoby lepiej ? Meguiar's ULTRA PLUSH SUPER TERRY TOWEL
-
Spot Leszno
ciagle jade i cos robie to trawke sciac a teraz jechalem zalozyc lampy wiec spokojnie moze jutro wlece tam i poszukam
-
Spot Leszno
ok haha znowu zapomnialem o nich
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
hmm tego nie wiem bo silniczki dopiero zakladam pozniej w ciagu tygodnia koledzy musza pomoc co robili ale wydaje mi sie ze kolory raczj sie zgadzac nie musza mi sie nie zgadzaly
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zderzak halo kierownica licznik mogłbym wymieniac ale spokojnie w totka nie wygralem zaplacilem za oc 760zl mam do wymiany chyba wahacz i czeka mnie przeglad wiec musze uzbierac kase ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- dobra wiecie co popiszemy u siebie na watku bo tu nie ma co zaśmiecać
-
Spot Leszno
no to koledzy trzeba odkurzyć tu troche to kiedy kolejne spotkanie? ci co chca vaga podpinac pamietac zeby brac lapka z win xp jakby co ja od 20tego nie bede dostepny nie wiem do ktorego moze do konca miesiaca
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Rozdziewiczenia swojej A4 ty za to czasu nie masz a ona taka ładna XD
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
brudne auto ale cos widac jak bedzie czas zrobie lepsze
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja mialem tez na odwrot znaczy pin z 4 byl 5 a 1 byla 3 jedyny zgadzajacy sie to numer 2 ten cienki znaczy 3 to pozycyjne reszte rob tak zeby ci pasowaly piny wedlug schematu wpinalem i wszystko dziala
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
hahaha nie no ale powiem ci ze jak zrobilem zdjecie tak patrze i mowie co to sam sie zastanowilem ale jednak to odbicie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
chodzi ci o to cos bialego to sie odbija od auta a jesli chodzi o to nizej pod zderzakiem to srubka mi wyleciala i musze to zrobic ale czasu nie ma
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak skonczylem bylo ciemno wiec dzis zrobie ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- robilem na szybko telefonem ale cos widac <br /><br />
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jedna lampa zrobiona wybaczcie za naleganie ale musze dzis jechac w trase a stalem bez lamp z ucietymi kostkami haha ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- dobra założone... efekt super zostalo jeszcze troche wuregulowac bo lewa jest ok ale ta od strony kierowcy przy migaczu troche szparka jest jak bede kladl silniczki to przypiluje i bedzie ok poki co jestem zadowolony dzieki za ten temat pozdro
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak wyciagnac piny z orginalnych kastek ? mecze sie i k**wa nie moge a jestem w trakcie ciecia blachy pomocy ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- no chlopaki bo stoje i patrze a chce ruszyc z tym do przodu ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- 2 osoby przegladaja watek i nikt nie potrafi odpisac mam czekac pol dnia?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja nie jestem pewien ale moje lampy przed liftem trzymaja sie chyba tylko na gorze bo z boku od strony chlodnicy nie widze uchwytu musze srobke jakas skabinowac zeby pasowala
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
to nie trzeba dorabiac tego uchwytu 3?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja juz lampy mam czeka mnie ciekawy weekend widze ze trzeba dorobic jeszcze jeden uchwyt ale chyba dam rade jak zloze do kupy to sie pochwale