Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. Witam. Wczoraj wracałem z Opola i za Trzebnica na krajowej 5 wbijam sobie 5 bieg a tu zgrzyt jakby nie wcisniete sprzeglo wiec na siłe nie wbiłem odpuściłem i wbijam po raz drugi i od tego momentu slysze jakby wbijal sie ten bieg na sucho. Każdy inny bieg działa sprawni i cicho gdy stoje wbijam 5 i tez cicho problem jest tylko podczas jazdy. Nie wiem czy to olej bo nigdy go nie wymienialem i w sumie nie wiem gdzie to sprawdzic czy za mało. w czwartek czeka mnie wizyta u mechanika ale może ktoś mi podpowie czy to coś poważnego??
  2. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    trzeba samemu sie za takie cos zabrac szkoda bo jakby choc troche ustawil potem mala korekta i spoko a tak kurde masz oslepiac innych i w d*pie to maja ---------- Post dopisany 23-09-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 21:10 ---------- zrobilem lepsze foto a twoja jawor jak wyglada? bo sie nie pochwaliles:D <br /><br />
  3. no w końcu to teraz sie trzeba w tygodniu spotkac i mi przywies ten bajerek zamowiony i mozna smialo fote zrobic
  4. [/color]Najlepszy kurier w mieście - video w cda.pl Prze uj z niego hahaha skubany ma farta
  5. Idzie dwóch pedałów przez las i jednemu nagle zachciało się kupę, więc skoczył za potrzebą w krzaki i krzyczy: - O, k***a!!! O kuuuurwaaaaaa!!! Przybiega drugi pedał: - Co ci się stało? - Poroniłem! Patrz, tu widać rączki i nóżki! - Ja pie**olę nasrałeś na żabę!
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    przeglad zaliczony ale facet i tak mnie rozjebal mowiac ze lampy sa dobrze ustawione a specjalnie dzis montowalem silniczki zeby pozniej mi dobrze wyregulowal. Było widac ze lampa od strony kierowcy jest w piz*u wyzej a gosciu patrzy i kiwajac głową mówi "jest dobrze" hahaha
  7. ten mi sie podoba CHEMICAL GUYS Mikrofibra MAX GRATIS mikrofibra na wiosne trzeba soboe sprawic
  8. rozumiem i rowniez chetnie zobacze co proponujesz
  9. MEGUIARS WOSK NXT Generation Tech Wax 2.0 + zamówiony ciekawe jaki bedzie efekt jak myślicie z tym reczniczkem byłoby lepiej ? Meguiar's ULTRA PLUSH SUPER TERRY TOWEL
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ciagle jade i cos robie to trawke sciac a teraz jechalem zalozyc lampy wiec spokojnie moze jutro wlece tam i poszukam
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ok haha znowu zapomnialem o nich
  12. hmm tego nie wiem bo silniczki dopiero zakladam pozniej w ciagu tygodnia koledzy musza pomoc co robili ale wydaje mi sie ze kolory raczj sie zgadzac nie musza mi sie nie zgadzaly
  13. zderzak halo kierownica licznik mogłbym wymieniac ale spokojnie w totka nie wygralem zaplacilem za oc 760zl mam do wymiany chyba wahacz i czeka mnie przeglad wiec musze uzbierac kase ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- dobra wiecie co popiszemy u siebie na watku bo tu nie ma co zaśmiecać
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to koledzy trzeba odkurzyć tu troche to kiedy kolejne spotkanie? ci co chca vaga podpinac pamietac zeby brac lapka z win xp jakby co ja od 20tego nie bede dostepny nie wiem do ktorego moze do konca miesiaca
  15. Rozdziewiczenia swojej A4 ty za to czasu nie masz a ona taka ładna XD
  16. brudne auto ale cos widac jak bedzie czas zrobie lepsze
  17. ja mialem tez na odwrot znaczy pin z 4 byl 5 a 1 byla 3 jedyny zgadzajacy sie to numer 2 ten cienki znaczy 3 to pozycyjne reszte rob tak zeby ci pasowaly piny wedlug schematu wpinalem i wszystko dziala
  18. hahaha nie no ale powiem ci ze jak zrobilem zdjecie tak patrze i mowie co to sam sie zastanowilem ale jednak to odbicie
  19. chodzi ci o to cos bialego to sie odbija od auta a jesli chodzi o to nizej pod zderzakiem to srubka mi wyleciala i musze to zrobic ale czasu nie ma
  20. jak skonczylem bylo ciemno wiec dzis zrobie ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- robilem na szybko telefonem ale cos widac <br /><br />
  21. jedna lampa zrobiona wybaczcie za naleganie ale musze dzis jechac w trase a stalem bez lamp z ucietymi kostkami haha ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- dobra założone... efekt super zostalo jeszcze troche wuregulowac bo lewa jest ok ale ta od strony kierowcy przy migaczu troche szparka jest jak bede kladl silniczki to przypiluje i bedzie ok poki co jestem zadowolony dzieki za ten temat pozdro
  22. jak wyciagnac piny z orginalnych kastek ? mecze sie i k**wa nie moge a jestem w trakcie ciecia blachy pomocy ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- no chlopaki bo stoje i patrze a chce ruszyc z tym do przodu ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- 2 osoby przegladaja watek i nikt nie potrafi odpisac mam czekac pol dnia?
  23. ja nie jestem pewien ale moje lampy przed liftem trzymaja sie chyba tylko na gorze bo z boku od strony chlodnicy nie widze uchwytu musze srobke jakas skabinowac zeby pasowala
  24. to nie trzeba dorabiac tego uchwytu 3?
  25. ja juz lampy mam czeka mnie ciekawy weekend widze ze trzeba dorobic jeszcze jeden uchwyt ale chyba dam rade jak zloze do kupy to sie pochwale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.