Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Zamiana kierowcy - Sadistic.pl :facepalm:
  2. :facepalm: ciągle te same pytania
  3. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    dokladnie bo naprawde piz*zi i na dodatek ciemno jak w pupie wiec poczekamy i pomyslimy
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    o 18 koncze zajecia na zaborowie plus dojaz ... wiec nie ciekawie bo znowu ciemno i zimno
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja jestem zawsze na miejscu ale jak bede mial szkole dam znac jutro
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no 3.0
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    242 albo 224 jakos czy cos nie pamietam ale ma naped na przod tylko i manual jakby co i witam cosmo wkoncu sie zobaczymy bo juz zapomnialem jak te twoje wyglada
  8. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    za brak jakies 50zl wiec chyba warto kupic
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    pewnie ze nie mamy jest nas juz 7 a z toba 8 wiec mysle ze juz jakas fajna ekipa sie tworzy ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- czajcie to chlopaki jakbyscie mieli jakies wyprawki hahaha Rumuński Lakiernik - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu :grin:
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no jak ruszylem za wami to widzialem ze lekki poslizg byl i w sumie nie miales szans na starcie bo kola jednak z Q nie maja szans ale ogolnie fajnie idzie
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    haha chyba wykopac bo w lesznie nie ma
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    dokladnie dopiero po 21 moze bedzie miejsce tam
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    masz rafał raczej nie bedzie spamu :Dod innych a numer sie przyda najwyzej usune potem wiadomosc i bedzie ok 669214927
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to zrobimy o 19.15 i bedzie w sam raz nie bedziemy dlugo czekac co WY na to chlopaki?
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    a na ktora sie wyrobisz kolego hmm? pamiętajcie ze zimno na dworze wiec kalesony obowiązkowo
  16. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    19tnasta pod tesco i nie pomylscie sie z obi zebyscie nie szukali od glownego wejscia mozna nas znales chyba ze miejsc nie bedzie
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    rafał a ty wiesz moze co sie dzieje z kolega z jerki? bo jak wyjechal na wakacje czy cos tak go juz pol roku nie widzialem i na forum sie nie pojawia..
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja moge byc ale bede na brudasa
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    raczej ja nic nie zmienialem w aucie ale twojego teraz po tych modach bym obejrzal
  20. z przodu już masz BOSE bo widze na zdjeciach jakis napis
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mnie nie ma teraz jestem w opolu a jak te lusterko kolego ? pasuje cos czy nie?
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mogłeś pokazać jak zaparkował a tak dla WSZYSTKICH zdrowych spokojnych i wesołych świat :drunk:
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wyslij raz jeszcze zdjecie bo nie dziala kolego
  24. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    fajne rzeczy macie w Pępowie Młody plantacje xD elka.pl - Wpadli "hodowcy" marihuany
  25. ja też nie żałuje nie były strasznie drogie a świecą dobrze. Na długich jest rewelacja a co do mijania kwestia przestawienia się na soczewke bo gdy jest brudna można nic nie zobaczyć plus oczywiście kwestia żarówek ale jak najbardziej mogę polecić..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.