Treść opublikowana przez greg24
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Jedno pytanie . To jak mamy lampy na bihalogen zrobione to musimy mieć Leda D2S czy tak jak żarówka H7 ?
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
We wcześniejszym poście ktoś napisał że przeszedł. Wiem że to pewnie kwestia szczęścia ale to zawsze można wymontować. Mi zależy tylko na lepszej jakości świateł mijania zimą później mogę zamienić na H7 .
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Ja mam też zrobione lampy od kolegi gwerty. Bihalogen nieźle się spisuje,pokazuje siłę gdy odpalam długie światła i wtedy jest dzień. Ale prawda jest taka że większość czasu jeżdżę na krótkich i wtedy mogłoby być lepiej a myślę że wolę ledy od HID które nie przejdą na przeglądzie.
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Jaka cena takiego zestawu od promotora ?
-
B6 żarówki led światłą mijania
z tego co pamiętam jeden kolega z klubu miał podobną żarówkę ale z takimi paskami z tyłu i mówił że ładnie świeci ale bliżej niż standardowa żarówka i troszkę szerzej wygląd ok, barwa ok, ale mimo wszystko ja się na to nie zdecydowałem planuje robić bihalogen u kolegi z forum koszt troszkę większy ale myślę że na początek wystarczy aby poprawić jakość światła
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
bardzo dziękuję za pomoc w poniedziałek czeka mnie niezła walka
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Szkoda, że tu już nikt nie zagląda :/ Wydaje mi się, że nic tam nie muszę podpinać ale szukam opisu albo podpowiedzi jak się dobrać do suba w sedanie... zerkałem od dołu i wydaje mi się, że trzeba będzie od góry przez maskownice do niego się dobrać W Poniedzialek działam i dam znać jak to gra O ile wszystko dobrze podepnę i zagra
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Czy w tej malej kostce po prawej co mam odciete kabelki cos tam musze podlaczyc ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
żarówki LED H7
Na allegro najtansze sa za 150zl i maja 3600lm Jaki masz model i serio dałeś 100zl? Zerknij na allegro i podrzuć link jak zobaczysz coś podobnego do twojego zestawu No i ostatnie pytanie. Jakie masz odczucia podczas jazdy na tym sprzęcie? Dają radę?
-
żarówki LED H7
odgrzeje temat. Obecnie jeżdżę na night breakach,,,i nie ma tragedii ale zastanawiam się czy dać 120zl na kolejny zestaw czy może właśnie zastosowac taki zestaw led ale pytanie jaki polecasz ? jest tego troszkę nie chcę w ciemno kupować zestawu za 300zl z mocą 80w jeśli np ten http://allegro.pl/zestaw-led-cree-h11-60w-7200lm-zarowki-3-gen-fv-i6101376487.html?reco_id=507cf1d7-39bc-11e7-8b9e-02a0cd4b9c7e&ars_rule_id=201 będzie wystarczający
-
Spot Leszno
witam wszystkich bardzo dawno mnie tu nie było ale jak ktoś będzie chętny się zobaczyć to się piszę fajnie byłoby zobaczyć kogoś z początków Spotów w Lesznie Pozdrawiam
-
Spot Leszno
ja moge podjechac co dziennie kolo 19 a w weekendy raczej jestem w gostyniu wiec ciezko mnie zlapac
-
Spot Leszno
ja chetnie ale pewnie poznan co ?
-
Grupowy Chip Tuning - Wrocław [ Ecu Project]
Ja tez bylbym chetny ale jakies konkretnie info przydaloby sie tu napisac. Jaki koszt przyblizony itp
-
Spot Leszno
nie widzialem tego posta xd tak to moj o ja pier**le..... serio???no kurde nie wierze zajebal bym chyba Chlopaki macie ochote wleciec do kosciana ? Ja chetnie wlece nawet jak beda 3 auta to warto pogadac
-
Spot Leszno
przed zima konserwacja ? wleci prawdopodobnie nasz kolega z jerki jak bedziesz chcial to po ciebie podjade nie widzialem tego posta xd tak to moj
-
Spot Leszno
Panowie sobota godzina 13 pod trapezem bede czekac pisac kto wleci
-
Spot Leszno
jak widac cisza ;/ 1 osoba na spocie i ja to za malo.. chlopaki a moze 4 wrzesien albo 3? za tydzien bede w lesznie ale prosilbym was zeby to bylo kolo 12 max jutro musze jechac po tescia do szpitala do wroclawia wiec nie wiem o ktorej wroce...
-
Spot Leszno
ja postaram sie byc jesli bedzie to w godzinie 16 do 18
-
Spot Leszno
no ja tez w robocie do 18.30 siedze co dzien od 5 rana...
-
Spot Leszno
siemka siemka ja chetnie wpadne na spocika co dziennie jestem kolo 18.30 a weekendy hmm sobota od rana do 13 max
-
Spot Leszno
byla mowa o piatku a piatek byl dzis ale spoko mnie w sobote nie ma bo pracuje i zostaje w poznaniu za tydzien bede mial wolne i od piatku od 19 jestem dostepny
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Greg zobacz tu Promocje GEKOCARS Bliżej niż wrocek i pewnie taniej dzięki