Treść opublikowana przez greg24
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
ciekawy bajer a pasuje to do b6? ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- ok juz widze ze tak to bedzie 1 mod XD haha jak zakupie nowe autko w marcu
-
Spot Leszno
haha ja jak wroce to bede zawsze wiecie o tym zawsze bylem pilnym uczestnikiem a od lutego bede b6 wiec tym bardziej bede sie przyjezdzac
-
Spot Leszno
haha standard.... poczekajcie jak wroce wtedy sie zbierze ekipe wieksza
-
Spot Leszno
uuu cosmo jakies mody ??
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
aa juz ogarniam niestety ciemny lakier prezentuje sie za***iście ale szybko widac kazda mala ryske..
-
Spot Leszno
ja bede w lutym koledzy kochani albo w grududniu ale bede w czasie wsiat wiec raczej spota w tym czasie nie bedzie ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- thx za wyczerpującą odpowiedź xd luzik XD wiesz to tylko folia z napisem wiec nie ma roznicy miedzy lakierem czy szyba wedlug mnie a mam ciemne auto wiec wiem ze wyglada to doibrze i nie widac naklejki a sam napis
-
Spot Leszno
skoro jezdzisz do nas na spoty znaczy ze nalezysz do a4 klub wielkopolska z reszta co to za znaczenie
-
Muzyka w naszych autkach
dobry trance do autka
-
Spot Leszno
pewnie tak jak na ciemnym aucie jesli jest przyklejana od zewnatrz
-
Spot Leszno
druga jest niedlugo zmieniam auto wiec przyda sie jakas nowa
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
od przyssawek lakier ci sie spieprzyl? nie chce mi sie w to wierzyc..
-
Spot Leszno
taa jak mnie nie ma to wy chetni.. co za koledzy mam nadzieje ze jak zakupie nowe a4 to tez bedziecie
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
ok dzieki za info
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
masz orginalny ksenon? bo teraz tak patrze bo jestem w trakcie poszukiwan b6 i jak nie widze spryskow to uwazam ze xenona nie ma... a u ciebie jest a spryskow brak chyba ze nie widze
-
Spot Leszno
ja jak wroce w grudniu to nie bede mial czasu a w lutym albo bedzie nowe autko albo beda poszukiwania
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
dzie za opinie szczerze nie myslalem z ojcem o tdi 4,2 .. ale zagladajac na raport spalania i osiagi widze ze jest to dobra propozycja
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
4.2 FSI to V8...
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
spalanie wychodzi mniej wiecej takie same jak w touaregu 3.2 a audi ma prawie okolo 100 koni wiecej ..wiec skoro ma palic tyke samo to dlaczego nie brac czegos co ma ponad 350koni a pytanie o gaz to tylko kwestia czy jest moizliwosc bo jesli tak to czemu nie a jesli nie bo np gaz nie pasuje do tego auta albo sie psuje silnik od niego czy cos to zostanie benzyna ... kwestia oszczednosci.. bo jak to mowia skoro mozna placic mniej to po co przeplacac ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 19:42 ---------- nic więcej nikt nie napisze o tym silniku czy modelu auta z tym silnikiem ???
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
ok chłopaki a tak już pomijając te pytanie o gazie ? jak z osiągami tego silnika w tym aucie bo czytałem ze 3.0 to za slaby silnik do tej masy auta i spalanie jest o wiele większe jak podaje producent dlatego jesli ma być różnica 2-3l to lepiej kopić 4.2 co da nam lepsze przyspieszenie, kultura pracy oraz cisza w środku i ten dźwięk
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
dlatego pytam was o zdanie i opinie ale widzę raczej wiec może jednak się nadaje
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
hej witam wszystkich mój ojciec chce zakupić Audi q7 4.2 FSI obecnie ma touarega 3.2 i jest zadowolony ale szuka czegoś mocniejszego. Macie możne jakieś sugestie i opinie na temat tej wersji silnika q7? chodzi mi o trwałość tego silnika, co lubi się psuć w tym modelu oraz o ewentualne rzeczy na które należy zwrócić uwagę przy zakupie.. czy warto założyć gaz żeby zaoszczędzić trochę kasy na spalaniu? Pewnie napiszecie że skoro stać Cię na takie auto to nie ma co zakładać gazu ale pytam szczerze czy warto i czy z tym silnikiem to będzie ładnie działać. pozdrawiam i czekam na wszelkie opinie :wink:
-
Spot Leszno
wybaczcie jutro wam podam do francji wyjechalem i nie mam czasu na przegladanie form ale jutro napisze a jak wroce w lutym to szukam audi a4 b6 1.8t quattro czas zmienic b5 na lepszy model XD
-
Spot Leszno
ja nie wiem ale wiem ze na forum kolega dobrze robi i np Jawor u niego obszywal
-
Spot Leszno
a nie wiem tego ;/ ---------- Post dopisany 27-07-2013 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 17:38 ---------- znalazles cos? bo jak wroce odebralbym to jakos w niedziele znaczy za tydzien daj znac co i jak ---------- Post dopisany 01-08-2013 at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 22:03 ---------- jawor i jak znalazles cos?? bo ja za 2 dni wracam..a tu cisza i cisza
-
Spot Leszno
Jawor zalatwisz mi ta kratke pod lampa od strony kierowcy?? wiesz tam gdzie normalnie siedza przeciwmglowe swiatla... daj znac ile za nia chcesz nie wazne z kad bedzie XD ale ma pasowac i tyle i do tego ten guzik od awaryjnych bym prosil do przedlifta napisz ile za to chcesz ja wracam za 2tygodnie do Polski i musze to miec zalatwione mam nadzieje ze dasz rade pozdro