Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. czytalem w tym watku ze temp z kanalu 49 to ta sama co na zegarach a u mnie na 49 jest 90 a na zegarach ledwo 60 hah juz nie ogarniam
  2. G2? a co to sprawdze pod wieczor kolo 19 wybieram sie w mala trase zobaczymy jak to bedzie wygladac tylko prosze wytlumacz co to te G2 i jak to obserwowac
  3. sprawdzilem i bylo 90 na 49[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 16:16_________________________________________________przypomnialo mi sie cos kiedys jechalem i temp spadla mi ponizej 60 zatrzymalem sie wylaczylem i wlaczylem autko i temp pokazala 90 wiec czujnik co nie? chcialbym go przeczyscic styki lub cos ale nie wiem gdzie on jest
  4. wlasnie odpowietrzam go dalej bo musi to byc powodem skoro wczesniej bylo ok ale nie wiem czy wole cieplo w aucie czy skaczaca temperature silnika hahaha[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:27_________________________________________________sprawdzilem temp na klimatroniku za pomoca kodu 51 i wyswietlilo mi 90wiec bylo wszystko ok trzymal tempo na wolnych obrotach bo stalem na podworku powietrze w srodku cieple wiec to musi byc czujnik jakis gdzie go moge przeczyscic? a ogolnie znalesc? to to cos co jest podlaczone do zbiorniczka gdzie wlewamy plyn? dodam jeszcze ze mimo ze bylo 90 na klimie to na zegarach lekko sie podnioslo ponad 60[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:49_________________________________________________sprawdzilem jeszcze weze wiec tak... te idace do nagrzewnicy sa oba gorace dolny waz w polowie lewej cieply a w prawej polowie zimny plyn w pojemniczku niezbyt sie nagrzal pewnie nie zdazylo sie wszystko wymieszac bo stalo auto na wolnych obrotach ale pisze wszystko co zauwazylem zeby dobrze opisac przypadek
  5. ok ale to mam rozumiec ze termostat umarl po odpowietrzeniu? wczesniej wszystko dzialalo bez problemowo... lapie temp 90 dosc szybko okolo 5km i zaczyna rosnac ladnie w gore trzyma jakas chwile z 5 minut bez zatrzymywania sie i pozniej opada i znow rosnie i opada itp moze czujnik? czytalem ze mozna przeczyscic ale nie wiem gdzie on jest
  6. mam pytanie... szukałem i nie znalazłem podobnej sytuacji wiec opisze ja tu. wymienialem pompe razem z rozrzadem oczywiscie plus plyn... i tu zaczyna sie problem odpowietrzylem uklad bo nie grzalo jak powinno lecz temp. byla rowna <90 na zegarach> po odpowietrzeniu waz na dole cieply, grzeje juz nawet ponizej 60 stopni ale zlapie temp 90 potem spada do 70 czasem 60 i tak sie ze mna bawi... nie wiem czy to problem z odpowietrzeniem nadal czy co? dlaczego grzeje dobrze a teraz temp. wariuje? co proponujecie? dodam ze nigdy ponad 90 nie bylo takze sie nie przegrzewa silnik :wallbash:
  7. ja planuje w niedalekim czasie zamienic klosze na dzielone FK z soczewka wiec h7 i zastanawiam sie co zabrac na mijania i co na dlugie w swoich obecnych h4 mam philips extreme vision czy jakos tak + 100 i swieca mega ale na h7 chce sprobowac czegos nowego moze lepszego
  8. do tego co napisales doloze jeszcze silverstar ultra prezentuja je jakby nie wiem jak dobrze swiecily co o tym sadzicie z tycj 3 co byscie wybrali prosze o opinie
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ciezko bedzie ze mna bo ja bede dopiero sie przeprowadzal kolo 19 wczesniej nie bede dostepny ;/
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja sie przeprowadzam do mieszkania z kumplami kolo trapezu ale dopiero w niedziele wieczorem wiec mi jutro odpada ale pozniej znaczy od niedzieli bede mial mega blisko minuta drogi
  11. wie o co chodzi... tez kiedys mialem problem z mechanikiem...mial mi wymienic kolumne kierownicza powiedzial ze to zrobil a na przegladzie facet mi pokazal ze kolumna nie byla ruszona tylko nasmarowana..
  12. może porostu masz krótsze przełożenia w tej skrzyni jesli tak to spokooo chyba ze zalezy ci na ekonomi
  13. odczułeś różnice w przyspieszeniu ?
  14. szczerze nie wiem jak to sprawdzic ale jak czytam ze 15W jest nie za dobry do turbiny ale za to dobry gdy silnik jest po wielu km a za to 5W jest lepszy zima ale jak latem? no i kolejny plus ze lepszy dla turbo tak? musze pogadac z mechanikiem bo on lal mi to co ja chcialem a jak widac teraz juz nie wiem co bym wlal
  15. to rozumiem ze nastepna wymiana do mojego 1.9tdi AHU ma byc zalana olejem 5W40? ja teraz mam mobila 15W40 i jak tak czytam wasze wypowiedzi to zastanawiam sie czy dobrze leje dodam ze przebieg mam 300tys
  16. mialem dosyc ostro zawalony teraz juz ponizej 1.5 tys obrotow czuc ze auto nie muli tylko jedzie a gdy zalapuje turbinka to autko az sie podnosi poprostu tego brakowalo napewno jest lepsze przyspieszenie i auto bardzie zrywne jak dajesz gazu to jest gaz a nie loading
  17. oj raczej taka osoba sie nie pojawi wywalilem grata tydzien temu i nie moge sie nacieszyc poprostu zupelnie inna jazda xD
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja z gg juz nie korzystam jak kiedys ale co do numeru na pw podam bez problemu pozdro
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to moze nowa galeria w lesznie bo przeciez niedlugo kfc otwieraja i kino hah
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    moze na kolejny i ja wpadne
  21. czemu od razu shit? na pewno bedzie wygladac inaczej niz zwyczajny klosz wpisalem depo a4 96 i nic po za ringami na allegro nie wyskoczylo jesli mozna cos doradzic to chetnie poszukam czegos lepszego i powiem szczerze ze szukalem zwyczajnych depo a nie ringow ale nie moge znalesc[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 22:37_________________________________________________ja zamiast sie bawic w ciecie wstawilbym takie bo ciemne jakos mi sie nie widza http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-chrom-i1801186612.html tylko pytanie jak wyglada swiatlo z tych lamp jest gorsze od zespolonych depo czy swieca porownywalnie ? i czy po zwyklej przekladce czy swiatlo mijania bedzie swiecic razem z drogowym czy bedzie trzeba kabelki jakos przestawic?
  22. mam pytanko w sprawie wymiany znalazlem takie lampy http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-black-i1767308706.html jest tam napisane ze nie trzeba zmieniac kabli bo niby pasuja te stare i to samo odnosi sie do silniczkow od poziomowania swiatel ze niby te stare pasuja. Czy ktos mial juz z tymi lampami do czynienia bo nie wiem czy sa warte kupna i czy przy tych lampach bede musial ciac blache zeby weszly czy beda pasowac?
  23. albo siadla ci zaroweczka albo sprawdz bezpieczniki to pierwsza rzecz do sprawdzenia
  24. ja chce kupiec tego http://www.komputronik.pl/product/129958/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Asus_N53SV_SX036V_wyprzedaz.html ale on ma podobno slabsza jakosc obrazu i nie ma napedu blue ray nawet nie wiem czy jest dobry ale chyba tak bo karta graficzna jest nawet niezla wybacz nie zauwazylem co wkleilem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.