Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. kup jakiegos asusa a co do napedu 5.1 to dokupisz karte dzwiekowa creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro jest na usb nie tracisz na dzwieku masz wyjscie optyczne plus pilocik i operujesz sobie z fotelika polecam i mysle ze bedzie ci latwiej znalesc dobrego lapka i dokupic ta karte niz szukac cos i przeplacic z powodu tego ze bedzie tam juz wszczepione optyczne wejscie dodam jeszcze ze ta karta ma certyfikat THX bardzo ladnie graja z zestawem logitech Z5500
  2. mi troszke kapie ale teraz nie jezdze bo siedze w paryzu i pracuje jak wroce wymieniam rozrzad z pompa + wywalam kata szerokiej drogi i dobrze ze juz wszystko pod kontrola
  3. ja mam xtreme ale h4 i na długich jak juz pisalem barwa staje sie bardziej żółta nie wiem jak to bedzie na tych co ty chcesz mysle ze moc swiatla by cie zadowolila ale do xenonow to im daleko
  4. zuloo wlasnie o nich pisalem jak zamontuje zespolone to kupuje h7 ktore wstawiles od razu
  5. sprawdz jak ci grzeje gdy bedzie chlodny poranek a jesli chcesz jakos sprobowac dodatkowo odpowietrzyc to spojrz na te 2 werzyki co ida do nagrzewnicy widac je jak podniesiesz maske sa skierowane z dolu w gore i potem prosto wchodza w strone twojego radia tak w przenosni jeden z tych wezykow ma dziurke zsun go lekko aby dziurka byla po za tym na co nakladasz wezyk i czekaj na wlaczonym silniku i wlaczonym grzaniu az zacznie ci z niej leciec plyn powinnien leciec po chwili jak sie odpowietrzy radze ci najpierw rozgrzac auto np po trasie i wtedy to zrobic szybciej sie odpowietrzy ale uwazaj zeby sie nie poparzyc na poczatku poleci jakby pianka bo powietrze bedzie wylatywac a po chwili plyn zacznie sikac moze nie jak krew z tetnicy ale napewno zauwazysz roznice po udanej operacji zaloz wezyk i jesli to nie pomoze to nie wiem mi pomoglo pozdrawiam
  6. u mnie znikal bo byl zapowietrzony kiedys przy minus 27 wlaczylem grzanie a tu mroz mi na szybie od srodka wyszedl i nie wiedzialem co jest grane jak podnioslem maske okazalo sie ze tam sucho bylo a temp; wporzadku odpowietrz dobrze uklad dolej i zobacz co bedzie dalej szukaj wyciekow bo musi gdzies uciekac ja nie dawno zauwazylem i planuje wymiane pompy. sprawdzaj rowniez na wlaczonym i cieplyl silniku. pozdro
  7. wole narazie odmlodzic moje oooo nowymi lampami poniewaz nie oczekuje nie wiadomo czego tylko pytalem czy jest roznica pomiedzy waleo przed liftem a tym co chce zalozyc. mysle ze cos bedzie widac a na dodatek efekt wizualny bo przeciez wiecznie tego auta miec nie bede wiec po co komus prezent robic jesli mi sie to nie wroci po za tym chce kupic swiatla dzienne i jak wroce z pracy we wrzesniu montuje jakies caraudio w ktorym juz mi doradzales i poprostu szkoda mi wyrzucac kase na dodatkowe hidy plus montarz spryskiwaczy itp uwazam ze po cos ta soczewka jest w tych zwyklych h7 zeby jakas roznica byla nie mowie ze to xenon ale zawsze inaczej sie spojrzy na swoje malenstwo mam tylko jedno pytanie juz na przyszlosc w lampach zespolonych gdy wlaczamy swiatla drogowe to soczewki swieca tez? czy gasna jak mijania w zwyklych h4 valeo? i 2 pytanie zalozyc te bluvision czy zostac przy xtreme philipsa tylko kupic h7 w tych nowych ?
  8. wiem wiem o co ci chodzi ale musialbym kupic lampy lub soczewki przystosowane do tego a na dodatek montowac spryskiwacze na swiatla prawda?
  9. posiadam od ponad roku philips x-treme power +100 i powiem ze wczesniej mialem zwykle tunsgramy. przy zmianie na philips wyczyscilem klosz w sroku oraz odblysnik a gdy odpalilem wkoncu swiatlo bylem w szoku swiatlo naprawde mocne, nie porownywalne do tandetnej zaroweczki mijania ma inna barwe niz dlugie po zmianie widac ze barwa zmienia sie na mniej biala dodam ze mam h4 a planuje zmienic na blue vision i zalozyc swiatla dzienne philipsa co przedluzy zywotnosc moich zarowek a w przyszlosci moze i pokusze sie na zmiane lamp na zespolone DEPO ale tu mam pytanie czy w lampach zespolonych ten sam rodzaj zarowki znaczy w zespolonych h7 blue vision bedzie swiecic lepiej??
  10. i na niskie temperatury bo u nas jest zimniej jak w angli
  11. kolega chyba zapomniał o nas mam nadzieje ze niedługo sobie przypomni i sie pochwali
  12. dokladnie o HERTZ slyszalem wiele dobrych opini i sam zamawiam takie tylko 16^
  13. jesli mozesz zapodaj linka do nich chetnie obejrze
  14. zapomniałem wrzucic linka soorki baardzo :wallbash: http://allegro.pl/swiatla-dzienne-dziennej-jazdy-led-audi-vw-s6-a6-i1677703178.html
  15. mam do was pytanie czy te światła bedą dobre do b5? znaczy czy wejda w kratke na długość i najważniejsze... czy te homologacje które niby posiadaja "Homologacja wdrukowana na KLOSZACH: RL E11 000035 -> jako światła dzienne A02 E4 7800 -> jako światła postojowe" beda wystarczające aby przejść kontrole policji lub na stacji diagnostycznej?
  16. jeśli chcesz orginalne zamontować to masz tu http://allegro.pl/glosniki-wysokotonowe-gwizdki-audi-a4-b5-i1702287190.html te tez pasuja i jest wszystko opisane wystarczy zerknąć http://allegro.pl/hertz-glosniki-dsk130-dsk-130-zestaw-odseparowany-i1693308223.html pozdrawiam
  17. no w temacie co czytalem bylo wszystko ale jak cos to zerkne podczas instalacji. co do goscia to wlasnie widzialem ze niby jest homologacja ale na tych zdjeciach musze sie przyjrzec czy cos widac.
  18. witam planuje kupic swiatla dzienne przesledzilem juz jeden temat i wybralem lampy ala s6 http://allegro.pl/swiatla-dzienne-dziennej-jazdy-led-audi-vw-s6-a6-i1691623280.html czy te swiatla beda dobre i czy nie bedzie problemu z homologacja?
  19. fana sprawa ten sprej kiedyś rozmawiałem ze strażakiem i mówil mi czemu tak sie czepiaja tych folii na szybach, ponieważ podczas wypadku szyba boczna rozbija sie na male krysztalki i ułatwia wydostanie sie z auta a gdy jest zklejona folią występuja poważne problemy z rozbiciem tej szyby ponieważ wszystko czymie sie razem mniej wiecej jak w przedniej szybie
  20. czy u zwykłego mechanika można wyciąć czy trzeba jechać w miejsce gdzie robią wydechy itp. ?
  21. dobrze bede postepowal z instrukcjami kabel do wzmacniacza o danym przekroju bedzie musial byc rowniez o tym samym przekroju dolozony do masy do aku.. wszystko jasne:P
  22. hmmm czyli musze szukac w innym miejscu [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:12_________________________________________________"Możesz wziąść z mocowania pasów. Jesli masę do wzmacniacza bierzesz z nadwozia, to ori masę (aku->nadwozie) powinieneś zdublować o przewód o podobnym przekroju jak kabel wzmacniacz->nadwozie" to napisal rysiuu w tym watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178831.0;highlight=wzmacniacz+masa co oznacza to zdanie ?? "powinieneś zdublować o przewód o podobnym przekroju jak kabel wzmacniacz->nadwozie"
  23. po wymianie żarówek zawsze należy ustawić światła jeszcze raz
  24. chodzi mi o to miejsce i tam sruba jest wieksza niz 12

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.