Treść opublikowana przez greg24
-
Jaki laptop wybrac?
kup jakiegos asusa a co do napedu 5.1 to dokupisz karte dzwiekowa creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro jest na usb nie tracisz na dzwieku masz wyjscie optyczne plus pilocik i operujesz sobie z fotelika polecam i mysle ze bedzie ci latwiej znalesc dobrego lapka i dokupic ta karte niz szukac cos i przeplacic z powodu tego ze bedzie tam juz wszczepione optyczne wejscie dodam jeszcze ze ta karta ma certyfikat THX bardzo ladnie graja z zestawem logitech Z5500
-
[ALL B5] Znikajacy płyn chłodniczy
mi troszke kapie ale teraz nie jezdze bo siedze w paryzu i pracuje jak wroce wymieniam rozrzad z pompa + wywalam kata szerokiej drogi i dobrze ze juz wszystko pod kontrola
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja mam xtreme ale h4 i na długich jak juz pisalem barwa staje sie bardziej żółta nie wiem jak to bedzie na tych co ty chcesz mysle ze moc swiatla by cie zadowolila ale do xenonow to im daleko
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
zuloo wlasnie o nich pisalem jak zamontuje zespolone to kupuje h7 ktore wstawiles od razu
-
[ALL B5] Znikajacy płyn chłodniczy
sprawdz jak ci grzeje gdy bedzie chlodny poranek a jesli chcesz jakos sprobowac dodatkowo odpowietrzyc to spojrz na te 2 werzyki co ida do nagrzewnicy widac je jak podniesiesz maske sa skierowane z dolu w gore i potem prosto wchodza w strone twojego radia tak w przenosni jeden z tych wezykow ma dziurke zsun go lekko aby dziurka byla po za tym na co nakladasz wezyk i czekaj na wlaczonym silniku i wlaczonym grzaniu az zacznie ci z niej leciec plyn powinnien leciec po chwili jak sie odpowietrzy radze ci najpierw rozgrzac auto np po trasie i wtedy to zrobic szybciej sie odpowietrzy ale uwazaj zeby sie nie poparzyc na poczatku poleci jakby pianka bo powietrze bedzie wylatywac a po chwili plyn zacznie sikac moze nie jak krew z tetnicy ale napewno zauwazysz roznice po udanej operacji zaloz wezyk i jesli to nie pomoze to nie wiem mi pomoglo pozdrawiam
-
[ALL B5] Znikajacy płyn chłodniczy
u mnie znikal bo byl zapowietrzony kiedys przy minus 27 wlaczylem grzanie a tu mroz mi na szybie od srodka wyszedl i nie wiedzialem co jest grane jak podnioslem maske okazalo sie ze tam sucho bylo a temp; wporzadku odpowietrz dobrze uklad dolej i zobacz co bedzie dalej szukaj wyciekow bo musi gdzies uciekac ja nie dawno zauwazylem i planuje wymiane pompy. sprawdzaj rowniez na wlaczonym i cieplyl silniku. pozdro
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
wole narazie odmlodzic moje oooo nowymi lampami poniewaz nie oczekuje nie wiadomo czego tylko pytalem czy jest roznica pomiedzy waleo przed liftem a tym co chce zalozyc. mysle ze cos bedzie widac a na dodatek efekt wizualny bo przeciez wiecznie tego auta miec nie bede wiec po co komus prezent robic jesli mi sie to nie wroci po za tym chce kupic swiatla dzienne i jak wroce z pracy we wrzesniu montuje jakies caraudio w ktorym juz mi doradzales i poprostu szkoda mi wyrzucac kase na dodatkowe hidy plus montarz spryskiwaczy itp uwazam ze po cos ta soczewka jest w tych zwyklych h7 zeby jakas roznica byla nie mowie ze to xenon ale zawsze inaczej sie spojrzy na swoje malenstwo mam tylko jedno pytanie juz na przyszlosc w lampach zespolonych gdy wlaczamy swiatla drogowe to soczewki swieca tez? czy gasna jak mijania w zwyklych h4 valeo? i 2 pytanie zalozyc te bluvision czy zostac przy xtreme philipsa tylko kupic h7 w tych nowych ?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
wiem wiem o co ci chodzi ale musialbym kupic lampy lub soczewki przystosowane do tego a na dodatek montowac spryskiwacze na swiatla prawda?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
posiadam od ponad roku philips x-treme power +100 i powiem ze wczesniej mialem zwykle tunsgramy. przy zmianie na philips wyczyscilem klosz w sroku oraz odblysnik a gdy odpalilem wkoncu swiatlo bylem w szoku swiatlo naprawde mocne, nie porownywalne do tandetnej zaroweczki mijania ma inna barwe niz dlugie po zmianie widac ze barwa zmienia sie na mniej biala dodam ze mam h4 a planuje zmienic na blue vision i zalozyc swiatla dzienne philipsa co przedluzy zywotnosc moich zarowek a w przyszlosci moze i pokusze sie na zmiane lamp na zespolone DEPO ale tu mam pytanie czy w lampach zespolonych ten sam rodzaj zarowki znaczy w zespolonych h7 blue vision bedzie swiecic lepiej??
-
Spray na przyciemnianie szyb
i na niskie temperatury bo u nas jest zimniej jak w angli
-
Spray na przyciemnianie szyb
kolega chyba zapomniał o nas mam nadzieje ze niedługo sobie przypomni i sie pochwali
-
[ALL B5] Średnica głośnika wysokotonowego (przy klamce )
dokladnie o HERTZ slyszalem wiele dobrych opini i sam zamawiam takie tylko 16^
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
jesli mozesz zapodaj linka do nich chetnie obejrze
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
zapomniałem wrzucic linka soorki baardzo :wallbash: http://allegro.pl/swiatla-dzienne-dziennej-jazdy-led-audi-vw-s6-a6-i1677703178.html
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
mam do was pytanie czy te światła bedą dobre do b5? znaczy czy wejda w kratke na długość i najważniejsze... czy te homologacje które niby posiadaja "Homologacja wdrukowana na KLOSZACH: RL E11 000035 -> jako światła dzienne A02 E4 7800 -> jako światła postojowe" beda wystarczające aby przejść kontrole policji lub na stacji diagnostycznej?
-
[ALL B5] Średnica głośnika wysokotonowego (przy klamce )
jeśli chcesz orginalne zamontować to masz tu http://allegro.pl/glosniki-wysokotonowe-gwizdki-audi-a4-b5-i1702287190.html te tez pasuja i jest wszystko opisane wystarczy zerknąć http://allegro.pl/hertz-glosniki-dsk130-dsk-130-zestaw-odseparowany-i1693308223.html pozdrawiam
-
[ALL] Homologacja w dziennych
no w temacie co czytalem bylo wszystko ale jak cos to zerkne podczas instalacji. co do goscia to wlasnie widzialem ze niby jest homologacja ale na tych zdjeciach musze sie przyjrzec czy cos widac.
-
[ALL] Homologacja w dziennych
witam planuje kupic swiatla dzienne przesledzilem juz jeden temat i wybralem lampy ala s6 http://allegro.pl/swiatla-dzienne-dziennej-jazdy-led-audi-vw-s6-a6-i1691623280.html czy te swiatla beda dobre i czy nie bedzie problemu z homologacja?
-
Spray na przyciemnianie szyb
fana sprawa ten sprej kiedyś rozmawiałem ze strażakiem i mówil mi czemu tak sie czepiaja tych folii na szybach, ponieważ podczas wypadku szyba boczna rozbija sie na male krysztalki i ułatwia wydostanie sie z auta a gdy jest zklejona folią występuja poważne problemy z rozbiciem tej szyby ponieważ wszystko czymie sie razem mniej wiecej jak w przedniej szybie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
czy u zwykłego mechanika można wyciąć czy trzeba jechać w miejsce gdzie robią wydechy itp. ?
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
dobrze bede postepowal z instrukcjami kabel do wzmacniacza o danym przekroju bedzie musial byc rowniez o tym samym przekroju dolozony do masy do aku.. wszystko jasne:P
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
ok rozumiem
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
hmmm czyli musze szukac w innym miejscu [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:12_________________________________________________"Możesz wziąść z mocowania pasów. Jesli masę do wzmacniacza bierzesz z nadwozia, to ori masę (aku->nadwozie) powinieneś zdublować o przewód o podobnym przekroju jak kabel wzmacniacz->nadwozie" to napisal rysiuu w tym watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178831.0;highlight=wzmacniacz+masa co oznacza to zdanie ?? "powinieneś zdublować o przewód o podobnym przekroju jak kabel wzmacniacz->nadwozie"
-
[ALL B5] Xenon słabo świeci nocą
po wymianie żarówek zawsze należy ustawić światła jeszcze raz
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
chodzi mi o to miejsce i tam sruba jest wieksza niz 12