Treść opublikowana przez greg24
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
jest taki przyklad jak ladnie facet montuje wyglusza itp w dziale zrób to sam ale teraz po modernizacji nie wiem czy beda dzialac zdjecia :/
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
porownaj sobie na odlączonym calkiem glosniku noki moze ona ma inny opor czy cos i dlatego gra glosniej ja za miesiac zaczynam zabawe z kupnem 16 hertz i do tego wzmaczniacz 4kanalowy wiec czuje ze tez bede mial niezle problemy.
-
Spot Leszno
moze za rok sie wybiore tym razem za granica siedze a szkoda bo chcialem jechac
-
Spot Leszno
jerka jeden kolega kościan kolejny i wieszkowo koło krzywinia ja
-
Spot Leszno
tyle grzebania i co dalej jakies plany ? 3.0tdi ?
-
Spot Leszno
zapraszamy zapraszamy miło będzie kogoś nowego zobaczyć
-
Spot Leszno
no to gitarka gra ---------- Post dopisany 11-05-2012 at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 15:40 ---------- chłopaki jutro o 16.45 wyjezdzam więc widzimy sie okolo 20lipca mam nadzieje ze te logi dostane bo jak widze narazie cisza a jak wroce bede grzebac i jesli mozna to prosze o pamiec pozdrawiam i do milego ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- chłopaki jutro o 16.45 wyjezdzam więc widzimy sie okolo 20lipca mam nadzieje ze te logi dostane bo jak widze narazie cisza a jak wroce bede grzebac i jesli mozna to prosze o pamiec pozdrawiam i do milego
-
Niemigające kierunkowskazy...
i napisz jaki masz ten guzik od awaryjnych .. znaczy czy ten stary czy taki jak w poliftach i b6
-
wskaźnik temperatury
latwo znalesc poszukaj taka kostka wchodzaca do weza mniej wiecej na srodku silnika lekko z tylu
-
Twardy pedał
TAK ale wcześniej tego nie miałem dopiero po wymianie płynu hamulcowego to zauważyłem
-
Niemigające kierunkowskazy...
mi tez raz działa raz nie probowalem czyscic doginac szukałem na forum jest jak ladnie naprawic ale w modelu po lifcie lub b6 w b5 rok 96 jest inny guzik od awaryjnych i jak sie go wyciagnie to sa jaja 8 blaszek wszystko sie niby styka ale ciezko to dogiac jak trzeba zawsze cos nie gra wiec chyba kupie nowy...
-
Twardy pedał
ja mam twardy gdy zaciagne reczny ale po odpaleniu auta i popuszczeniu recznego wraca do normy i nie widze roznicy w hamowaniu ciagle jest tak samo chyba ze sie dobrze klocki dogrzeja to wtedy nawet mocniej odczuwam hamowanie
-
wskaźnik temperatury
ja po wymianie mam tez równo nic nie przekracza miałem zasyfiony cały bo wcześniej ktoś jechał na wodzie a nie płynie co spowodowało ze kamień itp powodował złe odczyty. Wymieniłem na nowe i wszystko gra.
-
Spot Leszno
jak pod trapezem to moge podjechac bo i tak tam stoje
-
Spot Leszno
no chyba ze ktos wyjechal na ten dlugi weekend
-
Muzyka w naszych autkach
jeden z lepszych polecam całość http://www.youtube.com/watch?v=J_UhtAkQKk8&feature=youtu.be
-
Spot Leszno
ja bede chcial ale jak bede na spocie bo musze znalesc przyczyne tej kontrolki od airbaga
-
Spot Leszno
mnie nie ma... wiec co do podłączenia vaga to nastepnym razem.. mam wyjazd do opola.
-
Muzyka w naszych autkach
Ależ proszę: JEZU Dopiero teraz przeczytałem poprzednią strone i na to trafiłem Dzięki królu złoty Moge teraz żyć spokojnie a to muzyka z trailera assassin's creed revelations
-
Muzyka w naszych autkach
mozna sprobowac na szybko wpisac w google tytul z wykonawca i dopisac zippy jak jest to sciagasz a i jakos sprawdzisz bo mozna odsłuchac
-
Muzyka w naszych autkach
a mi wkręciło się to
-
Spot Leszno
chlopaki mam problem swieci mi sie kontrolka od airbag czytalem ze to moze byc od ruszania fotela ale ja go nie przestawialem i pod nim nie mam kostki... dzis zajrzalem pod maske a tam niespodzianka jakas kromka chleba haha mysle ze jakies zwierze gdy wrocilem z pracy skorzystalo i chcialo sie ogrzac od cieplego silnika <musze zalozyc oslone pod silnik> i teraz pytanko czy jest tam moze jakas kostka od czujnika albo cos ? chcialbym to zrobic a nie wiem gdzie szukac...no i chyba problem tylko pozniej vagiem mozna usunac ;/ a ja go nie mam
-
Spot Leszno
no na takim ciemnym granacie ją dosyć mocno widać ale to i dobrze
-
Spot Leszno
stała:D i stoi to moja jak cos
-
Spot Leszno
kolega cosmos7 w swojej b5 mial juz zrobione jak kupił,wiec raczej wie jak wyglada to na zywo tylko. ja mysle ale o nie zespolonych od s5 depo zeby nie babrac sie za duzo z blacha