Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. jest taki przyklad jak ladnie facet montuje wyglusza itp w dziale zrób to sam ale teraz po modernizacji nie wiem czy beda dzialac zdjecia :/
  2. porownaj sobie na odlączonym calkiem glosniku noki moze ona ma inny opor czy cos i dlatego gra glosniej ja za miesiac zaczynam zabawe z kupnem 16 hertz i do tego wzmaczniacz 4kanalowy wiec czuje ze tez bede mial niezle problemy.
  3. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    moze za rok sie wybiore tym razem za granica siedze a szkoda bo chcialem jechac
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jerka jeden kolega kościan kolejny i wieszkowo koło krzywinia ja
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tyle grzebania i co dalej jakies plany ? 3.0tdi ?
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    zapraszamy zapraszamy miło będzie kogoś nowego zobaczyć
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to gitarka gra ---------- Post dopisany 11-05-2012 at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 15:40 ---------- chłopaki jutro o 16.45 wyjezdzam więc widzimy sie okolo 20lipca mam nadzieje ze te logi dostane bo jak widze narazie cisza a jak wroce bede grzebac i jesli mozna to prosze o pamiec pozdrawiam i do milego ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- chłopaki jutro o 16.45 wyjezdzam więc widzimy sie okolo 20lipca mam nadzieje ze te logi dostane bo jak widze narazie cisza a jak wroce bede grzebac i jesli mozna to prosze o pamiec pozdrawiam i do milego
  8. i napisz jaki masz ten guzik od awaryjnych .. znaczy czy ten stary czy taki jak w poliftach i b6
  9. greg24 odpowiedział(a) na slay temat w Audi A4 B5
    latwo znalesc poszukaj taka kostka wchodzaca do weza mniej wiecej na srodku silnika lekko z tylu
  10. greg24 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    TAK ale wcześniej tego nie miałem dopiero po wymianie płynu hamulcowego to zauważyłem
  11. mi tez raz działa raz nie probowalem czyscic doginac szukałem na forum jest jak ladnie naprawic ale w modelu po lifcie lub b6 w b5 rok 96 jest inny guzik od awaryjnych i jak sie go wyciagnie to sa jaja 8 blaszek wszystko sie niby styka ale ciezko to dogiac jak trzeba zawsze cos nie gra wiec chyba kupie nowy...
  12. greg24 odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    ja mam twardy gdy zaciagne reczny ale po odpaleniu auta i popuszczeniu recznego wraca do normy i nie widze roznicy w hamowaniu ciagle jest tak samo chyba ze sie dobrze klocki dogrzeja to wtedy nawet mocniej odczuwam hamowanie
  13. greg24 odpowiedział(a) na slay temat w Audi A4 B5
    ja po wymianie mam tez równo nic nie przekracza miałem zasyfiony cały bo wcześniej ktoś jechał na wodzie a nie płynie co spowodowało ze kamień itp powodował złe odczyty. Wymieniłem na nowe i wszystko gra.
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak pod trapezem to moge podjechac bo i tak tam stoje
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no chyba ze ktos wyjechal na ten dlugi weekend
  16. jeden z lepszych polecam całość http://www.youtube.com/watch?v=J_UhtAkQKk8&feature=youtu.be
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja bede chcial ale jak bede na spocie bo musze znalesc przyczyne tej kontrolki od airbaga
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mnie nie ma... wiec co do podłączenia vaga to nastepnym razem.. mam wyjazd do opola.
  19. Ależ proszę: JEZU Dopiero teraz przeczytałem poprzednią strone i na to trafiłem Dzięki królu złoty Moge teraz żyć spokojnie a to muzyka z trailera assassin's creed revelations
  20. mozna sprobowac na szybko wpisac w google tytul z wykonawca i dopisac zippy jak jest to sciagasz a i jakos sprawdzisz bo mozna odsłuchac
  21. a mi wkręciło się to
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    chlopaki mam problem swieci mi sie kontrolka od airbag czytalem ze to moze byc od ruszania fotela ale ja go nie przestawialem i pod nim nie mam kostki... dzis zajrzalem pod maske a tam niespodzianka jakas kromka chleba haha mysle ze jakies zwierze gdy wrocilem z pracy skorzystalo i chcialo sie ogrzac od cieplego silnika <musze zalozyc oslone pod silnik> i teraz pytanko czy jest tam moze jakas kostka od czujnika albo cos ? chcialbym to zrobic a nie wiem gdzie szukac...no i chyba problem tylko pozniej vagiem mozna usunac ;/ a ja go nie mam
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no na takim ciemnym granacie ją dosyć mocno widać ale to i dobrze
  24. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    stała:D i stoi to moja jak cos
  25. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    kolega cosmos7 w swojej b5 mial juz zrobione jak kupił,wiec raczej wie jak wyglada to na zywo tylko. ja mysle ale o nie zespolonych od s5 depo zeby nie babrac sie za duzo z blacha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.