Treść opublikowana przez greg24
-
[B5 ADR] Ściąga w lewo przy wjechaniu na lód
sprawdz wahacze mi sciagało bo miałem wyrąbany ten głowny wymiana 240zl i juz wszystko gra
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
dokładnie nigdy sam na to bym nie wpadł xD
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
w bagazniku tam gdzie kolo zapasowe pozdro tez kiedys szukałem
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
h4 to zwyczajny klosz w ktorym jest zarowka na swiatła długie i mijania ona ma 2 zarniki a h7 to mialbys soczewke w lampie bylaby bardziej przejrzysta niz klosz i tam masz 2 h7 zarowki kazda z nich ma 1 zarnik dlatego jedna jest do swiatel dlugich a druga do krótkich przeciwmgłowe nic do tego nie maja
-
[ALL B5] Brak kierunkowskazów A4 1.8 1998r.
światła inne są? czy tez z czyms jeszcze jest problem?
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodzącego
stan po stronie pasazera i zajrzyj do tyłu silnika od lewej strony bedziesz widział tak jak kolega wyzej napisal za głowica powinny byc 3 swiece napewno znajdziesz
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodzącego
ja miałem w miejscu gdzie sa swiece do podgrzewania płynu.. warto tam zajrzeć pozdrawiam
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
tak
-
[ALL B5] Zacinające się kierunkowskazy- czyszczenie styków przekaźnika
koledzy przepraszam za odgrzebanie ale ja mam przekaznik przed liftem on wyglada zupełnie inaczej i nie wiem czy go wymienic czy przeczyscic a jesli przeczyscic to jak? tam jest masakra z blaszkami i nie wiem czy powinny sie wszystkie stykac czy jak? szukam tematu o regeneracji tego ale jest tylko po lifcie a przed to juz nie :/
-
Spot Leszno
no wlasnie na kanale 1c nie mam nic tylko jedno 0 wiec niestety czeka mnie wymiana nagrzewnicy ehh bo chyba wole wymienic jak plukac
-
Spot Leszno
trzymaja jeden dzien ale z wymiany czujnika zrobilo sie wymiana termostatu i swiec podgrzewajacych plyn chlodzacy i na dodatek jeden wachacz a najgorsze jest to ze nadal mi nie grzeje i chyba wymienie nagrzewnice wtedy bede mial juz kompletnie wszystko i musi kur... grzac bo mam juz dosc zimna
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
kolego Janekx tych osram nie moge znalesc w h7 sa tylko h4 i h1 ;/ chyba sie zalamie a jutro zamawiam takie lampki http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1938664047.html musze cos znalesc zanim dojda
-
Spot Leszno
mozna w tygodniu przyszlym bo mi mechanik bedzie robic w piatek autko a w weekend robota do 21... ale tak jak mowie ja bede do czwartku dostepny bo kolejny weekend wyjazd mnie czeka
-
Spot Leszno
haha ja ciagle czekam na propozycje srode lub czwartek zawalona mam bo jade wymienic termostat i czujnik takze piszcie a sie dogadamy
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ok chetnie zobacze zanim wymienie lampy i kupie zarowy
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Janekx te twoje to h7? wygladaja mega dobrze:) przekonałes mnie na plus dla OSRAM a chciałem kupic BV ultra czyli watro nie przeplacac i kupic osram i bede zadowolony tak?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
to sa swiatła mijania czy dlugie ?
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
tego jeszcze nie słyszałem haha warto uzuwac tych srodkow bo po 1 uzyciu gdy nastanie nas znowu lod na szybie kazde kolejne latwiej odchodzi od szyby...jakas warstwa sie robi ulatwiajaca odchodzenie lodu od szyby ja za rok zaloze ogrzewane lusterka bo chyba to moze sie przydac
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
no i jak kolego bo zagladam tu a tu cichosza xD
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
napisz jak wrazenia moze wrzuc jakies foto do porownania
-
Spot Leszno
dam znac bo ja zaczynam robote w listopadzie na weekendy ale jakby co bede dawal znac
-
Spot Leszno
no tak ale juz jestem na miejscu wiec teraz juz moge na ten weekend niestety jade do opola ale w tygodniu mi pasuje moze byc jutro max czwartek bo piatek juz odpada i weekend zostawiam dla siebie [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:37_________________________________________________to jak organizujemy cos zanim bedzie bardzo zimno? moje autko po 2 tygodniach stania za dobrze sie nie prezentuje ale podjechac moge tylko kiedy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:49_________________________________________________kogo to czerwone b5 w Lesznie stoi kolo ul zwyciestwa na tyle naklejona naklejeczka a4klub chlopaki to robimy spota kiedys czy na wiosne dopiero
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a to przeszkadza? czy moge wymienic to przy okazji?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
wszytsko sprawdzone to kwestia albo kabelka jakiegisa bo cos nie styka albo czujnik jadac obserwowalem temp na kanale 49 i zegarach okazalo sie ze tak jest ta sama temp ale... i tu sie zaczyna poczatkowa temp zawsze to 45 nie wiem czemu ale ok pozniej rosnie trzyma ladnie 90 stopni przy 110km/h jakies 93 i spada do 90 ale zauwazylem ze nagle jakby nie widzial temperatury przez jakies 5 sekund pojawia sie 45stopni na kanale 49 i wtedy wskazowka na zegarach reaguje z lekkim opoznieniem i zanim spadnmie ponizej 70 zaczyna rosnac bo na kanale 49 znowu wszystko gra i widac 90 takze termostat ok wymienie za rok zeby miec pewnosc ale widze ze trzyma temp i wsrodku grzeje ladnie ale to bedzie napewno czujnik albo poluzowany kabelk poprostu
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
poprawilem kable przy czujniku mam 4 piny odlaczylem podlaczylem i obserwowalem kanal 49 i 51 jak 51 zalapal 90 to 49 nagle ruszyl i pojawilo sie 70 i roslo az do 80 potem chwile stalo i jak wylaczylem nagrzewanie ustawione na HI 2 kreski to zlapal 88 i tak sobie mruga temp od 82 do 88 a na zegarach 90 sie ladnie swieci wiec jak narazie jest ok grzeje dobrze ale zobacze jak w trasie to wyglada bonie chce mi sie stac na wlaczonym silniku napuisze po 21 pozdro