Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o co chodzi z hondziarzami ??????/ :> no właśnie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przejezdzam codziennie kolo konara to zerkne czy stoi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
namierzony... ustrzelony......
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
robiles symulacje? do majkiego jeszcze szwarce by pasiły
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokladnie... ogolnie te "szwarc" podobaja mi sie bardziej od srebrnych...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
te IN-PRO to ja wlasnie mam ale to nie sa polifty tylko dzielone.... niestety
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja znowu jestem chory... i nie wiem czy sie pojawie... kurna
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
szit... ale dobrze ze tylko to... oby Cie nie skasował za duzo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no.. podobnie do mojego idzie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niezłe audio w tym audi...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w wiki pisze ze : "Mając 18 lat zagrała w ośmiu filmach pornograficznych." :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu... czy ty chcesz żebym ja zszedł??? Co do pytania kolegi BlackA4 temat falowania obrotów jest na tyle popularny ze znalazl sie nawet w FAQ'u silnikow benzynowych. w tym podforum jest full o tym http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_falowanie_obrotow_po_odpaleniu_i_na_biegu_jalowym-t1664.0.html;;amp=;highlight,falowanie+obrot%F3w oraz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_problem_z_obrotami-t4783.0.html;;amp=;highlight,faluj%B1ce+obroty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no przeca idzie lista osob... jak na razie 5 par to wg mnie całkiem niezle ja sie wypowiem na dniach p.s. Reniu... catch me na gg mam cos do obgadania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na 90% bede
-
[B5 ALG] Problem z ASR (brak)
a czy czasem nie ma tego w kodach wyposażenia? a działa ABS? wiem ze ABS i ASR jest połączony ze sobą... i np jak ABS nie działa (np uszkodzony czujnik ABS'u) to ASR też nie działa (przynajmniej u mnie tak było) może cos jest nie tak z Twoim ABS'em i ktos odłączył kontrolke zeby się ASR nie paliło... - taką mam teorię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do kolegi olorob2 chyba troszeczke się pospieszyłeś z tą oceną. Jestem pewny, że gdyby ktoś znał odpowiedź na Twoje pytanie na pewno by Tobie pomógł. Osobiście to na Twoim miejscu od razu skierowałbym się z pytaniem na fora techniczne - tam zagląda dużo więcej osób i to z całej Polski i nie tylko. Ja nie udzielam sie i nie odpowiadam jak nie znam sie na czymś. Twój problem widziałem jednak nie znam nikogo kto mógłby pomóc. A czytanie odpowiedzi w stylu "nie wiem", "nie mam pojęcia" albo "jedź do ASO " chyba Ciebie nie interesuje i nie jest zbyt konstruktywne... Na koniec słówko odnośnie fragmentu z "nowy nabytek S4 b6". Jakby to było 1.6 w gazie z 94 roku to tak samo byśmy Ciebie chętnie widzieli na spocie bo zależy nam na fajnej grupie i myślę ze taka teraz jest Reasumując radzę spróbować poszukać pomocy na forach technicznych a i tak zapraszamy na spota.
-
[B5 ALG] Prośba o analizę błedów
oki dzieki..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jak zrobie 500 km na zbiorniku to sie ciesze..
-
[B5 ADP] Paliwożerność
matko boska...15 litrow???????? to moj po miescie sie w 12 miesci.... az dziwne ze komp nic nie pokazuje... a z lambdą wszystko w porzadku?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na klacie
-
[B5 ALG] Czy jest ogranicznik prędkości do 250 km/h?
u mnie o jakies 5km zawyża
-
[B5 ANA] Temperatura silnika 90 po jakim czasie
czyli jednak.... no i pewnie by mnie skasowali jak za zboże
-
[B5 ALG] Prośba o analizę błedów
Witam... czy ktoś może przełożyć z chińskiego na polski? 2 Faults Found: 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 01088 - Mixture Control Adaptation 2 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached znam angielski i wiem co to znaczy ale nie za bardzo wiem do czego to przypiąć hilfe...
-
[B5 ANA] Temperatura silnika 90 po jakim czasie
obstawiam termostat... u mnie jest podobnie ale nie bede tego robil - slyszalem ze w 2.8 to kupa roboty jest zeby wymienic to ustrojstwo
-
[B5 ALG] Czy jest ogranicznik prędkości do 250 km/h?
musze tez swojego pocisnac... niedlugo beda nowe oponki wiec bedzie mozna przetestowac na razie jechalem lekko ponad 200 ale to osiaga bez ziewania...