Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. w sumie to taki zlot moze sie rownie dobrze odbyc w Toruniu.... np zamiennie... co wy na to?
  2. no zapraszamy gorąco... bo bardzo fajnie bylo ostatnio...!!
  3. no to pieknie.... podejzewam ze bedzie nas wiecej coraz a ja jutro sie biore za moja niunie i oddaje do mechanika.... pod nóż idzie chlodnica silnika i lewy górny wahacz przedni niestety okazalo sie ze po ostatniej stłuczce walneła tez chlodnica klimatyzacji............ porazka.
  4. podejrzewam ze w styczniu bo w tym miesiacu to juz chyba nie da rady.....
  5. widzialem ze u mnie jest w pracy jeden gosc co ma A4... postaram sie go namowic na zlocik
  6. a Wy jak oceniacie nasz zlocik? czy raczej ??
  7. Przepraszam za kiepskiej jakosci zdjecia ale to tylko telefon :/ Niemniej jednak uważam, że było bardzo pozytywnie... byli goscie z Torunia i Koronowa jak i local squad. A to ze na prawde takie imprezki działają mogliśmy przekonać sie pod Tesco gdzie można było obejżeć zlot przez duże Z. Jestem dobrej mysli i sądze że wkrótce nasze zloty równiez przybiorą taką forme.... niech sie tylko lato zacznie...
  8. postaram sie podjechac chociaz na seke....
  9. ta niedziela mi odpada....
  10. no ja wczoraj mylem... i o dziwo nie padało dzisiaj... zawsze do tej pory jak mylem to na drugi dzien lało...
  11. to jak... kiedy nastepna próba??
  12. nie mylisz sie przyjacielu.... Zgadzam sie to bardzo dobra miejscówka... ale tylko wtedy jak jest pogoda... p.s. w sobote moja żona miala stłuczke... i troche uszkodziła przód... na szczescie nie z jej winy... czy ktos zna dobrego blacharza?
  13. ja tez bylem... ogolnie wyszla porazka...caly parking zawalony po brzegi.. z miejscem nie trafilismy tym razem ze wzgledu na szał zakupów przedświątecznych... bylem tak o 14:15, pokreciłem sie pare kółek po całym parkingu.. widzialem pare audic ale nie rozpoznałem nikogo.. byla ta niebieska audi avant chyba Felippe z srtb ale pewnosci nie mam.. i to tyle... zawinalem sie do domu..
  14. cos brak odzewu.. myslalem ze po poczatkowym zainteresowaniu troche ludzi sie ruszy..
  15. no to by bylo cos... zimą grila zrobic... proponuje w przyszlą niedziele cos wykombinować.... moze uda mi sie do tego czasu tego suba zdemontować...
  16. no kurcze .. a ja??? to niby co... zreszta był "zlot" w zeszla niedziele.... wprawdzie bardzo skromny ale checi sie liczą
  17. zgadzam sie z kolegą... aktualnie pracuje nad modyfikacja fabrycznego audio, docelowo maja byc po dwie 16 w drzwiach plus 2x30cm basu w skrzyni i to wszystko na trzech wzmakach... ale nie wiem czy do lata skoncze bo strasznie wolno mi to idzie..
  18. no widac ze wypas... te felgi ładnie sie komponują z kolorem karoserii... jak dla mnie bardzo ładne autko..
  19. a moze takie juz były przed zakupem?
  20. autko wyglada na bardzo zadbane... niech sie dobrze sprawuje!!
  21. bardzo pozitiv car... ładne alu... jedyne co mi nie pasuje to te klamy...
  22. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    spotkałem się nawet z taką opinią ze głośniki słabsze od wzmacniacza mogą zagrać lepiej od odwrotnej konfiguracji. Nie mowie tutaj oczywiscie o katowaniu Manieczkami na maxa sprzetu ale normalnym odsłuchu
  23. czy na wyłączonym silniku też sa takie objawy?
  24. wlasnie.. lakier pierwsza klasa... życze udanych przeróbek... oczywiscie informuj nas na bierząco o postępach
  25. piekna fura... srodek jak nówka ... zmiany jak najbardziej na plus.. w sumie wnetrze bardzo podobne do mojej audi.. tez mam kubełki... moze niedlugo sie pochwale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.