Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie to taki zlot moze sie rownie dobrze odbyc w Toruniu.... np zamiennie... co wy na to?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no zapraszamy gorąco... bo bardzo fajnie bylo ostatnio...!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to pieknie.... podejzewam ze bedzie nas wiecej coraz a ja jutro sie biore za moja niunie i oddaje do mechanika.... pod nóż idzie chlodnica silnika i lewy górny wahacz przedni niestety okazalo sie ze po ostatniej stłuczce walneła tez chlodnica klimatyzacji............ porazka.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podejrzewam ze w styczniu bo w tym miesiacu to juz chyba nie da rady.....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzialem ze u mnie jest w pracy jeden gosc co ma A4... postaram sie go namowic na zlocik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a Wy jak oceniacie nasz zlocik? czy raczej ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przepraszam za kiepskiej jakosci zdjecia ale to tylko telefon :/ Niemniej jednak uważam, że było bardzo pozytywnie... byli goscie z Torunia i Koronowa jak i local squad. A to ze na prawde takie imprezki działają mogliśmy przekonać sie pod Tesco gdzie można było obejżeć zlot przez duże Z. Jestem dobrej mysli i sądze że wkrótce nasze zloty równiez przybiorą taką forme.... niech sie tylko lato zacznie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
postaram sie podjechac chociaz na seke....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ta niedziela mi odpada....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja wczoraj mylem... i o dziwo nie padało dzisiaj... zawsze do tej pory jak mylem to na drugi dzien lało...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jak... kiedy nastepna próba??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie mylisz sie przyjacielu.... Zgadzam sie to bardzo dobra miejscówka... ale tylko wtedy jak jest pogoda... p.s. w sobote moja żona miala stłuczke... i troche uszkodziła przód... na szczescie nie z jej winy... czy ktos zna dobrego blacharza?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez bylem... ogolnie wyszla porazka...caly parking zawalony po brzegi.. z miejscem nie trafilismy tym razem ze wzgledu na szał zakupów przedświątecznych... bylem tak o 14:15, pokreciłem sie pare kółek po całym parkingu.. widzialem pare audic ale nie rozpoznałem nikogo.. byla ta niebieska audi avant chyba Felippe z srtb ale pewnosci nie mam.. i to tyle... zawinalem sie do domu..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cos brak odzewu.. myslalem ze po poczatkowym zainteresowaniu troche ludzi sie ruszy..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to by bylo cos... zimą grila zrobic... proponuje w przyszlą niedziele cos wykombinować.... moze uda mi sie do tego czasu tego suba zdemontować...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no kurcze .. a ja??? to niby co... zreszta był "zlot" w zeszla niedziele.... wprawdzie bardzo skromny ale checi sie liczą
-
[B5 ADR] Co wybrać? Skrzynia czy głośniki na pułke?
zgadzam sie z kolegą... aktualnie pracuje nad modyfikacja fabrycznego audio, docelowo maja byc po dwie 16 w drzwiach plus 2x30cm basu w skrzyni i to wszystko na trzech wzmakach... ale nie wiem czy do lata skoncze bo strasznie wolno mi to idzie..
-
[B5] 1.8TQ from USA
no widac ze wypas... te felgi ładnie sie komponują z kolorem karoserii... jak dla mnie bardzo ładne autko..
-
[B5 AFF] [B5 AKN] Moja A4 1,9 TDI
a moze takie juz były przed zakupem?
-
[B5 AFB] Zobaczcie moje 2.5TDI.
autko wyglada na bardzo zadbane... niech sie dobrze sprawuje!!
-
[B5 AFF] [B5 AKN] Moja A4 1,9 TDI
bardzo pozitiv car... ładne alu... jedyne co mi nie pasuje to te klamy...
-
moce glosnikow RMS i MAX
spotkałem się nawet z taką opinią ze głośniki słabsze od wzmacniacza mogą zagrać lepiej od odwrotnej konfiguracji. Nie mowie tutaj oczywiscie o katowaniu Manieczkami na maxa sprzetu ale normalnym odsłuchu
-
Problem z podłaczeniem wzmacniacza -> szumy, dudnienie
czy na wyłączonym silniku też sa takie objawy?
-
[B5 AHU] Moja A4 Avant
wlasnie.. lakier pierwsza klasa... życze udanych przeróbek... oczywiscie informuj nas na bierząco o postępach
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
piekna fura... srodek jak nówka ... zmiany jak najbardziej na plus.. w sumie wnetrze bardzo podobne do mojej audi.. tez mam kubełki... moze niedlugo sie pochwale