Treść opublikowana przez koman
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
mam pytanie zrobił by mi ktoś vt środkowej konsoli w jasnym karbonie ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a co zbiłeś :mysli:eheh przecież u mnie też nie ma rewelacji w samochodzie a założyłem wątek hehe[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________żeby nie było że nie dodałem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186801.new#new
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
teraz trzeba rozglądać się za folią na szyby i na dach [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________a więc żeby nie stać w miejscu zostały zmienione lampy tylne z lexsus coś tam :>na red white przed us/i/p1010033pl.jpg/][/url]po [url=http://img508.imageshack.us/i/p1010022q.jpg/'> (komentarze typu fajna sjena będą bagatelizowane (fajne słowo hehe )
-
[ALL B5] Pokrowce
tylko że u mnie w okolicy nie mam komu dać do naprawy przetartego miejsca na siedzeniu więc muszę coś wymyślić ... a jak się wkurze to kupie pokrowiec i nie będę sie przejmował opiniami innych
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
kurde zazdroszczę ci ;( sam by chciał odświeżyć wnętrze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
i na jaki kolor zaciski ? może założył byś temat i wkleił swoje zdjęcia na forum
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
aj ... to kijowo oprócz układu hamulcowego będziesz jeszcze coś robił ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
chłopaki przyciemniał ktoś może sobie szybki sam przy samochodzie ?
- [ALL B5] Pokrowce
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
W końcu doszły do mnie upragnione lampy na tył jutro dodam zdjęcia na wolnym czasie
-
[ALL B5] Pokrowce
pokrowiec może być czemu nie ja zacznę się rozglądać za jakim bo mam przetarte siedzenie Moje Propozycja http://moto.allegro.pl/skorzane-pokrowce-samochodowe-audi-a4-b8-a6-c6-i1532357498.html
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
sprzedał bym je i kupił bym sobie folię bo myślałem obkleić dach karbonem [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:12_________________________________________________a foto dam jutro jak wrócę z mordowni <szkoły>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no panowie lampki już założone
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
skuszę się ale jak wracałem dziś to w przodzie coś w szumiało , tarło w lewej stronie
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
to już lepiej nie ruszać felg wcale a zająć się lusterkami
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
no co ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ale i tak się będzie oglądać wiesz myślałem zrobić wnętrze w karbonie jasnym :>
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
ranty można by dać w czerni ...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to teraz na spocie będę sobie oglądał tv
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jak dobrze poszukasz dużo osób ma te lampy założone przy swoich niuniach najlepiej wyglądają przy srebrnych autach i jak ci idzie
-
Bzdety i bzdeciki do naszych samochodzików :D
ale lamentujecie może jemu się podoba musicie to uszanować ...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Red white
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
i to ma być na poważnie ? :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:09_________________________________________________panowie w końcu zamówiłem lampy nie będzie już lampy z dziurą wielkości pięści na dodatek obklejoną taśmą eheh
-
[ALL B7] Malowanie dekielków felg s-line ?? jak ??
te ranty pomaluj w mat albo poproś kogoś o vt żeby ci zrobił i sam ocenisz ...
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
przecież on nie ma lamp Led