Treść opublikowana przez koman
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
Dzięki A chrom to nie na metry tylko ten; http://allegro.pl/audi-a4-b5-obwodki-szyb-tuning-przes-0zl-i1422711448.html
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
Oki juz się za to biorę
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no i to jest myśl :> a ja już myślałem że ten wątek nie wypali dzięki chłopaki
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Tylko jakoś z pogodą jest nie tak Znasz jeszcze kogoś z Kolbuszowej co chciał by przyjechać to pogadaj z nim.
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
dobre Siema nie w kolbuszowej na wprost Krokodyla tam jest parking
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
Gotowiec
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Napatrzyłem sie i nie będę mógł spać w nocy
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
Te lampy z przodu będą czyszczone i polerowane
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ładna niunia pogratulować .
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
Na pierwszym miejscu to chce wywalić te lamy lexsus na RED WITHE DEPO HG [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:30_________________________________________________W końcu jakiś pozytyw [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-95-01-red-white-depo-hq-i1453179040.html takie te lampy A oponki mam 205/55[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:35_________________________________________________ według ciebie dobrze czy zle ? :gwizdanie:
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
A to mam
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
yyyy...niby co ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to nie jest czasem modelkA
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
kondony są już dawno ściągnięte to są zdjęcia z dniu zakupu auta
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
EHHEH ... te lampy były założone jak kupowałem autko ;( A wracając do kierownicy dużo roboty przy tym jest ? cenna takiej kierownicy ?
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
Audi A4 B5 1.6 101 km ADP Wyposażenie Fabryczne Auta; -ABS -Wspomaganie Kierownicy -Klimatyzacje -2xelektryczne szyby -Elektryczne lusterka -Immobilizer -Klimatronic -2xpodłokietniki -Dzielona tylna klapa - Regulowana kierownica(2 Płaszczyzny) Wykonane Mody; -Halogeny w Przodzie -Grill po Lifcie -Przednie Lampy po Lifcie -Tylne Lampy RED WITHE -Przyciemnione Szyby (1 etap zakończony ) -Dekory w Karbonie (folia) -Zaciski w Czerwonym Kolorze -Alufelgi 16 RIAL -Autoalarm Planowane Mody -Przyciemnienie szyb (2 etap, przednie szyby ) -Grill RS (Imitacja oryginalnego ) -Kratki w Zderzaku na Wzór Grilla -Usunięcie Foli Karbon=Listwy w Czarnym Kolorze -Fotele Kubełkowe (czarna Pół-Skura, Materiał) -Kierownica Po-lifcie -Poprawa Car-Audio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i gitara rozpowiadać znajomym niech o tym usłyszy jak najwięcej osób ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To baaa..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to spoko trzeba zgrać więcej osób na tego spota ,piotr96 tam w Kolbuszowej myślałem na wprost Krokodyla tam jest parking fajny i łatwy dojazd do niego . Każdy niech powie znajomemu postaram się namówić chłopaków z Tarnobrzega liczę że się uda...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam :> Za pozwoleniem kolegi slaweq postanowiłem zadać skromne pytanie dotyczące spotu. A więc chciałem zorganizować spota w Kolbuszowej zarazem chce sprawdzić ilość osób które by przybyły na niego ... Jeśli możecie to pomóżcie i powiedzcie kto by mógł przybyć Pozdro .
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy
-
[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka
Rial alus coś pięknego sa wytrzymałe i wyglądają na masywne sam mam przy swojej a4 pasują do innych samochodów bez problemu a cenna tez jest przystępna jak na tą markę .A w auto włożyłeś dużo pracy i widać efekt .
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Hallo ... Dzieje się coś w tym Tarnobrzegu czy nie ???
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Żeby nie było to się dołączyłem :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich właścicieli i pasjonatów marki Audi