Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. Dzięki A chrom to nie na metry tylko ten; http://allegro.pl/audi-a4-b5-obwodki-szyb-tuning-przes-0zl-i1422711448.html
  2. no i to jest myśl :> a ja już myślałem że ten wątek nie wypali dzięki chłopaki
  3. Tylko jakoś z pogodą jest nie tak Znasz jeszcze kogoś z Kolbuszowej co chciał by przyjechać to pogadaj z nim.
  4. dobre Siema nie w kolbuszowej na wprost Krokodyla tam jest parking
  5. Napatrzyłem sie i nie będę mógł spać w nocy
  6. Te lampy z przodu będą czyszczone i polerowane
  7. Ładna niunia pogratulować .
  8. Na pierwszym miejscu to chce wywalić te lamy lexsus na RED WITHE DEPO HG [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:30_________________________________________________W końcu jakiś pozytyw [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-95-01-red-white-depo-hq-i1453179040.html takie te lampy A oponki mam 205/55[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:35_________________________________________________ według ciebie dobrze czy zle ? :gwizdanie:
  9. to nie jest czasem modelkA
  10. kondony są już dawno ściągnięte to są zdjęcia z dniu zakupu auta
  11. EHHEH ... te lampy były założone jak kupowałem autko ;( A wracając do kierownicy dużo roboty przy tym jest ? cenna takiej kierownicy ?
  12. Audi A4 B5 1.6 101 km ADP Wyposażenie Fabryczne Auta; -ABS -Wspomaganie Kierownicy -Klimatyzacje -2xelektryczne szyby -Elektryczne lusterka -Immobilizer -Klimatronic -2xpodłokietniki -Dzielona tylna klapa - Regulowana kierownica(2 Płaszczyzny) Wykonane Mody; -Halogeny w Przodzie -Grill po Lifcie -Przednie Lampy po Lifcie -Tylne Lampy RED WITHE -Przyciemnione Szyby (1 etap zakończony ) -Dekory w Karbonie (folia) -Zaciski w Czerwonym Kolorze -Alufelgi 16 RIAL -Autoalarm Planowane Mody -Przyciemnienie szyb (2 etap, przednie szyby ) -Grill RS (Imitacja oryginalnego ) -Kratki w Zderzaku na Wzór Grilla -Usunięcie Foli Karbon=Listwy w Czarnym Kolorze -Fotele Kubełkowe (czarna Pół-Skura, Materiał) -Kierownica Po-lifcie -Poprawa Car-Audio
  13. i gitara rozpowiadać znajomym niech o tym usłyszy jak najwięcej osób ...
  14. to spoko trzeba zgrać więcej osób na tego spota ,piotr96 tam w Kolbuszowej myślałem na wprost Krokodyla tam jest parking fajny i łatwy dojazd do niego . Każdy niech powie znajomemu postaram się namówić chłopaków z Tarnobrzega liczę że się uda...
  15. Witam :> Za pozwoleniem kolegi slaweq postanowiłem zadać skromne pytanie dotyczące spotu. A więc chciałem zorganizować spota w Kolbuszowej zarazem chce sprawdzić ilość osób które by przybyły na niego ... Jeśli możecie to pomóżcie i powiedzcie kto by mógł przybyć Pozdro .
  16. Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy
  17. Rial alus coś pięknego sa wytrzymałe i wyglądają na masywne sam mam przy swojej a4 pasują do innych samochodów bez problemu a cenna tez jest przystępna jak na tą markę .A w auto włożyłeś dużo pracy i widać efekt .
  18. Hallo ... Dzieje się coś w tym Tarnobrzegu czy nie ???
  19. Żeby nie było to się dołączyłem :>
  20. Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich właścicieli i pasjonatów marki Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.