Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chrisnetpl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chrisnetpl

  1. to nic nie można z tym zrobić ?
  2. Witam, nie mogę za dużo odnaleźć materiałów. Chciałbym spolszczyć menu i wgrać mapę Polski do swojego BNS-a. Gdzie można znaleźć lub kupić jakieś płyty lub materiały do tego. Mam wgrany aktualnie język ang. i mapę szczegółową niemiec. Proszę o pokierowanie. Pozdrawiam
  3. Witam, ostatnio miałem mały road trip do znajomych (dziurawy teren wiejski do przejechania). Postawiłem auto na parkingu i wieczorem zapaliła mi się lampka od air-baga i świeci już non stop. W vag-u mam błąd: 00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95) 002 - Lower Limit Exceeded Może wytrząsanie nie miało aż tak wpływu na to, ale dodam że 2tyg wcześniej miałem włam na auto i do naprawy oprócz stacyjki był licznik i sterownik (softowo). To może też mogło mieć wpływ... Ktoś ma pomysł gdzie szukać tej awarii do airbaga i dlaczego samo po jakimś czasie dopiero się ten błąd ujawnił? Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 08:49 ---------- Ok problem rozwikłany. Wyjęcie poduchy z kierownicy i wsadzenie pomogło. Później tylko wykasowanie błędu vagiem. ---------- Post dopisany 21-09-2012 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 17:56 ---------- Po jednym dniu znów pojawił się ten błąd... co może być zepsute?
  4. Czyli znów trzeba manetkę wyciągać :-) Zapomniałem dodać że przednie przeciwmgłowe mi nie działają (prawa) ;-) bo jeżeli chodzi o tylne to masz racje
  5. Witam, borykam się aktualnie z dwoma problemami: 1. Nie działa mi kierunkowskaz 'w prawo'. Jeżeli włączę go na stałe w prawo do zachowuje się różnie: daje sygnał najczęściej w lewo później w prawo. Dodam że w lewo działa bez zarzutów, krótkie sygnały w prawo i lewo także działają poprawnie. Problem może być z manetką czy z czymś innym? 2. Przestała mi działać prawe światło przeciwmgłowe. Żarówki jak i gniazda końcowe są sprawdzone i działają poprawnie. Proszę o pomoc, gdzie szukać usterki :-) Pozdrawiam.
  6. sprawdziłem w vagu poprawność reakcji sprzęgła. jest także reakcja na zwiększanie i zmniejszanie prędkości na tempomacie. jedyne co nie działa to ustalenie prędkości. na początku tego tematu kolega opisywał podobny problem ale nie znalazłem rozwiązania tego :-/ problem rozwiązany. założyłem inny tempomat i działa...
  7. Witam, instalowałem sobie FIS + tempomat i wymiana modułu. Nie działa jedynie tempomat i wywala mi błąd nr: 00895. Jest na to jakieś lekarstwo?
  8. Witam, chce rozbić sobie instalowanie pełnego Fis-a i montaż tempomatu na dwa cykle. Czy po pełnej instalacji manetki z Fisem i wymianie modułu pod tempomat będę musiał coś kodować od nowa? Pozdrawiam
  9. Witam, czy moduł z UK będzie pasować bezproblemowo ? bo na ebay-u można coś taniej trafić ;-)
  10. no tak tylko u mnie zestawu brak no i nie widać żadnych śladów żeby taki zestaw tam był zamontowany
  11. ja to kupiłem. tak jak wyżej napisałem
  12. Witam, może głupie pytanie ale nadal nie wiem co kryje się w moim aucie :gwizdanie: Zdjęcie poniżej.
  13. ja jeżdżę bez kołpaków tylko trzeba dbać o felgi stalowe żeby nie wyglądały jak ze złomowiska :gwizdanie:
  14. 1.czy ktoś próbował tych uszczelek z "Diesel Pol" ? jak się one sprawują? chodzi o ten zestaw? http://www.diesel-pol.pl/diesel_sklep/product_info.php?products_id=243 Ad.1 zakupiłem uszczelki. wykonanie dość słabe jak na tą cenę, ale nie ma nic lepszego niestety. dodatkowo są raczej jednorazowe, bo bo kilku demontażach uszczelki się wyszczerbiaja 2. czy w każdej pompie jest ruchome wejście na przewód podciśnieniowy wzmacniacza siły hamowania? czy lekki wyciek oleju to zła oznaka? Ad.2 oprócz nieszczelnych uszczelek to ponoć dość częsta wada pomp. według rad użytkowników z innego forum zastukałem delikatnie młoteczkiem szparke i śmiga Pozdrawiam
  15. tak ale ja chcę sam sobie zregenerować przyciski :> tylko nie wiem jaka powłoka jest najbliższa oryginałowi :gwizdanie:
  16. Witam, czy ktoś pomógłby w doborze paska klinowego gumowego oraz kół do: - Silnik 4P LSES132M 7,5kW LS2/IE2 B3 230VD/400VY 50Hz (Silnik 1500obr/min, łapy, wersja IE2) - Przekładnia walcowa pod połączenie pasowe 7,5kW 730obr/min, nakładana na wał o średnicy (35, 40, 45, 50, 55 lub 60), przełożenie i=20 (wymagane na pasach 2:1), wsp.pracy k=1,16 (Pb2320 20.6 R_K WTB 35H7 M AP) Zależy mi żeby koła były podwójne z dwoma paskami.Koła muszą być z przełożeniem 1:2 czyli koło na silniku ma np. 100mm a na przekładni 200mm. Nie znam rozmiaru paska ani nie wiem jak wyliczyć jaki powinien on być dla takiego zestawu. Jeżeli jest osoba która jest biegła w tym temacie to proszę o pomoc :gwizdanie: Pozdrawiam
  17. ponoć wystarczy ciepła woda i gąbka (szorstka część)
  18. z ciekawości (bo też się nad tym zastanawiam) ile dałeś za fotele skórzane?
  19. a propos tematu znalazł ktoś materiał który odpowiada tej 'powłoce' ? chętnie bym takie coś kupił do regeneracji zniszczonych elementów :gwizdanie:
  20. miałem podobnie...tylko nie spojrzałem wcześniej na filtr.. i po jakimś czasie turbo puściło na trasie i do regeneracji miałem
  21. W okolicach Poznania do przyciemniania szyb polecam na ul. Spławie 51, auto-tech Jacek Wojtaszak. robiłem tam wcześniejsze auto i było profesjonalnie zrobione
  22. ja robiłem we wcześniejszym aucie pod poznaniem. profesjonalnie zrobione, duży wybór przyciemnień, atesty itp kontakt mogę podać na pw
  23. sporo osób miało chyba takie pomysły.. ale wszystko zależy od indywidualnego wykonania ja osobiście jednak wole zmianę na nowsze ori lub pozostawienie jak jest po staremu
  24. rozsypujesz kawę lub wsypujesz do jakiegoś pojemnika i trzymasz w aucie. ponoć pochłania zapach :gwizdanie: ale jeszcze tego nie sprawdziłem
  25. samo ozonowanie nic chyba nie da, bo całe auto (w tym tapicerka) jest tym przesiąknięte może lepszy efekt się otrzyma się robiąc dwie rzeczy na raz: ozonowanie + pranie tapicerki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.