Treść opublikowana przez kalix94
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Piękne autko. Kolorek to LY9B? Lepiej kupić lusterka srebrne czy swoje malować sprejem ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuję napinacz paska wieloklinowego do audi a4 b5 1.9TDi AJM. Jaki byłby najlepszy i w jakich cenach? Pozdrawiam
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Kolorek ja mojego ojca Avant. Uważaj na innych bo lubią wjeżdżać w to auto a kolorek meeega trudno dobrać Pozdrawiam
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Witam. Chciałbym się dowiedzieć co muszę kupić aby zamontować Navi plus w moim polifcie. W swoim aucie posiadam już nawigację w zegarach a więc jest pełny fis, jest antena (pytanie czy pasuje?) oczywiście konsola 2 din, radio symphony. na pewno muszę kupić: - Navi plus - Tuner TMC czy coś jeszcze czy ta antena do "małej nawigacji" będzie pasować? Z góry dzięki i pozdrawiam
-
Szara kostka
Cześć. Mógłby mi ktoś podać, dać namiar na numer szarej kostki która jest po środku na dole? moje się trochę usmażyła i trzeba to wymienić. Z góry dzięki
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Witam. Mam ten sam problem z oświetleniem. Patrzyłem na zejście się wszystkim przewodów w tyle aucie (u mnie znajduje się pod tylną kanapą) wszystko tam wygląda ładnie. Zaglądam sobie wczoraj do szarej kostki obok lewej nogi kierowcy a tam niestety takie rzeczy . U mnie prawdopodobnie stało się to poprzez przeciekającą rurkę od płynu spryskiwaczy który zalewał kostkę. Tak więc zobaczcie sobie kostkę. Powodzenia a ja szukam teraz takiej kostki do kupienia
-
Co to za felga?
Witam. Wie ktoś może jak nazywa się ta felga? z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
-
Nie działające oświetlenie wnętrza przy otwieraniu drzwi.
Z tyłu również nie działa. Działa tylko w bagażniku gdy otworzę klapę ale to jest raczej osobna (avant). Z resztą czasami działa czasami nie ale to jest wina że w pewnym miejscu nie styka. Nic nie ruszałem jeszcze.
-
Nie działające oświetlenie wnętrza przy otwieraniu drzwi.
Witam. Mam taki problem z moim Audi a4 b5 lift. Natomiast nie działa oświetlenie wnętrza przy otwarciu drzwi czy też przy wyciagnięciu kluczyka. Oświetlenie działa gdy włączę je na stałe. Na fisie pokazuje że mam otwarte drzwi i działa podświetlenie nóg a oświetlenie na podsufitce nie działa. Sprawdzane z każdymi drzwiami jest to samo. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Karol
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Na imię mam Karol. Mam 17 lat. Audi jakie posiadałem (niestety uległ bliskiemu spotkaniu z tirem ) to A4 z silnikiem TDI 1.9 110 km. kolorek zielony groszek. To będzie chyba wszystko. Pozdrawiam