Treść opublikowana przez takstiven
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
odkopię trochę. są tu chętni na kolejny zakup grupowy stabilizatorów na tył od s4 b7 20mm?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj !
-
Spoty wrocławskie
jedź na parking narodowego forum muzyki, wjazd od ulicy krupniczej. jest aktualnie jeszcze darmowy, a do tego podziemny i monitorowany. z niego masz kilka minut z buta na sam rynek jak chcesz więcej info to google Twoim kolegą
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
po dołożeniu Q chcę/muszę z tyłu zmienić sprężyny, bo mi siada za bardzo. fabrycznie mam 1BA i kategorie wagowe 0yl i 0jj. Ktoś mi może potwierdzić, że na tył muszę teraz założyć 0yM, żeby było dobrze? Jeśli tak, to może mi ktoś sprawdzić numer sprężyn? Myślę też nad włożeniem 1BE na przód i tył. jakich numerów wtedy bym musiał szukać? chodzi o b7 2.0 tdi 170 km avant teraz już z Q
-
Spoty wrocławskie
szukam kogoś z Wrocławia (lub bliskich okolic) do wymiany kierownicy mf, tj. odkręcenie aktualnej i zamontowanie nowej. kodowania nie powinno być. oczywiście za opłatą. nie jestem stąd, a żaden mechanik nie ma czasu albo mi daje termin +2 tyg. ktoś by pomógł?
-
2.0 TDI Żywotność silnika jakie macie przebiegi
BRD 2007. kupiony 2010 przy 82 tkm. teraz ma 199tkm i żadnych problemów z silnikiem. rozrzad i olej terminowo, lekki program i kiedyś wymieniony egr w sumie niepotrzebnie. jestem bardzo zadowolony z tego silnika, choć gdybym miał za co, to kupiłbym sobie b8, a tego sprzedał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Przełożenia skrzyni biegów quattro
Witam, czy ktoś z dostępem do odpowiednich narzędzi mógłby mi sprawdzić i porównać przełożenia skrzyni biegów? szukałem na forum i nie tylko, ale tego nie znalazłem. chodzi o te 2 skrzynie: 1. b6 1.9 tdi quattro 2004 rok (niestety nie znam kodu) 2. b7 2.0 tdi BRD quattro 2007 rok, GYH czy przełożenie tych skrzyń się różni, a jeśli tak to jest to duża różnica? czy prędkość na 6. biegu przy konkretnych obrotach, np. 2000 lub 3000 będzie się bardzo różniła?
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
dobrą robotę wykonał, to i wyniki zadowalające. można wiedzieć ile już kilometrów zrobiłeś po tych modach wszystkich?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
też mi się bardzo podoba. pozazdrościć
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
bardzo fajna b7. pojeździłbym spalanie rzeczywiście w porządku jak na taką moc. powodzenia życzę w dalszych modach i tylko pozytywnych komentarzy
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czyli potrzebuje tez dyfer, bo przełożenia są inne z tego, co wiem. Dzięki edit. jak coś, to mam na sprzedaż skrzynię i dyfer.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
dzięki za to. będę przekładał tą skrzynię na GYH, czyli oryginalną od 2.0 BRD w quattro. gdzieś wyczytałem, że będę musiał zmienić również tylny dyfer, z tego względu, że zestaw Q mam z 1.9 tdi. ktoś mi może to potwierdzić, czy wystarczy mi sama wymiana skrzyni?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[BRD] Końcówki wydechu po swapie ośka/quattro
dzięki za pomoc, ale ogarnąłem oryginalne końcówki chromowane (moje nie były) i na dniach powinny być zamontowane. nie wiem jeszcze czy będę przesuwał całość, ale zobaczę co mi na to gość od spawania powie. ps. w wawie bylem w tym miesiącu 2 razy - o 2 za dużo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć!