Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

takstiven

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez takstiven

  1. odkopię trochę. są tu chętni na kolejny zakup grupowy stabilizatorów na tył od s4 b7 20mm?
  2. jedź na parking narodowego forum muzyki, wjazd od ulicy krupniczej. jest aktualnie jeszcze darmowy, a do tego podziemny i monitorowany. z niego masz kilka minut z buta na sam rynek jak chcesz więcej info to google Twoim kolegą
  3. po dołożeniu Q chcę/muszę z tyłu zmienić sprężyny, bo mi siada za bardzo. fabrycznie mam 1BA i kategorie wagowe 0yl i 0jj. Ktoś mi może potwierdzić, że na tył muszę teraz założyć 0yM, żeby było dobrze? Jeśli tak, to może mi ktoś sprawdzić numer sprężyn? Myślę też nad włożeniem 1BE na przód i tył. jakich numerów wtedy bym musiał szukać? chodzi o b7 2.0 tdi 170 km avant teraz już z Q
  4. szukam kogoś z Wrocławia (lub bliskich okolic) do wymiany kierownicy mf, tj. odkręcenie aktualnej i zamontowanie nowej. kodowania nie powinno być. oczywiście za opłatą. nie jestem stąd, a żaden mechanik nie ma czasu albo mi daje termin +2 tyg. ktoś by pomógł?
  5. BRD 2007. kupiony 2010 przy 82 tkm. teraz ma 199tkm i żadnych problemów z silnikiem. rozrzad i olej terminowo, lekki program i kiedyś wymieniony egr w sumie niepotrzebnie. jestem bardzo zadowolony z tego silnika, choć gdybym miał za co, to kupiłbym sobie b8, a tego sprzedał
  6. Witam, czy ktoś z dostępem do odpowiednich narzędzi mógłby mi sprawdzić i porównać przełożenia skrzyni biegów? szukałem na forum i nie tylko, ale tego nie znalazłem. chodzi o te 2 skrzynie: 1. b6 1.9 tdi quattro 2004 rok (niestety nie znam kodu) 2. b7 2.0 tdi BRD quattro 2007 rok, GYH czy przełożenie tych skrzyń się różni, a jeśli tak to jest to duża różnica? czy prędkość na 6. biegu przy konkretnych obrotach, np. 2000 lub 3000 będzie się bardzo różniła?
  7. dobrą robotę wykonał, to i wyniki zadowalające. można wiedzieć ile już kilometrów zrobiłeś po tych modach wszystkich?
  8. też mi się bardzo podoba. pozazdrościć
  9. bardzo fajna b7. pojeździłbym spalanie rzeczywiście w porządku jak na taką moc. powodzenia życzę w dalszych modach i tylko pozytywnych komentarzy
  10. Czyli potrzebuje tez dyfer, bo przełożenia są inne z tego, co wiem. Dzięki edit. jak coś, to mam na sprzedaż skrzynię i dyfer.
  11. dzięki za to. będę przekładał tą skrzynię na GYH, czyli oryginalną od 2.0 BRD w quattro. gdzieś wyczytałem, że będę musiał zmienić również tylny dyfer, z tego względu, że zestaw Q mam z 1.9 tdi. ktoś mi może to potwierdzić, czy wystarczy mi sama wymiana skrzyni?
  12. dzięki za pomoc, ale ogarnąłem oryginalne końcówki chromowane (moje nie były) i na dniach powinny być zamontowane. nie wiem jeszcze czy będę przesuwał całość, ale zobaczę co mi na to gość od spawania powie. ps. w wawie bylem w tym miesiącu 2 razy - o 2 za dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.