Treść opublikowana przez maciek0701
-
Jaki rozrzad do AJM ???
jakiej najlpeszej firmy pasek kupic? pompe wody itp prosze o pomoc:)
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
i jak ten gwint? dobrze działa?
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
dibeisi nie gra nic;] ja kupuje dzis suba boa
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ładny avaciot;];]
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
upierdzielona strasznie haha dziwnie alus pasuje wywal te vw kapsle!
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
8 h od pon do piatku kierowca w firmie Państwowej:) luz blus
-
Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
zbiera sie grubo od 100 do 200 wlasnie zero mulenia;] super auto clasyszne juz!!!!!!!!!!
-
[INNE] Padł silnik - czy to wina virusa?
no słabe bebechy i nie wytrzymalo ;] co ma innego arl od bpx? tylko program?
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
kolo 20 tys mam nadzieje ze bedzie wiecej haha plus firmowym 30 tys na rok;]
-
[INNE] Padł silnik - czy to wina virusa?
to raczej nie wina setupu a złego uzytkowania jak kolega wyzej pewnie dawał gaz w podloge zamiast stopniowo a i byc moze silnik bym po przejsciach
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ile dales za mobila? i skad kupiles pewne źrodlo? nie wiem czy mobil lepszy....
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tez zastanawialem sie nad LM , valvoline, gulfie ale zostane przy motulu. na allegro duzo jest tych dobrych firm podrabianych uwazajcie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jak ktos chcialby kupic ori olej Motul to mam z mojego starego forum Civic czlowieka ktory ma na bank orginalene oleje motul 10000 pozytywów. moge pomóc bo widze ze coraz wiecej podróbek idzie motula i ludzie twierdza ze motul schodzi na dno a tak nie jest
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
to teraz sam nie wiem motul?? chyba bardziej bym uderzyl w valvoline bo do gulfa hmmm z jakiego to kraju? a wiecie gdzie mozna kupic ori valvoline poł syntetyka? pewne źródla
-
lampy tylne b6
nom dobra folia musi byc zeby sie gliny nie zj***l.....;p
-
lampy tylne b6
dziekuje teraz widze jak to wyglada mniej wiecej cale czarne w tym szarym ładnie wyglada ale kierunki w wsteczny tez fajnie;] no nie wiem ;] a jaka to folia? wytrzymała ??? jak sie sprawuje nie odrywa sie?
-
lampy tylne b6
jakies pomysly na seryjne lampy tylne? jak by wygladaly w czarnej budzie lampy pomalowane na czarno cale ale tak zeby policja sie nie czepiła.. w passacie b5 fl podoba mi sie ale w audi jeszcze nie widzialem moze jednak zostac przy orginale?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
zgodze sie ja jak kupie awx tez chcem programik na granice 170 kucy i 370-380 Nm to mi w zupełnosci wystarczy do elastycznej jazdy po naszych drogach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
chyba w b6 faktycznie sa lepsze wahacze kolega w b6 ktore bede chcial kupic ma 215 najechane sprowadzil z nimiec 2 lata temu i nie dotykał zawieszenie az mi sie wierzyc nie chcialo lata dalekie trasy... i sprezynki ma jakies czerwone
-
[B6 AWX] Czy te sprężyny są oryginalne?
dzieki zobacze:)
-
[B6 AWX] Czy te sprężyny są oryginalne?
no to nie wiem moze ta audi ma wymieniene sprezynki ciekawe na jaka firme.... i jaki amor siedzi
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
ale czy wyciecie kata i zaslepienie egr daje cos mocy przy programie? wydaje mi sie ze tak
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
witam a4 b6 awx - jak wytne kata i brak egr reszta seria plus program dobry da cos w granicy 170 koni i 380 nm? nie chce maksymalnie wykrzesac silnika tylko z głowa bo taki mi starczy do jazdy jak sie posypie np turbo to pomysle nad brd i fmic mozee.
-
[B6 AWX] Czy te sprężyny są oryginalne?
witam znajomy ma B6 tak jak w temacie. i chcialem sie dowiedziec bo jest dosc niska i odrazu mi cos nie pasowało. to wersja s line i mowie ze ma czerwone sprezynki orginalne? ile one obnizaja wzgledem normalnej b6 i jakie tam musza byc amirki moga byc orginalne czy jakies krótsze?
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
gdzie lekko sciemnione szybki? gdzie znaczek 1.9 tdi <srebrny> , gdzie kiera s4? no i zderzak?